Jump to content
BulForum.com

Анти-Турска армия


karaman

Recommended Posts

Благодаря за подкрепата, но не искам да си цапам ръцете :)

Мен що ми се струва, че искаш да си изцапаш ръцете, в буквален смисъл. :gangstah:

 

Аре ся, всеки си е мислел за някаква тайна армия, която малко по малко да изтрепе тая гад, просто човека е постнал в тема мислите си под афекта на видяното. Какво толкова?

Както и тайната армия на Б.Борисов, дето трепе тия мафиотите напоследък. :lol:

Какво? Ще се появи такава армия и ще почне да трепе наред, без властите да се намесят. На всеки е ясно, че това не може да стане, ама хората к'во ли не измислят от нямане какво да правят.

Карамански, верно малко прекали. И афх също...и 2мата ли бяхте от Техническия? Какво ли ще поствам след 1-2 години? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
Карамански, верно малко прекали. И афх също...и 2мата ли бяхте от Техническия? Какво ли ще поствам след 1-2 години? :unsure:
To ако си ти е заложено, ако ще и в ПУ да учиш, пак не мой да та спасим. :lol:

 

Гледал съм и двете, първият път чупих 1 стол и 2 чинии от яд, ама се порязах и ми мина по-бързо!

И все пак, разкажи за какво се разправяше в предаването по СКАТ. Барем дадеш малко матриал. Както се казва напоследък: "Да попсуваме заедно" ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз уча в техническия също и в интерес на истината в наш'та подгрупа се паднаха само свястни турци и незнаят нищо, ама са душа-хора, лошо не говорят и не правят на никой от нас.

А ДПС са същите като СДС,НДСВ и БСП...., гледат да бъдат на власт, като всички партии, навсякъде по света :)

Link to comment
Share on other sites

огромна разлика между РОМИТЕ в чехия и циганите в България)

 

Да ти кажа, РОМ е някаква измислица на нашите мангали. Искат да звучи по-изтънчено сигурно :D

Link to comment
Share on other sites

А ДПС са същите като СДС,НДСВ и БСП...., гледат да бъдат на власт, като всички партии, навсякъде по света :)

Да ти кажа не си съвсем прав...

ДПС искаха да прокарат 2-ри нац. език да е турския, също и да махнат 3-ти март като нац. празник и още куп др. абсурдни закони...

Освен това никой друг няма толкова незаконни фирми, колкото ги е направил Доган и другите там.

Link to comment
Share on other sites

А ДПС са същите като СДС,НДСВ и БСП...., гледат да бъдат на власт, като всички партии, навсякъде по света :)

НЕ е баш така...в този случай сдс,ндсв,бсп и тн са по-малкото зло(както и атака според мен).

ДПС освен ,че исакат власт и пари прокарват идей който абсолютно по никакъв начин не са За българите и тяхно удобство.Тази партия може би трябва да съществува(тъй като найстина циганите и турците са много)ама ахмед доган вече прекали...та понякога имам чувството ,че той движи цялата поликита в България...че всички се съобразяват с него(освен атака и партията на каракачанов може би).

Link to comment
Share on other sites

Това не трябва да звучи така ама карай

 

Ми ти си го каза директно, кво не трябва да звучи така ;)

 

ДПС искаха да прокарат 2-ри нац. език да е турския, също и да махнат 3-ти март като нац. празник и още куп др. абсурдни закони...

Освен това никой друг няма толкова незаконни фирми, колкото ги е направил Доган и другите там.

 

Тва за турския език го искаше неква незаконна минипартийка на сектантска основа - секти и мафиоти има сред всички кръгове. Колкото до премахването на 3-ти март - няма такова нещо, не е и възможно дори да го предложи.

 

Не си виждал фирмите на Милен Велчев :) Някъде цялото морско крайбрежие е в негови хотели...

 

Айде, махам се и ви оставям да си поизлеете още малко расизма. Само да не ви заболят пръстите от "оправяне на татковината", особено като я "оправяте" на милата и родна шльокавица, в комбинация с тонове правописни грешки. ПЪтриот сАм, дедо...

Link to comment
Share on other sites

Извинете, ама не е ли по лесно вие, Караман и подобните нему, вместо да пускате тук инфантилни и запенени глупости, повтарям ГЛУПОСТИ , просто другия път да си мръднете високомерния задник и да гласувате! Както много пъти вече е казвано, турците са константа при едни избори, променливата сме ние. Стига с тия армии, стига с тия глупости! Използвайте си главите не само за да си слагате шапките на тях. Благодарение на последните избори, когато ПОЛОВИНАТА от нас се направиха на интересни и не гласуваха, турците са вече окончателно и твърде добре циментирани в Родопите и Лудогорието. Бихме могли да си запазим държавата само и единствено ако в следващия парламент се постараем да допуснем минимален брой ДПС депутати. Чисто, лесно и законно, просто като гласуваме. Без армии, без глупости, защото тия глупости могат лесно да бъдат използвани. Не забравяйте, че откак се разпадна Варшавският договор, Четвърти Турски армейски корпус не се е мръднал от там, където беше, а 24-а Айтоска танкова бригада, ракетният дивизион в Карнобат, 6-а Ямболска дивизия, о прочее, и прочее, вече не съществуват, мир на праха им ...

И не ми излизайте с глупостта, че и едните, и другите са маскари. Да, маскари са, ама само едните от тия маскари искат да ни вземат половината държава и да ни турят фесове (и имат сериозна вероятност да успеят, щото ние се държим като мухи без глави) !!!!!!

Ха сега да видя кой ще е тоя ****** , дето ще ми каже, че не вижда разлика! И дали ще се намери пак някой ***** да разправя, че ДПС било балон, плашило и прочее, които българските партии ползвали , за да плашат електората си и да го карат да гласува!

veseo, позволявам си да те поправя - не е разисъм, глупост и скудоумие е това !

 

P.S., и offtopic . За сведение, хотелите на Милен Велчев не са хотели на Милен Велчев, а на собственика на Некерман. Което може лесно и бързо да бъде проверено. Ама това е друга тема. Извинете, че отнемам едно от основанията да се псува стръвно този или онзи. Това едва ли ще е голяма беля, защото когато човек иска да псува, той си намира кого и за какво. Кеф ти Велики сили, кеф си Държавна сигурност, кеф ти СССР, кеф ти НАТО, кеф ти зелени човечета.

 

Живи и здрави !

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно, Жоси, как с гласуване ще накараме Четвърти Турски армейски корпус "да се мръдне от там" . :wir

Link to comment
Share on other sites

С гласуване, Фифи, не можем да мръднем Четвърти корпус от там, но можем да намалим парламентарното представяне на сепаратискта партия, да се намали власта й по места, като следствие да отпаднат като формална необходимост разните му там Атаки и прочее трудноуправляеми и умерено мислещи екстремисти (които са идеален провокатор, ако си беше дал труд да попрочетеш малко книги, щеше да се сетиш за едно място, Кипър се казва, където точно една тълпичка гърци с глава в задника се опитаха да превземат Вселената и Еджевит им прати два полка морска пехота и Парашутчу командо преди да успеят да кажат "Ясо"). Вероятно дори и ти ще проумееш, че когато в един парламент депутатите турци са 10-15 % , колкото е пропорционално турското население в държавата, ще е трудно на Доганчето да приказва за кантонизиране и федерализиране на държавата и да даде един ден повод (не дой Боже) тоя корпус да тръгне. Защото тръгне ли, ще е в София за по-малко от денонощие.

 

P.S. за сведение, тогава в Кипър действаха 11-и и 16-и полк морска пехота, които са два от четирите елитни полка, които имат турските ВМС. Познай те постоянно къде са дислоцирани и какво им е плановото направление за опериране !

Link to comment
Share on other sites

"Жоси" президент =).

Така, сега по същество. И аз съм на същото мнение, че ДПС са по-голямо зло от мангалите. Все пак говорим за управляваща партия, в която 99% от хората са турци, точно тези които преди са били наши поробители. Мисля, че някъде из форума бях прочел "Левски ще се обърне в гроба". Ами да, как няма, като точно тези поробители сега имат законна партия и се опитват всячески да ни "поробят". Да неможеш да си купиш хляб в Америка на американски? Къде се е чуло това? Или пък във Франция да не можеш да си купиш кроасан на френски? - Няма такова нещо. Само в наша България го има! (може би и в Косово става нещо такова, но няма да коментирам защото не съм запознат).

 

Ужаст, братя, ужаст.

 

Не искам и няма да живея в Булгаристан!

 

 

Edit: Както казва един мой преподавател: "Ако българина знае за какво гласува и колко е важен и значещ вот-а му, то тогава няма да имаме такива проблеми"

Link to comment
Share on other sites

:angry1 Абе кажете бе мама му стара за кой да се гласува-тия били цигани,ония фашисти бла бла...Само плюете,което всеки може,а не казва на кой симпатизира.

Който не гласува,гласува за ДПС...

Станишев къФ е тоя,един национален предател,който предаде избирателите си като се съюзи с ДПС и подари властта на тоя мангал доган.Одеве ги дават двамата един друг и тоя турски мафиот мангал ще ми говори за вдигане на пенсиите...Ба кво го е грижа на старите хора,гледа той да е нахранен.

БСП е един параван...Я си спомненте преди изборите какво обещаха червените-ще ревезират,да да един 'уй,нали сега са дупе и гащи с царя-това мрънкало,което не съм виждал скоро.

Link to comment
Share on other sites

мноо ми е чудно ква е тая тема и що модераторите си чешат мъдите вместо да и турнат ключа?виждал съм и по-умни теми да хапват катинара+20 процентова гарнитура бонус за автора им,а тук автора направо си е затрил и поста,ебати нахалството

ми като не можеш да си устояваш мнението недей да постваш бе,карамане :closedeyes: аз сега да не съм ванга,че да тръгна да гадая по постовете на другите за кво иде реч тук?

 

пс-сиренето е право-да бяхте гласували на последните избори,вместо да цвърчите от мишите си дупки като някви мършави плъхове....

Link to comment
Share on other sites

мноо ми е чудно ква е тая тема и що модераторите си чешат мъдите вместо да и турнат ключа?виждал съм и по-умни теми да хапват катинара+20 процентова гарнитура бонус за автора им,а тук автора направо си е затрил и поста,ебати нахалството

ми като не можеш да си устояваш мнението недей да постваш бе,карамане :closedeyes: аз сега да не съм ванга,че да тръгна да гадая по постовете на другите за кво иде реч тук?

 

пс-сиренето е право-да бяхте гласували на последните избори,вместо да цвърчите от мишите си дупки като някви мършави плъхове....

Не знам защо като се дискутира нещо наистина важно "умниците" искате темите да се заключват, а теми от рода на "колко чикии си правите на ден" седят

Link to comment
Share on other sites

Българина му дай лесното. Дай му там козунак да чопли не го занимавай с такива презрени работи като да се опълчи открито. Дай му на българина да забие ножа отзад и да седи да си гледа сеира на тоя с ножа отзад. Като гласувахме преди какво стана бе, сирене. Сиренясахме тва стана. Нагъзихме се на всичко и всички на които можеше да се нагъзим. Седнал да ми говори нашия за гласуване. Кьорав ли си или живееш в няква утопия. Хора умират всеки ден и то не само по време на сегашното правителство. Онкоболни, сирачета и така нататък. Да не говорим за пенсионерите. Да не говорим, че децата в училищата мръзнат цяла зима и им се налага да учат в мизерни условия. Да не говорим че като падне един дъжд и почвам да се чувствам като в джунглата с всичката тая помия и кал по улиците. Да ти говоря ли още за резултатите от предишните ми гласувания. Да ти говоря ли за мутри мутреси и всичкия отбран елит които се появи в резултат на нашите гласувания. Ти като гласува какво промени мистър Морален. Да ти кажа ли какво или сам ще се сетиш. Хотелите на Милен Велчев или на който са там да не би сам да си ги е взел. Ние му ги дадохме щото знаем да гласуваме само и не искаме да си цапаме ръцете. Щото не ни стиска да се изправим като осъзнати граждани на тази държава и да кажем какво искаме да се случва с НАШАТА държава. Ние сме държавата, не Доган и разни мангали. Ние определямае правилата, но трябва да сме всички заедно. Гласуването не променя нищо. И да гласуваш и да не гласуваш все е тая кой е на власт. Работата е в това да се накара тоя който е на власт, без значение кой, да се съобразява със желанията на народа. Досега ние нищо не сме направили за да покажем на днешните управляващи че искаме промяна. Откъде накъде те ще тръгнат да променят нещо след като ние не сме го искали ??? Схващаш ли накъде бия. Вярно че не е работа да си заявиш желанията чрез убийството на партиен лидер, макар че е ефектно, но трябва да се намери начин да разбере тоя парламент че хората в тази държава не са овце, а осъзнато гражданско общество с определени искания за това как да се развива нататък държавата. Само че ние нямаме искания. Нашите искания са животински. Искаме да се напием един ден в седмицата, да напсуваме всичко и всички и ако може и чушката да топнем под звуците на сашка или някоя друга прима, сме много близо до постигането на рая. На кой му пука че някой си там умрял щото не могъл да си купи лекарства. Ми да бачка да вади кинти да си купи, кво ме занимаваш. Ама бил сакат човека. Еми тва мой проблем ли е. Ей такива са нещата. Всеки си го мести по крачолите и му е все тая. Няма искания, няма желания. Скотска работа. После се чудим що Доган и други като него правят каквото си искат. Стара поговорка е че "Не е луд тоя дето яде баницата, луд е тоя дето му я дава." Изобри ли ? Никога. За какви ли не боклуци съм гласувал. СДС какво направиха - нищо. Наядоха се напиха се и пътя. БСП какво направиха - нищо. Хапнаха пиинаха здраве да е. НДСВ какво направиха - нищо. И те като горните. Мислиш че като изберем някоя партия и тя ще ни оправи ? Че ти трябва да си голям баламурник приятелю, ако си позволил да си мислиш подобни глупости. Ако ние не си оправим държавата, няма кой да ни я оправи. Айде стига че стана дълго.

Link to comment
Share on other sites

Ок да приемем че аз съм някъв готин тип и съм проумял всичко това което изложи и аз съм ... еденица от някакво ново гражданско общество което не мисли като овца а има ясна позиция по тези и тези въпроси...

 

Та въпроса е - какво по дяволите мога да направя аз като болшинството от хората си карат по старо му и едва ли ще се промени скоро това положение?!

 

Едит: не ми се иска много да го мисля, но май май отговора е зад границите на България.... :angry:

 

@pi4aga - не е клоака бре :) В момента се мъча да го реформирам ама... без модераторски права зад гърба... трудна работа :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо като се дискутира нещо наистина важно "умниците" искате темите да се заключват, а теми от рода на "колко чикии си правите на ден" седят

момко,не си уцелил момента просто.такива 'наистина важни неща' са се дъвкали педесе хиляди пъти,особено в този форум.това,че ти не си обърнал внимание-твой си проблем.последната тема мастадонт,за която се сещам и която се натъпка с цялото малумие,което може да бъде родено под тепетата,беше за атака.пусни една търсачка и почвай да четеш,щом ти е толкова интересно.

а относно тая тема-кажи ми сега,ако примерно на мен ми се иска да обсъждам 'нещо наистина важно' от къде да се захвана,след като автора си е изтрил първия пост?да тръгна да гадая ли искаш?

пп-темите колко чикии си лепите на ден до колкото знам са само в оная клоака адрес 4000,аз лично съм го скрил тоя форум,че да не ми дразни очите.вземи поример от мен ако те дразни и теб.

а така,неак помогнем на износа на братска турция,нека и на другите избори да си циврим,че нямало за кого да се гласува.купувайте сега турски домати и краставици като ви е толкова акъла...

edit

@afk-лично ще те наградя с орден стара балканщина ако успееш,лол :lol:

Link to comment
Share on other sites

ЗНачи това и аз много пъти съм си го мсилел....да кажем се създава партия 30-40 дни преди изборите която е от млади и добре психически :) българи която найстина иска да работи за България и българите.ДА приемем,че тя не играе в някакви задкулистни игри и е напълно чиста-като момина сълза.Основава се на някакъв малък фонд и евентуално някакъв малък спонсор....Те първо нямат пари за "реклама",нямат гласност и много малко хора ще знаят какво найстина представляват,болшинството от българи или не знае или като вижда ,че е малка партия не гласува за нея....

Так се продължава по-старо му,защото те не влизат в парламента и евентуално за следващите избори вече нямат пари дори да влезнат в играта...

И пак не се гласува и тези "гласове" отиват в бсп и дпс...

:(

Link to comment
Share on other sites

Две неща не схванах от писаното от Killerincho. Първото - като как точно предлага той да "оправим" държавата. Второто - как така не прави той разлика между това някой да се "наяде" , да си направи хотели и прочее, и това някой да иска да ти вземе половината държава.

Но това вече сме го приказвали в една друга тема, преди около година. Тогава ставаше дума за степенуване на неприятностите, за мислене, преди действане и прочее и прочее. Тогава, уви, се роди и гениалното заключение, че ДПС е плашило, което партиите използвали за своите си цели.

Това тук - http://store2.data.bg/nypd/Movies/ и то ли е плашило ?????

 

Питам само още веднъж, за последно ! Ако бахме гласували всички, за български партии, какво щеше да прави и какви възможности щеше да има Доган с петнадесет-двадесет души в парламента!??

Повече от сегашните, или по-малко.

Link to comment
Share on other sites

Ще цитирам няколко от новините които видях в български новинарски сайтове. Коментара го оставям на вас.

 

 

В статията в която се говори за бюджета на страната за 2007-ма година попаднах на следняй текст:

 

Приоритет ще е нарастването на доходите, като конкретните механизми за увеличаването на заплати и пенсии тепърва ще се обсъждат.

 

 

Сега цитат от една статия по повод на жълтите вестници. Интересно е какъв е бил единия от хората които управляват парламента в момента:

 

Миналата седмица името й излезе отново по първите страници на вестниците като обект на доклади, които е писал за нея зам.-председателят на 40-ото Народно събрание Юнал Лютфи в качеството си на сътрудник на Държавна сигурност с агентурен псевдоним Мурад.

 

Според самата Лили Иванова вероятно ставало дума за гастрол в Турция, свързан с държавно посещение на Тодор Живков в годините преди 10 ноември 1989-а.

 

Лютфи, вербуван още през 1967 г., бил част от делегацията в качеството си на служител към Комитета за култура.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...