Jump to content
BulForum.com

Half-Life 2-Episode 1


charsi

Recommended Posts

Искам да ви попитам на какви машини я играете и моята кошница дали ще се справи с нея.

 

Моята кошница: Barton 3000+, 2x256MB 400mhz GeiL Ram, Gecube R9550GT, другото мисля, че не е от голямозначение... Кажете да знам дали да я свалям или да не си правя труда

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply
Искам да ви попитам на какви машини я играете и моята кошница дали ще се справи с нея.

 

Моята кошница: Barton 3000+, 2x256MB 400mhz GeiL Ram, Gecube R9550GT, другото мисля, че не е от голямозначение... Кажете да знам дали да я свалям или да не си правя труда

 

Ne 6te ti trqbva procesor pone 10 000+ i minimum 6gb ram, kakto i DirectX69 karta

Link to comment
Share on other sites

Този епизод наистин си го бива. Графиката е все така много яка. Не знам за вас, но на мен не ми се нравят много много тези тъпи балончета. Развалят ми атмосферата, но това си е лично мое мнение. Пък и наистина прекалено много са прекалили с тъмнината в началото.

Link to comment
Share on other sites

Този епизод наистин си го бива. Графиката е все така много яка. Не знам за вас, но на мен не ми се нравят много много тези тъпи балончета. Развалят ми атмосферата, но това си е лично мое мнение. Пък и наистина прекалено много са прекалили с тъмнината в началото.

Съгласен съм, че на места се попрекалили с тъмното, стил ала бозата Doom3.А какви са тия балончета, дето викаш?

Link to comment
Share on other sites

Ne 6te ti trqbva procesor pone 10 000+ i minimum 6gb ram, kakto i DirectX69 karta

Да ти кажа аз го играя с такъв и не ми върви перфектно. Ще му трябва повече.

Съгласен съм, че на места се попрекалили с тъмното, стил ала бозата Doom3.А какви са тия балончета, дето викаш?

Нормално е да е тъмно. Нека да е по реално. Поне може едновременно да светиш с фенера и да стреляш. А болончетат предполагам, че са това. Ама, май като дадеш new game си избираш дали да ги има.

Link to comment
Share on other sites

Стига сте лъгали момчето аз съм radeon 9200 ultra на saphire 2400 celeron 512 ram и ми върви без лаг на low и medium някои неща anisotropic и с пълни отражения. Верно не виждам половината от ефектите, но все пак съм доволен и на това. Съвсем друг е въпроса ако целта е всичко да е надънено до край, тогава и аз не знам къв комп ще ти трябва, защото като я надъних почна да лагво с 4-5 кадъра в секунда.

Link to comment
Share on other sites

Ne 6te ti trqbva procesor pone 10 000+ i minimum 6gb ram, kakto i DirectX69 karta

 

Ако не си забелязал почти всяка нова игра иска все повече и повече от самото пц, за да върви добре... Това, че си решил все пак да ми помогнеш е една "добра потъпка" от твоя страна. Мерси за спама все пак.

Link to comment
Share on other sites

emi ot 'spama' vse pak razbra 4e igrata 6te ti trugne na tvoqta ma6ina , taka 4e molq i pak zapovqdai. ppp.gif

 

ina4e moje6e da napi6e6 v nqkoq tursa4ka "half-life 2 requirements"

ili da pogledne6 oficialniq sait na igrata

ili v temata za half-life

ili gamez.co... ot kudeto si durpa6 igrata..

 

half-life 2 ne e 'nova' igra 6toto e izlqzla prez 2004-ta Az imah 'udovolstvieto' da q izigraq na pentium3 560Mhz 256 SDRAM GeForce2 (Axle)

Link to comment
Share on other sites

Хм?

 

Изхвърля ме на десктопа подобно на SiN Episode 1 още при стартирането, само където тук не ми дава никаква грешка.

Link to comment
Share on other sites

i az vratnah igrata hubava no mnogo kratka na kraq na igrata pishe nqkvo COMING SOON ama kolko li she e soon tva det sha idva...

В края на играта се пуска трейлър от втори епизод, който трябва да излезне някъде ноември или декември, не съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

В края на играта се пуска трейлър от втори епизод, който трябва да излезне някъде ноември или декември, не съм сигурен.

Мен пък не ми го пуска тоя треилър. :( Само ме изхвърля от играта и после пак я пуска и не мога да го вида.Има ли го някъде из нета тоя треилър

Link to comment
Share on other sites

Мен пък не ми го пуска тоя треилър. :( Само ме изхвърля от играта и после пак я пуска и не мога да го вида.Има ли го някъде из нета тоя треилър

Мен ми показва десктопа и след малко зареждане ме връща в играта и ми го показва. Иначе може да опиташ да го пуснеш от new game. Последната картинка. Размазаната.

Link to comment
Share on other sites

Мен ми показва десктопа и след малко зареждане ме връща в играта и ми го показва. Иначе може да опиташ да го пуснеш от new game. Последната картинка. Размазаната.

Пак нестава

Link to comment
Share on other sites

Хипер бъгнат рилийс. Или ще си я купя, или ще чакам да излезне по-свястна версия.

Link to comment
Share on other sites

Хипер бъгнат рилийс. Или ще си я купя, или ще чакам да излезне по-свястна версия.

Играта си върви съвсем нормално. След като прочетох тук, че е твърде къса, започнах да я играя яваш- яваш, за да има за всеки ден :P. Но явни бъгове като при Sin Episode One например, аз не виждам.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, подкарвам я играта, лашкам и ъпдейта... стигам на първото ниво до едно място, където дават един страйдер да крачи от долу и после минава един кораб и се разбива. Продължавам към вратата в дясно, отваря я Аликс, влизам и... нищо - задънена улица. Прост ли съм, сляп ли съм, в един уолктру пишеше, че трябвало да продължавам докато стигна до голям асансиор :blink: , а аз не виждам нищо друго освен стени и тъмница(не видях и споменатото устройство, в което тряа да лашна енергиината топка)... Ако без снимка на местенцето можете да ми помогнете плийз мен, ду ит.

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли не ми хареса тоя епизод 1 !? Сега съм на предпоследната 'глава' и вече ми е много еднообразно.. само скачаш , стреляш , и праиш разни щуротии с гравити гън-а.. До сега нищо свежо като идея .. оригиналната игра е 300 пъти по-яка , да не говорим за халф-лайф 1.

Link to comment
Share on other sites

Еми да има известна еднообразност,обаче Халф-Лайф още от единицата я следя и винаги си е била едно доста линейно шуутърче ;) Но мисля,че разработчиците и дизайнерите наистина са успели да пресъздадат обстановката от оригинала и да продължат самата атмосфера на играта като цяло...На мен пък идеята с епизодите лично ми допада,пък и да не ни харесва - това е бъдещето (за Sin Episodes се очакват около 7-8 продължения във вид на епизоди).Така и както казват от VALVe ще могат да се правят по-лесно промени към играта и да се взимат в предвид препоръки на феновете, в место да чакаме 4 години,за да излезе Халф с нови оръжия и графика (както беше за 2-ката).Лично аз врътнах играта и ми направи доста сериозно впечатление,особено като продължение на историята и еволюирането на сегашните герои...чакам Епизод 2!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...