Jump to content
BulForum.com

Абитуриенти


Nitro

Recommended Posts

Или без, за да плаши хората и радва девойките( зависи коефицента на надареност) :lol:

С моето извратено подсъзнание се сетих за тълпа чисто голи пияни абитуриенти , яростно гонещи уплашени абитуриентки в няква горичка...Пък като ги хванат няма да разбравам ква бясна оргия може да стане... :lol: :punk

 

Едит : Искам пак да съм абитуриент :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

На "Христо Г. Данов" (улицата от Джумаята към кукления театър) точно срещу Reset Computers има един двуетажен магазин с много добри костюми на приемливи цени (има и ризи/вратовръзки колани ест.). Ако ви кажа на каква цена си взех костюма няма да ми повярвате :bgrin: С две думи трябва да пообикаляте малко по периферните улички а не като първите балъци да се натресете на магазините по Райко Даскалов където същото качество и същите средна класа марки се продават със 100лв отгоре.

Link to comment
Share on other sites

И аз миналата година исках нестандартно , но си взех нормален до отстрани на халите срещу бингото .

Като обикалях уличката посока Кукления театър един дърт пивач ми даде хубава идея ама късно . Шиеше по поръчка но става бавно и нямаше как да си ушия един смокинг , който щеше да е екстравагантно като нещо от рода на Марлон Брандо в " Кръсника " . Донякъде се радвам , че не си уших защото панталона и ризата от бала съм си ги обличал няколко пъти вече тъй като са по-спортни .

Успех в избора и да се покажете :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...