Jump to content
BulForum.com

Абитуриенти


Nitro

Recommended Posts

а ти си :tongue пича с бастуна цепи мрака :punk

"Пича с бастуна" е от наща банда... :woot . Беше като Дон... със голям пръстен и цяла вечер "Целуни пръстена" :D .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
Разхождах кучето, когато видях арабите с джапанките да спират движението на булеварда пред нас :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

@Salida - а кое от всичките сладурчета си ти :-P

несъм сигурен, но май е тва цървеното :D

Link to comment
Share on other sites

несъм сигурен, но май е тва цървеното :D

и аз залагам на онова с изскачащите... прелести. ама то май е в розово.

 

edit: @salida: онова червеното дето е точно зад розовото и се крие, да не се види ли? и в крайна сметка снимката ви е хубава. и лично мен ме радвате, защото не сте брутално кичозни... тази година направо ми прилошаваше при некои гледки....

Link to comment
Share on other sites

Хахаха... би ми се искало да съм уозувуту... :( ама съм червеното :unsure:

 

edit: Благодаря Aquila, наистина цвета е хубав.... ;)

 

edit2: Извинявай, шегувах се, благодаря...

 

@mobo - Червеното отпред, посредата.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха... би ми се искало да съм уозувуту... :( ама съм червеното :unsure:
ехехе браво на мен, веднага те уцелих B) и червеното е много хубаво ;)

 

 

edit: ццццц жените сте много проклето племе, човек вземе да ви направи комплимент, а вие все търсите някакъв подтекст.

Link to comment
Share on other sites

Тази с розовото нещо не ме кефи ;)
Хайде сега Казанова, претенции, откога и си взел да подбираш :lol: ? Много са си хубави децата :)
Link to comment
Share on other sites

Е аз погрознях отдавна, като влезе човек в ТУ и като земе да се мръщи след изпити и така става, нема усмивки по детското лице вече :)

и децата спират да ти се радват и почват да викат: "ПОМОООЩ! ПЕДОФИИИИИЛ!", нали?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Малко викам да я ъпна тая стара тема....

Кажете кои от вас тази година са абитуриенти. ; )

И имам едно питане.Откъде да си взема тънкажен костюм?За 1 път през живота ще ми е да облека костюм, дори не искам въобще да обличам ама няма как....та за едно единствено обличане не ми се дават 200-300 лв.; ) Кажете някъде на тънкана откъде да потърся, ако ще и да не е в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

По ген. Заимов има евтини костюми, но ако е по-евтин костюма ще ти седи като на селски бизнесмен.

Обиколил съм там и по целия център.....Не съм доволен, нищо не можах да си харесам, само един имаше в диапазона до 300 лв, дето ми хареса, но имаше дефекти.

Link to comment
Share on other sites

Защо не вземеш едно костюмче на Парушев. Много са готини. Аз си взех миналата година и даже ми излезна съвсем евтиджос. към 230 лв. сако и панталон, отделно 35 кинта за ризка и 30 за колан...

Най-важното са обувките там отиват към 130лв. и си готов в коплект за бала. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Какъв диапазон до 300 лева? Нали не ти се даваха 200-300? В крайна сметка колко пари искаш да дадеш за костюм?

 

костюмите на Парушев бяха супер гадни. Или поне на мен ми седяха така. Ужасни. Неприятна материя, лоша кройка, беден асортимент.

 

Риза си взех от Rolmann. Страхотна е.

Link to comment
Share on other sites

Говорим за абитуренски костюм - трябва да е атрактивен,нестандартен и т.н. ;)

 

На Парушев май са само делови,строго официални...

 

по Главната има доста магазини,но м ай не са пуснали още колекциите за абитурентите :)

Link to comment
Share on other sites

Говорим за абитуренски костюм - трябва да е атрактивен,нестандартен и т.н. ;)

 

А не мислиш ли, че много хора ще заложат на класическа визия?

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че тая година по снимките всичките ще са пак с еднакви дрехи :D . Не мога да разбера. Никой ли не може да си хареса индивидуален костюм? Такъв който да не е като на другите. Как може 2 години модерни да са кремави костюми с бордо/оранжева риза?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...