Jump to content
BulForum.com

Абитуриенти


Nitro

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Одеве пред Панаира се бяха нахакали 3 коли ... :( даже и линейка имаше и ... лоша работа .

Link to comment
Share on other sites

А бе аз така като чета , май никой не е бил на 19-и в Санкт Петербург , а? А там пък нашия клас бяхме най-шумни. Викахме кат заклани :lol: , ама то ни е простено. После забихме в Enjoy-a , и разбира се на Альша после. :P А и след това бяхме да играем билярд в Joss-a :wacko: Общо взето - луда работа :punk

Link to comment
Share on other sites

а аз пък за поредна година се разминах с абитурнименстване по чуждите "сватби". даже и за шофьорче не ме зеха тая година....

ама да сте живи и здрави де. после му мислете ;)

Link to comment
Share on other sites

вчера в санкт петербург ми беше бала, много яко бе6е и тогава, и след това. а на альоша как се качвахме... немам думи. а лошото е, че вчера беше само началото...

Link to comment
Share on other sites

А бе аз така като чета , май никой не е бил на 19-и в Санкт Петербург , а? А там пък нашия клас бяхме най-шумни. Викахме кат заклани :lol: , ама то ни е простено. После забихме в Enjoy-a , и разбира се на Альша после. :P А и след това бяхме да играем билярд в Joss-a :wacko: Общо взето - луда работа :punk

в кой джос ?

вчера в санкт петербург ми беше бала, много яко бе6е и тогава, и след това. а на альоша как се качвахме... немам думи. а лошото е, че вчера беше само началото...

кое му е лошото сега е ред на море :) аз искам след 25 да оживея че ме чакат 2 абитюренски иначе вчера беше супер загрявах за догодина загрях добре тренинг ще имам

Link to comment
Share on other sites

Ааа ми днеска си изпратихме наще мегейци; Новотела; 1 час в блъсканица и слънце, много беше забавно :P На всички абитуриенти пожелавам много щастие и успехи занапред :) Животът тепърва започва ... :)

Link to comment
Share on other sites

Oффф,аз тъкмо се прибрах от леко подгряване за утре.Понеже миналата година пропуснах балове и прочее,смятам утре да наваксвам здраво.Ако видите утре бял автомобил да се движи по улиците,с хора,стърчащи по стъклата/ще се опитам да ги вържа,за да не падат/ и презервативи по огледалата,антени и прочее-аз съм.Да са живи и здрави и господата от КАТ,ще плащаме актове,ведъж годишно е.

 

П.С.Не карайте пили,защото днес един младеж се метна на бордюра,а беше приятно накичен с балончета

Link to comment
Share on other sites

Айдееее! Още 9 часа... :) В нас всички са кат пчелички а аз съм са лопнал на пц-то :)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12 ААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА :)

Руската завърши!

Link to comment
Share on other sites

мен пък снощи ми откраднаха балончетата :D бях си спрял в центъра на прослав, там на изпращането след като закарах абитурента, и излизам си после, по колата няма нито едно балонче :) дори и ластиците с които ги бях вързал липсваха ;)

Link to comment
Share on other sites

в кой джос ?

Mи в тоя дето е до бул.Руски :P А утре мислим пак да излезем и да се слеем с тълпата от абитуриенти/ки , ама тоя път да се опием здраво , щото на нашта не успяхме :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Това си е най-малкия проблем.Че си е кофти кофти е ама трябва да работиш да вадиш пари и също така изпити да зимаш после може би и на бригада да идеш за малко пак за пари.Къде къде по яко е да си в даскало и да обикаляш по цял ден кафетата :D

 

Моляте недей че ми се реве. Искам в даскалооооооооооооооооооооооооооооооооооооо :(

Link to comment
Share on other sites

Мойта свърши.От Новотела в Мармалад.По пътя имаше викове и песни.Аз лично со направих яко шоу,като изключим раните по краката.Костюмите трябва да се забранят със закон бе дейба.Бяхме и на Алъоша,където слънцето се показа чак в 6 без 5(с 5 минути закъснение).Пожелавам на всички бъдещи абитуриенти да си изкарат добре,както и успех на изпитите,че си е*ао мамата.Незнам какво ме чака,не искам и да мисля.Дано да се оправя някак си.Снимки още немам.:-(

Link to comment
Share on other sites

Пожелавам на всички бъдещи абитуриенти да си изкарат добре,както и успех на изпитите,че си е*ао мамата.Незнам какво ме чака,не искам и да мисля.Дано да се оправя някак си.Снимки още немам.:-(

 

Едит: Грешка, кво ти давам акъли ;) ти си си завършил... :) Ама късно го осъзнах ;) ;) ;)

 

Споко бе човек, аз догодина съм абитюрент, но накратко мога да ти обесня как стоят нещата... Пиеш,пиеш,пиеш и после пак пиеш... Накрая се прибираш във вас с мисълта да легнеш и да пукнеш,защото тоя черен дроб вече не може да смогва.Обаче влизаш и чичо ти, леля ти, и останалта паплач роднини продължават да те чакат, и ти продължаваш да пиеш с тях.И така до самозабрава... А пък на най-щурите, пробвайте с кючеци горе на тепето на паметника на Александър 2-ри.Адски яко е :)

 

И още нещо, днес слънцето изгря с малко закъснение, за всички, който имат балове докрая на седмицата им препоръчвам да си земат по едно столче горе :)

 

PS: Приятно изкарване на следващата партида...

PS: Честито уволнение на миналите до момента...

PS: И Да сте живи и здрави всички :)

Link to comment
Share on other sites

Ейй,супер беше,все едно пак бях абитуриент.Тъпо,че се прибрах в 8и30,а станах преди 20 минути и в момента гледам така- :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз ги изпратих всичките подобаващо, сега няма да пия поне 2 дни... Малко почивка за дробчето, че още една абитюрентска и ще давам заето един месец :(

 

И въпреки това беше супер яко, се едно аз съм завършил... Сега обаче ме чака мойта догодина... И ще има продължение....

Link to comment
Share on other sites

айде неска последната (поне за мен) Добре че свършват, щото от два дена давам много на заето

 

Любов моя от твойта започнах да давам заето... Вие бяхте толкова луди, че имах главоболие след хотела :) Ама няма нищо въпреки това Симеона СА НОМЕР 1... Айде батка дерзай и днеска и в Понеделник та чакам на посещение се видим и да разкажеш, ако няма да ходиш на море де :)

Link to comment
Share on other sites

и за мен се очертава днеска последен абитюренски ако видите пред Санк Петербург някаф с оранжева тениска данки и със свърка в уста да вика повече от абитюрентите елате да се запознаем (гарба на тениската е бяла а ракавите кафеви )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...