Jump to content
BulForum.com

Medieval 2 Total War


NightKiller

Recommended Posts

Бях я позатрил за 5-6 месеца, ма в неделя ми доде музата да разцъкам пак :D та реших да посъживя темата

post-266-1182203673_thumb.jpg

 

сВИР :0

 

 

Още един Свир...ама все пак да не се отплескваме от темата ако смятаме да цъкаме Онлайн дайте на лично да се разбираме!

някой за мрежичка? :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Ами аз съм много навит да я играем в мрежа, но при условие, че не сме само 2-ма. Примерно ако се съберем 5 човека веднага я слагам пак и се почваме!

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм много навит да я играем в мрежа, но при условие, че не сме само 2-ма. Примерно ако се съберем 5 човека веднага я слагам пак и се почваме!

Аз съм навит на мрежа като се съберете хора пишето едно лс или тука да се разберем :D

Link to comment
Share on other sites

И АЗ Е ИМАМ И АЗ СУМ НАВИТАК ЗА МРЕЖА :D

Да и е хубаво да си ъпдеитнеш до версия 1.2 , а и всички които искат да поразцъкаме. Има го в замунда пача и е око 700Мб :)

Link to comment
Share on other sites

то го има и на офи сайта, ма кат го сложих ми са прееба нещо играта и ся не мога да я инстална наново дори :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Medieval 2 Total War Kingdoms излиза на 28 август .... еми чекаме ;)

Дам, знаем.... чакаме я с нетърпение!

А на офицялния сайт и в гамеспот може да видите информация относно Empire:Total War -нова игра от поредицата, която се очаква догодина горе долу пак по същото време. :D

 

/едит: Айде хора вчера си форматнах харда и сега имам пресно копие от играта, без модове и пачове. Давайте да разцъкваме битки малко а?<><>

Link to comment
Share on other sites

Излезе Експанжана!! Айде пичове да го подпукваме.

Ей толова чакане и след един дълъг работен ден съм доста радостен. :D :D

 

Има 13 нови фракции. Кои са? Нещо не можах да намеря в нета. Иначе и аз съм навит да подпукваме в мрежа. Hungary > you, bitches ^^.

Link to comment
Share on other sites

Има 13 нови фракции. Кои са? Нещо не можах да намеря в нета. Иначе и аз съм навит да подпукваме в мрежа. Hungary > you, bitches ^^.

Как ве човек, има си официален сайт на който сичко си пише - http://www.totalwar.com/

Нз кой точно са нови, ама по памет от тва какво съм чел - Апачита, Испанци, Таксклаха... това в Американската кампания. Англия - Уелс, Англия, Шотландия, Викинги... май и Ирландци.

Теутоника - Твутоник ордер, Латвия и старите си в тази чат. И кръзтиносците.

В общи линий са това. Ся я свалям... и утре след работа я подпуквам :devil

Макар че ще е петък вечер

Link to comment
Share on other sites

шотландия и венеция са най-яките :P

Турци и Маври са по-жестоки с повече юнити

А от експанжана почвам с Уелс или Англия, стават най-големите мелета, обаче и Ацтеки, Маи също няма да са за изпускане.

Експанжана е просто върхът :love

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Този експанжън различен ли е от M2TW Kingdoms?Ако е моля някой да даде линк да дръпване.

Някакви мнения от Кингдъмс?

Има го в големите тракера както в БГ така и навън.

Иначе е невероятен този експанжън, можеби най мащабния за дадена игра излизал някога...всички останали пасти да ядат...

Обратно на очакванията ми много се разцепвам (в малкото време което имам - не повече от 2 часа на седмица) с Кръстоносната кампания...направо останах без думи, особено от ориенталските звуци които изливират от колониете...пфф :love Невероятна игра просто

Link to comment
Share on other sites

Всички игри от серията "Total War" са уникати.Това ми е любимата серия игри.В официалния сайт преди около месец излезе новина за продължение на серията.Този път с морски битки!!!И с next gen графика.Вече няма да имаме загуби заради автоматичната система със сраженията по вода,а всичко ще зависи от нашите способности.Ще обхваща бурният откъм важни исторически събития период на Ренесанса.Официалното заглавие е "Empire:Total War"."Creative Assembly" отново ще ни изненада с нововъведение.В този екип харесвам това,че винаги с всяко продължение бележат значителен и неоспорим просперитет!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък повече бих се зарадвал на римейк на Шогун...щеше да бъде яко със самурайчета как размахват мечове, но нека да видим нещо различно и дали ще се справят. А колкото до графика - ТW винаги е била играта с най-добрата графика и най-оптимизирания и нелаком към ресурси енджин - просто професионално свършена работа. Жалко че живеем в страна Б-я иначе с удоволствие бих си купил всички игри от поредицата

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

От бая време не бях поствал но ето че пак се нуждая от вашата помощ!

 

 

Проблема е следния свалих си експанжъна Medieval 2 Total War Kingdoms но като тръгвам да я инсталирам ми казва че иска първата част на играта...въпроса е че аз я имам!Проблема май идва от там че преинсталирах C:\ където ми е Windows-а и сега играта си е тука (в D:\) но май пц-то не го знае това...та има ли вариянт да накарам експанжъна да разбере че имам първата част без да се налага да я инсталирам пак!

 

 

Благодаря ви за помоща!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

liquid, голямо благодаря :P

Пробвах го модчето, хич не е лошо. Още по-привлекателно го прави това, че си цъкаш със собствената нация :punk

Иначе ето едно сайтче и от мен посветено изцяло на модинга за Total War поредицата и особено за МTW 2.

http://twcenter.net/ Има направо уникални модове, като Portvcale; Real Arows, Burek's Blood and Durt и доста други, който правят играта още по-невероятна и реалистична.

Link to comment
Share on other sites

Bulgaria: Total War - мод към играта. изглежда интересно.

Когато отваряте сайта си намалете звука на слушалките/колоните защото има ужасна музика, спира се горе в дясно.

можеш ли да дадеш пълно описание на типовете войска в мода, защото по това което намерих като инфо по линка ми изглежда твърде бедно като инфо от гледна точка на баланс в играта, а от както си прецаках веднъж версията немам много желание да тествам просто за да вида за кво иде реч :)

 

колкото до гордостта да играеш със собствената нация, не виждам голям смисъл ако съответната изкарва от баланс цялата игра, а все пак който разцъква този гейм го прави единствено заради уникалните възможности които предоставя терена/контра армиите/фланговете за варианти от изход на сражението (много обичам да крашвам копиеносци с лека кавалерия :devil )

Link to comment
Share on other sites

Eleutherios да каже, аз не съм го играл. Нямам 10ГБ свободни за тази игра :). Просто се разтърсих и го видях, реших да споделя. Не мисля, че ще са ни направили 100 пъти по-силни от другите обаче, няма да има никакъв интрига тогава.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано с мъничко са ни направили по-силни от съседните фракций. И не че юнитите са с по-висок статс, ами просто си имаме от всичко :D И здрава конница и здрави пехотинци, както и доста "тежки" стелчоци. Но това се компенсира с факта, че провинциите са доста бедни и флорините са кът - следователно по-малобройна армия. И някакси се завързва интрига с постоянно люпещите войска Византийци... :lol:

Ама като цяло ванила ме дразни (oсвен ако не е ванила, а е с модве - Portvcale или BigMap :P ) фен съм на експанжъна :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...