Jump to content
BulForum.com

Арсенал - Барселона


sincity

Арсенал - Барселона  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ами добре. Сложи ми още някоя дума в устата.

 

Никъде не съм казал, че Зидан не може да играе. Казвам, че всяка година има нова звезда около която се шуми мноооооого мнооого. Тази година на ред е Роналдиньо. По едно време се шумеше и около Сисиньо до колкото помня. Ще си говорим след 1 година. И ми помни думата за Theo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply
и тва ми били журналисти :sick

 

Не съм запознат и с риск да кажа глупост...мисля, че тия точно не са журналисти. За това са отговорни уеб дизайнерите направили сайта. Журналистите едва ли имат нещо общо с тая работа, те си пишат за хартиения вариант на изданието...

 

w00x, за Тео наистина ще се шуми, но няма да е скоро...само на 17г е. Иначе може да направи нещо като Пеле, но се опасявам да не се получи като с кариерата на Оуен...

Link to comment
Share on other sites

1147783984511.jpg

Един от страничните съдии на утрешния финал в Шампионската лига вчера бе забелязан на една фото сесия с фланелка на Барселона.

Link to comment
Share on other sites

w00x, явно много си му насъбрал на Рони, след като вкара на Сийман от центъра :) . А този Тео Уолкът е добър, спор няма, но най-добрия млад играч в момента е Лионел Меси, за твое съжаление - пак в Барселона. На световното под 17 - голмайстор и играч на турнира.

ПП И Роналдиньо не е носител два пъти на Златната топка...

Link to comment
Share on other sites

w00x, явно много си му насъбрал на Рони, след като вкара на Сийман от центъра :) . А този Тео Уолкът е добър, спор няма, но най-добрия млад играч в момента е Лионел Меси, за твое съжаление - пак в Барселона. На световното под 17 - голмайстор и играч на турнира.

ПП И Роналдиньо не е носител два пъти на Златната топка...

 

На сийман от центъра ли? Аз съм за Манчестър Юнайтед. Не харесвам Роналдиньо, не защото не може да играе, а защото е прекалено прехвален. Прекалено много. И за разлика от Меси, Тео още не е на възраст, за да играе в отбора.

Link to comment
Share on other sites

Това е неизбежно, винаги е имало играчи, които са били възвеличавани от медиите и рекламите, а след това и не рядко погребвани. Но нима Бекъм не е по-малко рекламиран ? А Кристияно Роналдо ? А всичките италианци, дето се чудят за каква модна колекция да се снимат ? Едва ли някой ще отрече, че Роналдиньо в последните години е в много по-добра форма и с класи над Бекъм, да не кажа и Кристиано Роналдо, че ще се засегнеш. Но Роналдиньо, според мен, с играта си в момента заслужава 10 пъти повече внимание от англичанина. А по заплата и доходи са равни... На финала наистина не изигра най-добрия си мач, но само ще спомена мача с Реал на Бернабеу от този сезон, мача с Челси на Ноу Камп този сезон, мача с Бенфика в Португалия, второто полувреме на мача с Милан в Италия на 1/2 финала - ако някой се съмнява в класата и възможностите на Рони, нека прегледа тези моменти. Без Роналдиньо Барселона можеше и да спечели финала, но със сигурност нямаше да е стигнала до там.

 

Да, гола, който вкара на Сийман от центъра на Световното 2002 - като аргумент срещу твърдението, че бил "звезда" от 1 година...

Link to comment
Share on other sites

за да няма спорове ето ви първия гол на Барса...всеки сам да си прави изводите дали има засада...:)

arsenalbarcelonafinalhalf2tvri.jpg

Link to comment
Share on other sites

И аз го виждам засада. Може да е 20 см засада, но в момента на подаването сигурно е било и повече. Качеството е лошо и не мога да видя у кой е топката :)

 

Колкото до Кристиано Роналдо, и на него не мога да видя толкова какво му хвалят, но все пак е на 20 години. Може и да стане звезда от него ако престане с медиините изяви.

Link to comment
Share on other sites

Роналдиньо не е вкарал на Сиймън от центъра, а след пряк свободен удар извън наказателното поле с прехвърлящ удар. Този, който вкара на Сиймън от центъра се казва Наим, играеше в Сарагоса, и го направо преди 11 години на финала за купата на Уефа през 1995.

Link to comment
Share on other sites

Момчета,защо не кандидатствате за работа при Сашо Диков?

 

Тиери Анри: Оставам в Арсенал

 

Капитанът на Арсенал Тиери Анри гарантира бъдещето си в Арсенал, след като прие условията по новия си четири-годишен договор с клуба.

28-годишният нападател сподели пред “Сън”: “Надявам се да остана в Арсенал, докато съм в състояние да поддържам високо ниво. Не мога да се разделя с привържениците на тима, те са като мое семейство”.

“Въпреки че загубихме финала в Шампионската лига, моите съотборници ми показаха с играта си, че не трябва да напускам. Те доказаха, че имат сърца.

Не ме разбирайте погрешно. Обичам Барселона, но в сряда вечерта Арсенал показа, че има дух. Надявам се да уточним детайлите около новия ми договор още днес”, сподели Анри.

 

 

Поне да се сложи край на спекулациите.Аз предпочитам Ето'о пред Анри,така че се радвам(макар че нямам нищо против французинът да дойде в Барса) ;)

Link to comment
Share on other sites

за да няма спорове ето ви първия гол на Барса...всеки сам да си прави изводите дали има засада...:)

arsenalbarcelonafinalhalf2tvri.jpg

 

Еми този гол на барса е компенсация за гола на Арсенал.Никакъв фал нямаше !!!

Link to comment
Share on other sites

И аз го виждам засада. Може да е 20 см засада, но в момента на подаването сигурно е било и повече. Качеството е лошо и не мога да видя у кой е топката :)

топката е м/у краката на защитника, а ако можеш да установиш тази засада значи най-добре стани страничен съдия. в момента на подаването няма как да е било повече освен, ако ето'о след паса не тръгне назад, което ми се вижда не логично :bgrin: иначе мачът го има качен по разни торенти на някой с по-бърз нет ако му се сваля да направи по точна снимка :)

 

едит:

позволих си да редактирам снимките в стил сашо диков :lol:

 

arsenalbarcelonafinalhalf2tvri2.JPG

arsenalbarcelonafinalhalf2tvri1.JPG

 

 

:пп жалко за анри, много ми се искаше да дойде в барса, ама квото и тва е :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

И аз го виждам засада. Може да е 20 см засада, но в момента на подаването сигурно е било и повече. Качеството е лошо и не мога да видя у кой е топката :)

@w00x това е момента на подаването...в следващия фрейм топката вече е подадена към Ето'о...иначе на снимката топката е на крака на Ларсон, който я отклонява към камерунеца...

пък за качеството толковa...свалял съм мача от арената...

Link to comment
Share on other sites

Дали имаше засада или не всеки го вижда по различен начин. Просто е много субективно. Stenli, хубаво си драснал тая черта ама ъгъла на камерата е малко по различен. Важно също така в положението на страничния съдия и той как го вижда. Няма смисъл да се спори просто. Браса са шампиони и т'ва е. Заслужиха си го! Честито на феновете на Барса :P :) :D ;)

Link to comment
Share on other sites

за да няма спорове ето ви първия гол на Барса...всеки сам да си прави изводите дали има засада...:)

arsenalbarcelonafinalhalf2tvri.jpg

От тука не се вижда добре дали е по време на паса. Топката ми се вижда вече да минава покрай защитника, което ще значи че е малко след паса на Ларсон... Така ми изглежда на мен, незнам...

 

Едит:

@w00x това е момента на подаването...в следващия фрейм топката вече е подадена към Ето'о...иначе на снимката топката е на крака на Ларсон, който я отклонява към камерунеца...

пък за качеството толковa...свалял съм мача от арената...

Тва бе бях го прочел :).

Ако Ето'о беше обул по-малък размер калеври нямаше да има засада :lol:

Link to comment
Share on other sites

едит:

позволих си да редактирам снимките в стил сашо диков :lol:

 

Дай на каданс де, то това му е чара....а, и мрънкането на Евлоги, ама то тва няма как да го докараш :)

 

Иначе според мен мънки е в засада отвсякъде!

И страшно много се радвам, че Анри остана в Арсенал! Трябват още няколко свястни попълнения и да изгонят Сиган и можем да мислим за подобряване на рекорда следващия сезон. Ако успеят да задържат и Робер и Ашли цена няма да имат!

Link to comment
Share on other sites

Истина е, че при гола на Арсенал преди това нямаше никакъв фаул. Нападателя на Арсенал си падна симулативно

не беше нападател, а Ебое...:)

Link to comment
Share on other sites

Ако успеят да задържат и Робер и Ашли цена няма да имат!

 

 

Пирес ще играе във Виляреал следващия сезон,поне така каза президентът на испанския клуб преди няколко дни ;)

Link to comment
Share on other sites

Ситуацията наистина е много тънка, а и на мен ми се струва, че кадъра е част от секундата след като топката се отделила от крака на Ларсон - Ето'о в този момент беше на скорост, така че в ТОЧНИЯ момент на паса може би е на една линия или по-назад от защитата. Можеш ли да дадеш предишния кадър, макар че той най-вероятно ще е преди Ларсон да е докоснал топката... Но каквото и да е, това е НАИСТИНА МНОГО ТЪНКА ситуация, става въпрос за буквално сантиметри, така че не може да се вини съдията. А фал срещу Ебоуе нямаше изобщо.

Link to comment
Share on other sites

Мен ме е яд за Арсенал. Честно казано бях неутрален, и двата отбора ги харесвах (може би по принцип мааалко повече Барса), моите любими Милан отпаднаха... Но Арсенал показаха сърцата игра и държаха резултата, създаваха голови положения и с 10 човека... Жалко, футбола загуби от този глупав фал на Леман - сигурно щеше да се получи грандиозен мач с 11:11 човека :[

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да дадеш предишния кадър, макар че той най-вероятно ще е преди Ларсон да е докоснал топката

предния кадър...на него се вижда как топката е още до левия крак на Ларсон, а той подава с десния (което се вижда на предния кадър)...с една дума откъдето и да го въртим много тънка ситуация и аз лично оправдавам съдията без значение дали е прав или не...все пак има секунди за реакция... :)

arsenalbarcelonafinalhalf2tvri.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...