Jump to content
BulForum.com

Японски ресторант в Пловдив?


about

Recommended Posts

Последно тоя white bar съвпада ли с happy бара или просто сме уникално кьорави, та не го виждаме? Ако не е така, дайте инструкции как да стигнем от новотела до уайт бара, като за олигофрени. Също може и снимка от Гугъл Ърт :)

 

Точно пред Новотел-а е :) То е по-скоро като кафе и има черно-бяла табела, на която пише ( WHITE-BAR ) По-късно ще мина да го снимам и ще постна снимките довечера.

Link to comment
Share on other sites

Точно пред Новотел-а е :) То е по-скоро като кафе и има черно-бяла табела, на която пише ( WHITE-BAR ) По-късно ще мина да го снимам и ще постна снимките довечера.

 

Ще съм много благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Ще съм много благодарен :)

 

цък Ето това е снимката.Обаче заведението не е точно пред входа на новотела а малко в дясно от него.Няма как да не го видиш :) Снимал съм от страната на Новотел-а.Ако пак не го намериш,кажи да ида,за да направя повечко снимки. :)

Link to comment
Share on other sites

цък Ето това е снимката.Обаче заведението не е точно пред входа на новотела а малко в дясно от него.Няма как да не го видиш :) Снимал съм от страната на Новотел-а.Ако пак не го намериш,кажи да ида,за да направя повечко снимки. :)

 

Благодарско :) Как не съм я видял един Господ знае.

Link to comment
Share on other sites

Какво представлява "манду"?

Царевично тесто, увито около накълцано месо с лук и зеленчуци и азиатски подправки. Приготвя се на пара. Ще си изближеш и пръстите на краката!

Link to comment
Share on other sites

Ние с veseo преди няколко дена минахме оттам, благодарение на снимките. Странното е, че минавах толкова пъти оттам, но не съм видял табелата... е, понякога най-очевидните неща остават незабелязани.

Сушито обаче не ми хареса. Или както каза някой - тук не го приготвят добре, или просто не ми допада. Някой ден, надявам се, ще го опитам на по-добро място. Цената също е кошмарна за мизерното количество. Вярно, че в този бар и малката минерална вода е 1 лв, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...