Jump to content
BulForum.com

Купувам карта B-Conect


Recommended Posts

А колко мислиш че струва например... 82 82 28?Говорим за Глобул естествено!

нз , ама към 25лв(ако няма нищо в него) , но не ми харесва , да беше поне 82 82 82 , решил съм да си намеря добър номер и ще търся докъто не се намери отнякаде.

Link to comment
Share on other sites

нз , ама към 25лв(ако няма нищо в него) , но не ми харесва , да беше поне 82 82 82 , решил съм да си намеря добър номер и ще търся докъто не се намери отнякаде.

Ами да ти кажа че това ПОНЕ никак не звучи скромно! :D

Съмнявам се някой да ти даде номер с поне 3 еднакви двойки за 30-40 лв!

Все пак нищо не се знае,може да те трясне късмета!

М/у другото кво не му харесваш на твоя номер?Според мен си е достатъчно хубав!Естествено те разбирам напълно какво търсиш,но май ще трябва доста чакане и упорито търсене!

Аз например не бих се замислил нито за секунда,ако пак ми изпадне подобно нещо(пак,защото предния път ми го взеха под носа и то доста нахално :devil )Номера беше: 80-70-30!

Голям фен съм на три кръгли,без значение в каква последователност са :)

Link to comment
Share on other sites

нз , ама към 25лв(ако няма нищо в него) , но не ми харесва , да беше поне 82 82 82 , решил съм да си намеря добър номер и ще търся докъто не се намери отнякаде.

 

такъв номер ако намериш за 25лв аз ще повия като вълк публично пред целия форум .

а и не мога да разбера какво толкова ви вълнуват тези номера ?! :blink:

 

 

едит: говора за 3 еднакви двоики като тоя които си писал по-горе в тоя които ми предлагаш не виждам нищо газарско , иначе успех в търсенето

Link to comment
Share on other sites

такъв номер ако намериш за 25лв аз ще повия като вълк публично пред целия форум .

а и не мога да разбера какво толкова ви вълнуват тези номера ?! :blink:

Давай :punk 25лв. и ти давам 699991 с 10лв. вътре с него ;) Няма значение , но ми трябва такъв номер , така че продължавам да търся.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...