Jump to content
BulForum.com

Evolution GT


Fibaman

Recommended Posts

На мен също ми писна и я оставих. Сега играя TOCA 2 и съм много по-доволен. Там управлението е по-удобно и не е толкова лесна. Ако не сте я играли пробвайте втората или третата част. Те няма да ви омръзнат толкова бързо.

Link to comment
Share on other sites

Дайте някви кодчета за игрицата ве ;)

Изтегли си новия cheatbook за април месец или изчакай да дойде майския. Там със сигурност ще има.

тук

Link to comment
Share on other sites

Изтегли си новия cheatbook за април месец или изчакай да дойде майския. Там със сигурност ще има.

тук

А ве и там няма , никъде няма ... аз ти кааам секи ден са рова из гоглето по сайтовете и никъде няма циитове ... :( Па почнах са права на тарикат и влезнах там в савес и си направих савечето на 12 левел като пуснах играта ми пише саве е коруптед нимое са пусне и си преебах саве и сия ми е супер тъпо

Така че аре некой който я играе за 1 мин качи саве-а си и ще съм му много благодарен ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Превъртях игричката без чииитове ...

Като цяло е много реалистична даже ... Незнам за другите мнения , но според мен де ..... Като цяло спирачките (много добре са направени не като на някои игри натиснеш и закове , а според тва колко си натиснал педала колата почва да буксува или не) На тези , които не им харесва и твърдят , че колата е желязна и не може да форсира и плъзга ми да си изключат системите за против определените неща .... Аз лично на ръчни скорости се справям много по добре .... На завоите много реалистично е направено , когато натиснеш газ за да излезнеш от него колата започва да буксува и се обръщасш съответно трябва да потаваш определено количество и мисля също , че тази игра е невъзможно да се играе БЕЗ волан.

Иначе е една от най-добрите и реалистични ралито , които съм играл дори сега играя Toca Race Driver 2 дори и тя не ми харесва като реализъм колкото Ево

:punk :punk :punk Като заключение много добра игра. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с бате ви Пешо! :)

Играта е много добра...кво сте се разхленчили всичките!?

Не виждам за кво толкова я подценявате...

На мен лично ми хареса и то много,само имам една забележка...няма смисъл от тоя Tiger effect...безсмислено е!

Но като цяло играта е доста добре реализирана! :)

Link to comment
Share on other sites

Дали ще трагва на MX ?

Да не иска пак pixel and vertex shaders :bgrin:

Тръгва. Аз я играя с такава.

Превъртях игричката без чииитове ...

Като цяло е много реалистична даже ... Незнам за другите мнения , но според мен де ..... Като цяло спирачките (много добре са направени не като на някои игри натиснеш и закове , а според тва колко си натиснал педала колата почва да буксува или не) На тези , които не им харесва и твърдят , че колата е желязна и не може да форсира и плъзга ми да си изключат системите за против определените неща .... Аз лично на ръчни скорости се справям много по добре .... На завоите много реалистично е направено , когато натиснеш газ за да излезнеш от него колата започва да буксува и се обръщасш съответно трябва да потаваш определено количество и мисля също , че тази игра е невъзможно да се играе БЕЗ волан.

Иначе е една от най-добрите и реалистични ралито , които съм играл дори сега играя Toca Race Driver 2 дори и тя не ми харесва като реализъм колкото Ево

:punk :punk :punk Като заключение много добра игра. :punk :punk :punk

bate_pesho, я кажи колко сезона има.

 

Аз съм играл S.C.A.R. Evolution GT е същата. Геймплея, управлението, дори и пистите са същите. Само дето на S.C.A.R. ако влязеш малко по-бързо в завоя колата започва да подскача (което е напълно реално ако окачването е по-меко).

 

А видях, че я сравнявате и с TOCA... TOCA Race Driver 2 е много по-яка.

Link to comment
Share on other sites

Хм, много странно.Като се стартира играта и точно преди да почне самото рали на loadinga ме изхвърля.Why ми е въпроса?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Незнам защо ама се лутах из менюто и неможах да намеря от каде да си сменя резолюцията , че сега седи като на ръбове и не се разчита какво пише ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...