Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

Abe ne vi razbiram, na men igrata mi se vidq too easy, vsi4ko minah na hard, edinstven zor mi hvurli tournamenta s po 7 obikolki, ama i nego go minah za po-malko ot 4as opiti. Drugoto beshe fasulsko. E i tam edin drift me ozori dosta, ama tova beshe po v na4aloto i oshte ne mu bqh hvanal cakata, sled tova na obikolka po 40 000 poitns i vsi4ki mi dishaha prahta. Istinata e v MP.

Breto i kakvo da mi otklu4i multyto be pi4? 4e na men vsi4ko mi e otklu4eno. Osven tova igraq s vklu4en firewall i nqmam griji, e malko e bugnata kato iskam da se durpam s nqkoi drug ot evrocomskata mreja, togava se polu4avat 4at pat suobshteniq za declined challenge bez dr da e decline kakvoto i da bilo, no ne znam dali se dulji na firewall-a ili e nqkaf bug.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

Не бе, и на мен всичко ми е отключено, ама има разни неща, които мога да избирам само по едно. Например Wide Body Kit аз си имам, ама та са два, а аз имам само един. Как мога да имам и двата в един account?

 

А, и това е колата ми в завършен вид:

MC_Front1.JPG

MC_BACK1.JPG

Link to comment
Share on other sites

dancho, колата въобще не е хаквана. Това е Mazda MX5 със уникален Engine/Exhaust и уникално Nitro от TJ, С капак 3то ниво, първия Wide Body Kit от Samantha, лилава Parlescent боя и оня уникален Vinyl със вълничките, + 3то ниво всичко от гаечния ключ. Лилавата боя прави всички светли цветове да изглеждат като син фосфор когато се гледа под ъгъл. Уникалния двигател и нитро и правят скоростта до дупка. Спуках си задника да я докарам такава и съм я извадил от Quick Race само защото првъртях играта и вече не ми позволява да я пипам. Това изказване ме убижда.

 

А някой да е успял да подкара игра по интернет? Мен все ме изхвърля. Ако някой има желаещ, кажете си да се видим.

Link to comment
Share on other sites

Добре, dancho, ето ти save-a ми, било за доказателство, било да го ползваш. Имах 5 файла на име GOGO, и ги сложих и 5те, не знам кои трябват, ти ще си решиш.

Link to comment
Share on other sites

DObre nachi problema na mnogo hora v zala e problema v nas vurvi idialno directx e ot diska na nfs-to driveri ot nvidia.com service pack 1 si ima vsichko US stranata i ezika go prava dobre no pak sled purvia knock lap i zabiva igrata vsichko sum probval iskam niakoi da mi dade reshenie na vuprosa pls HORA

Link to comment
Share on other sites

Добре, basten, я кажи ти как си ги отключил тия 2 Full Body Kit-а. Нали по време на играта ти дава веднъж да си избереш един от два, и който избереш той се отключва. И аз единия си го отключих, ами другия? Единственото, което ми идва на му е да играя от начало, ама трябва на друг account, пък така не се натрупват. Много ти се моля, кажи как и аз да го направя.

Link to comment
Share on other sites

Това го дава 110 мисия: Good Samaritan. Нарича се Full Body Kit. Виж разликата между колата ми на 16 страница и колата ми на 17. Това прави.

Link to comment
Share on other sites

Abe nikoi li niama da mi kaje kak da si instaliram 4iitovete kum tazi igra,za6toto si izkarah igrata do krai i vsi4ko mi e FULL,no kato igraq v internet niakakvi maloumnici ot Germania naprimer sas speed na polovina na moqta fini6irat s pone 10sec predi men i si li4i,4e izpolzvat 4iitove i stra6no mnogo me drazni tova!!!Pomognete mi kato mi kajete kak da si gi intaliram pls

Link to comment
Share on other sites

Mojebi 6te se otklonq malko ot temata poradi pri4inata,4e ne mi se 4etat vsi4ki stranici,a puk i vaprosa ne e svarzan s tova.Iskam da popitam za cracknatiq patch na NFSU v wareza.Ami ka4vam go az s nadejdata,4e kato e cracknat nqma a mi iska cd(piratka mi e)No qvno gre6a.Otnovo pri natiskane na ikonkata na NFSU mi iskarva 4erveno kras4e s koeto iska disk.Moga li da mi kajete za6to ne stava ili da mi poso4ite ot kade da si isteglq crack?Nujno li e da preinstaliram igrata? :confused

Link to comment
Share on other sites

Hi kvo staa undergrounda e perfektna igra s izklu4enie na tva tapo blaskane,6toto klata ne ti se 4ulpi ama sam mnogo dobar i na hard vinagi stavam first :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...