Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

Nqma li crack fix za da ne smenqm postoqnno twa "language for non unicode programs"?!?! Poludqwam, bashta mi iska nqkoi programi da sa na bg, a pri smqnata na ezika stawat ieroglifi, slojete crackfix pls!!! :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:

Ami mai moje da se napravi tva za unicode programs na BG ama trqbva da se smeni datata da e na english a ne na BG primerno ne 28.11.2003 ami 2003-11-28 ili neshto takova probvaite da vidim kvo sha stane , pone taka mi kazah che mojelo da se narpavi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\NFS Underground

za koito pitashe kade sa saves. Trqbva oba4e da vijdash i skritite direktorii ako iskash da stignesh do mqstoto polzvaiki explorer. Vsashnost moje da paste v link bar adresa i to shte vi otvede napravo pri saves.

Link to comment
Share on other sites

Аве, хора, отде ги вадите тия уникални Vinyl-и? Аз стигнах до края на Style point-овете и пак ги нямам повечето.

 

Също, знаете ли дали е възможно да си слойа моя музика в играта, като на GTA?

 

А, и това е моето возило. Забележете ярко-синия цвят. Той е мойта гордост.

MC_Front.JPG

MC_BACK.JPG

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как да играя Underground след като вече съм я превъртял? Играта казва да си направя нов account, ама като го направя сичко е пак заключено. А пък аз искам да си отключа разните други заключени работи, като уникални капаци, Wide Body Kit-ове, Vinyl-и. Мога ли да почна нова игра на същия си account? Тоест, аз мога де, като спра играта и пак я пусна, ама това по правилата ли е и брои ли се?

 

А, и multiplayer-a ми дава "operation timed out" или нещо такова, ама гледам че май просто на едни става а на други не. Реших просто да се оплача.

Link to comment
Share on other sites

svalih si cqlata igra i pak mi pravi sy6tiq problem sys grafikata :( ne4etq6ti se nadpisi i ni6to ne predstavlqva6ta okolna sreda, samo kolata mi izliza kakto trqbva si4ko drugo ni6to ne prestavlqva. Grafi4nata mi karta e stara i moje da ne poddyrja taq igra. A tq e Nvidia TNT2 model64 32MB RAM s nai-novite driveri. Please help!!!

Link to comment
Share on other sites

svalih si cqlata igra i pak mi pravi sy6tiq problem sys grafikata :( ne4etq6ti se nadpisi i ni6to ne predstavlqva6ta okolna sreda, samo kolata mi izliza kakto trqbva si4ko drugo ni6to ne prestavlqva. Grafi4nata mi karta e stara i moje da ne poddyrja taq igra. A tq e Nvidia TNT2 model64 32MB RAM s nai-novite driveri. Please help!!!

smenqi kartata pi4 ;) az skoro minavam na FX5200 128 DDR :)

Link to comment
Share on other sites

Момчета за да ви върви нормално играта и да си имате кирилица правите следното.Махате "г" ,от датата там където се задава къв да й е формата например "dd.M.yyyy"(без "г").

Eми това е:))))))))))))))елементарно

Link to comment
Share on other sites

Не ти си недъгав ами играта е нагласена. Пуска ти коли право пред лицето, а когато не гледаш другите коли ЛЕТЯТ. Сигурен съм че ако погледн назад ще видя че компютара им е сложил криле без да знам. Все едно, де, идеята е че трябва да играеш без гешка. Аз направо се оцрах от яд на състезанието след изпитанието на Еди (там дето ти хвърля пари в лицето), ама след 200 опита и около4 часа игра го минах. След това не съм имал много сериозни проблеми.

 

Момчета, някой знае ли как по легален начин да си отключа всички екстри (всички уникални капаци, спойлери, Vinyl-и, и Wide Body Kit-ове), в един и същи account? След като не мога да преигравам ми се струва малко тъпо да си избера G-Force и това да ми е единствения уникален капак, като имаше поне три. Някой знае ли как става, защото в пача са поправили оня недъг дето позволяваше да се играят няколко кариери на един account. Сега почнах нов, ама и там пак всичко да открия ще е на друго място. Може ли всичко на едно сам да си открия, или да дърпам trainer-и??

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul, всичко след третата писта минах на hard. Състезанието с Eddie го минах най много от третия път. След като играх срещо Kurt ЕДИН ЦЯЛ ДЕН се научих да играя без грешка. 6 обиколки без да одаря кола и да се завъртя. После всичко горе-долу ми беше лесно.

 

А наистина, някой знае ли как да отключа ВСИЧКИ уникални Vinyl-и, Wide Body Kit-ове, капаци, т.н. Аз превъртях играта и пак имам само един от два Wide Body Kit-а, един от 3 капака, един от кой знае колко уникални Vinyl-и.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как да играя Underground след като вече съм я превъртял?

Ami igrai multi tam sushto se otklu4wat mnoo raboti, sushto taka i na quck race, a za wide body kit- a bi trqbvalo da ti go e dalo kato si q prevyrtql. Na men Multito ne mi pravi problemi, t.e. nqkoi igri pravqt ama tiq sigurno sa zad firewall i zatowa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...