Jump to content
BulForum.com

Need for speed underground


ACHE

Recommended Posts

  • Replies 606
  • Created
  • Last Reply

ave prosto shtrakate prt scr - print screen po vreme na igra i posle minimalizirash ako ne iskash da izlizash i paste v painta. Ta : prt scr> alt+tab> start> programs> acessories> mspaint|> edit> paste> file> save as> neshto si.jpg i tova e, ako imate photoshop ili image ready ili flash ili fireworks ili kakuvto i da e grafichen adapter stava pak.

 

 

Da znaete programa za capture na samiq gameplay v dvijenie???????????? znam samo total recorder za zvuk no za video ne znam programka...

Link to comment
Share on other sites

chochosan ako ne se lyja ima edna (to ne e samo edna ama az za taq se se6tam) HyperSnap DX se kazva ba4ka bezotkazano.

A iskam da pitam... vav lan ne moje no ako dvama ot edna mreja i spodelqt zlatna tarifa evrokom.... kak 6te e v online play-a ima li zna4enie tova ili e pak sy6toto( smisyl bavno - ot men do server-a posle obratno do nego blablablabla)

Link to comment
Share on other sites

Ako mi govorish za muzikata ot igrata ne znam da ima takova neshto, po princip kompaniite pravqt svoi razrabotki na ralzi4ni codeci, koito polzvat samo te ili i dr koito si plashtat dosta dobre. No puk nali pishe imenata na pesnite hvani si gi drupni ot net-a.

Link to comment
Share on other sites

ako ima mnogo gelae6ti moje po internet da praim drapkite.as o6te sam s pro nitro i recorda mi e 25.10 dneska sigorno 6te otklu6a nai dobroto nitro i posle 6a se probvam pak,vijdam 23 sec pravqt nakoi.a tva za 16 e prosto nwvazmojno spored men.

 

big pimpen baybe

Link to comment
Share on other sites

Aide nqkoi ako moje da mi kaje mi e problema na men zakvo kato pusna igrata i ni6to ne se razli4ava, nito bukvi se 4etat nito se vijda ne6to smisleno samo kolata e kakto trqbva, pls help, imam nai-novite driveri za kartata mi kade moje da e problema

Link to comment
Share on other sites

lenex Kato okrasqvash kolata si. Naprimer slagash(zamenqsh) spoileri, gumi, stukla i t.n. Taka kolata ti stava po-qka na vanshen vid i dobivash pove4e popularity(zavezdi4ki).

miro123 Verno i s 4k/s stava igrata, neska qko ma4kah...kat za purvi den bqh na 3to mqsto v staqta(NA Central 25 4oveka). Recorda mi e 21.75 bez da vlizam v ni4iq vazduishna struq. Are da se razberem i da pravim drags? Ina4e gledam golemite manqci pravqt po 19 i neshto, ama te zatova sa golemi :)

pavel Priqtel imash nujda ot seriozna praktika, az bez da polzvam nitro padam pod 25.

Edit: Slav4o i kakva ti e videokartata nqma li da kajesh?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...