Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли до кога продължава прИмоцията на Prima Party? Разбрах че е била до май месец, но един приятел продължава да говори.

 

П.П. Aquila - "малкият" каза че се изказва неподготвено, а не ти!

Партито е до 30.06.2006, ако заредиш 10лв ваучер или повече се удължава 1 месец срока.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2895

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съгласна съм само че ако човек е настроен да се влюби, няма да му попречи, ако партнорът му няма профил на древногръцки бог, примерно. :P Ама не ви ли се е случвало да смятате, че даден човек е "идеалният", но не ви привлича сексуално заради някакво специфично излъчване? Впрочем - кои сетива са водещи за този тип щения?

въпрос на феромони. с тях разни учени глави обясняваха реакциите на антипатие или сипмпатия между напълно непознати. в носните кухини са открили струпване на голям брой сензорни клетки, които по принцип нямали отношение към основното обоняние. за всеки човек е различно развит този "орган", с който се възприема информацията от феромоните. а феромоните се изпускат като вторичен продукт от разни големи жлези из тялото (мисля че е хипофизата, ама може и да бъркам). всеки човек има индивидуален "феромонен отпечатък" също като пръстовите.

психолозите пък обясняват шестото чувство с прилики и разлики спрямо минали събития. ако някой ти напомня за друг, от когото имаш лоши спомени, нема начин и към него да не имаш предубеждения.

 

оф! и денс не мога да обяснявам, а пък и както разказвам статии четени преди нинамсиколкогодини.........

Link to comment
Share on other sites

Какво представлява свойството конюгативност на клетката, която притежава плазмиди от типа F+?

 

Ако съдим по глагола - сигурно да се спряга или склонява.... :D Ама всъщност нямам идея...

 

Я кажете някакъв зоо магазин в Тракия. Трябва ми въртележка, ама малка....като за минихамстерчета

Link to comment
Share on other sites

Я кажете някакъв зоо магазин в Тракия. Трябва ми въртележка, ама малка....като за минихамстерчета

Има един на пазара зад Сани.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като от детските енциклопедии и дискавъри нищо не може да се научи, а моите познания очивидно са само от там, трия поста.

 

Със здраве.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

знчи ся гледах повторението на Слави там със Стоян и Елица...та някой знае ли къде може да се намери в плд дръмбой?това,на което Стоян свиреше накрая?

Link to comment
Share on other sites

Защо всички сухоземни бозайници са с 98% козина по тялото, а човека не? И да не кажете, щото е открил огъня. В Африка като е 50 градуса на сянка няма голи лъвове и хиени.

Link to comment
Share on other sites

Човека няма естествно средство за защита за разлика от всички други същества. Разчита на технологията.. и съответно в процес на евоюцията.. космите вече нямат толкова голям смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Наистина се надявам,че се шегуваш.Само си помисли за разните племена,които често не са виждали други хора дори,а какво да говорим за технологии

Link to comment
Share on other sites

Наистина се надявам,че се шегуваш.Само си помисли за разните племена,които често не са виждали други хора дори,а какво да говорим за технологии
и съответно в процес на евоюцията.. космите вече нямат толкова голям смисъл.

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Ми дори и направата на примитивен лък или пък копие от някакъв вид пръчка или направата на гащи от клонаци и листа или нещо подобно си е един вид технология ;) Никой не е казал за "хай-тек" има си и примитивни технологии ;)

Link to comment
Share on other sites

Никой не е казал за "хай-тек" има си и примитивни технологии

Мда, именно.. самата дървена сопа си е технология - доста ефективна при това ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми дори и направата на примитивен лък или пък копие от някакъв вид пръчка или направата на гащи от клонаци и листа или нещо подобно си е един вид технология ;) Никой не е казал за "хай-тек" има си и примитивни технологии ;)

Ами те по анимал планет даваха горили дето си чупят клонки и си праявт сянка кат ос чадър и шимпанзета дето ползваха тънки пръчки за да ловят разни буболечки и да си избират по специални камъни за чупене на орехи. Ето още една примитивна технология - ама не съм видял плешиви шимпанзета.

Колкто за направата на лъка и липсата на козина... излиза праиш лък нямаш козина, не праиш лък седиш кат маймун.

И изведнъж да си загуби козината. Всички сме виждали там разните австалопитеци и други прародители -всички ги дават космати и изведнъж хомо сапиенс - гол.

Все си мисля че еволюцията не става така тука има тука нема. Като горе с кокошката.

Link to comment
Share on other sites

Все си мисля че еволюцията не става така тука има тука нема. Като горе с кокошката.

Предполагам са дошли извънземни които да си тестват новите машинки за подстригване с електромотор и ексцентрик върху някое бедно шимпанзе :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...