Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2895

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

В метъл шопа до площад Съединение тряа да има.А сега моя въпрос-някой може ли да ми каже имената на филмите излизали по по-горе споменатата четирилогия и да даде някой линк да си ги дръпна?

Night Watch...

Day Watch...

засега това е излезнало... :)

Link to comment
Share on other sites

Как мога да виждам китайски йероглифи? (или японски) Примерно в някой сайт, вместо с някакви други символи да ми излизат точните "букви"?
Поставяш си Windows диска в CD-то и после на Control panel/Regional and Language options/Languages поставяш отметка и на двете и ОК. Но ще ти трябва около 250 МВ допълнително пространство. ;)

 

 

A с какво по принцип трябва да се почиства естествена кожа? :unsure:

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

breakneck извинявай че не мога да ти отговоря на въпроса ама тряа да питам нещо МНОГО спешно.Та може ли да ми кажете на коя честота е радио Хоризонт.Мисля че е Хоризонт радиото по което казват какво ще е заглавието на темата за кадидат-приемните изпити след 7 клас.Или ако не е то дайте честотата на това по което я казват,че искам да имам 5-10 мин преднина :P

Link to comment
Share on other sites

ще ми кажете ли дали в пловдивските казина, има маси за покер, тексаския му вариант ли се практикува, колко е пода, и бихте ли ми препоръчали някое от казината

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

защото всички хора са алергични към слюнката на комара, но тя е в толкова малко количество, че нищо друго освен подутина може да ни стане. А иначе не чувстваме ухапването на комара, защото чрез хобота си той инжектира нещо упойващо в кръвта ни.

Link to comment
Share on other sites

Има ли господ :-?

Убиха го преди 2006 години. :devil

 

Jane - добро затапване :punk

 

Иначе.. моят свят се върти около мен, следователно аз съм си Бог.

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

Как се казва червенокосото момиче от рекламата на АСТЕРА?

Link to comment
Share on other sites

ae тогава да споделя аз кво си мисля...:р Ако приемем, че всичко в природата е енергия, която не се губи, а може да преминава от един тип в друг... Дали нея наричаме "бог" или иманещо, което я направлява, насочва, следи за равновесието й..Ако приемем, че човек може да изполва и насочва тази енергия, може да се каже, че ние не знаем границите на възможностите си (което е вярно според мен) и се въртим в кръг като се опитваме да си обясняваме неща, които няма да имат почти никакво значение за нашия живот на тая хубава планета ;-) В същото време... Ако приемем и че природата е изградена на принципа на хармонията, би следвало, че колкото енергия даваш, толкова енергия и получаваш.. Ако приемем, че няма положителна и отрицателна енергия, защото положитлното и отрицателното, доброто и злото, красивото и грозното, абсолютната празнота и абсолютната пълнота (О_о).. това са параметри, измислени от човека(или по- скоро в резултат на неговото развитие и създаване на езика), които слагат граници на неща, които в сурово състояние всъшност не се разграничават помежду си.... би могло да се приеме, че няма и физическа болка в сурово истинско състояние, а просто енергия, събрана на едно място..която чрез разпръскване би намалила, това което наричаме "болка"...(Та ако мислим на този принцип, дали е възможно да отдаваш повече така наречената " отрицателна енергия", а да получаваш повече "положителна"..)

Но човек.. прави разлика, анализира, чувства душевна болка(която не знам как би се анализирала с енергията.. може би е друг вид енергия и принципът е същия)..може би успява да насочва енергията си по някакъв начин.. използва мозъка си (който се различава по това на животните с няколко милиарда повече неврони)... за нещо повече от оцеляване... За развитие.. от където следва и въпроса дали като цяло човек е тръгнал в правилна посока на развитие и дали въобще може да приемем като развитие всичко това, което той прави.....ииии се отклоних май от темата.. но като цяло човек не зане границите на своите възможности и може би затова разчита, че има някаква велика сила.. представя я като господ.. но има и друг момент.. бог може би кара човек да се чувства сигурен и да чувства, че не е сам..и че има и други(шапшали), които да мислят, че трябва да чакат др да им оправи проблемите;-) .. примерно.. Слагам край на импровизираните си мисли, че стана мн дълго;0

Link to comment
Share on other sites

Как беше локалния сайт за софтуер? На чужд компютър съм и не се сещам в коя япония беше.

Link to comment
Share on other sites

Как беше локалния сайт за софтуер? На чужд компютър съм и не се сещам в коя япония беше.

software.co.jp

Edited by Yorikkk
Link to comment
Share on other sites

Абе, батко, абе къде е батко бе?!?!?!?!?!!

и се чудя.. де отидоха хората, дет четяха дългите постове и им се фащаха, па стааше шоу малко поне.. иии аман;) лека нощ

Link to comment
Share on other sites

ae тогава да споделя аз кво си мисля...:р Ако приемем, че всичко в природата е енергия, която не се губи, а може да преминава от един тип в друг... Дали нея наричаме "бог" или иманещо, което я направлява, насочва, следи за равновесието й..Ако приемем, че човек може да изполва и насочва тази енергия, може да се каже, че ние не знаем границите на възможностите си (което е вярно според мен) и се въртим в кръг като се опитваме да си обясняваме неща, които няма да имат почти никакво значение за нашия живот на тая хубава планета ;-) В същото време... Ако приемем и че природата е изградена на принципа на хармонията, би следвало, че колкото енергия даваш, толкова енергия и получаваш.. Ако приемем, че няма положителна и отрицателна енергия, защото положитлното и отрицателното, доброто и злото, красивото и грозното, абсолютната празнота и абсолютната пълнота (О_о).. това са параметри, измислени от човека(или по- скоро в резултат на неговото развитие и създаване на езика), които слагат граници на неща, които в сурово състояние всъшност не се разграничават помежду си.... би могло да се приеме, че няма и физическа болка в сурово истинско състояние, а просто енергия, събрана на едно място..която чрез разпръскване би намалила, това което наричаме "болка"...(Та ако мислим на този принцип, дали е възможно да отдаваш повече така наречената " отрицателна енергия", а да получаваш повече "положителна"..)

Но човек.. прави разлика, анализира, чувства душевна болка(която не знам как би се анализирала с енергията.. може би е друг вид енергия и принципът е същия)..може би успява да насочва енергията си по някакъв начин.. използва мозъка си (който се различава по това на животните с няколко милиарда повече неврони)... за нещо повече от оцеляване... За развитие.. от където следва и въпроса дали като цяло човек е тръгнал в правилна посока на развитие и дали въобще може да приемем като развитие всичко това, което той прави.....ииии се отклоних май от темата.. но като цяло човек не зане границите на своите възможности и може би затова разчита, че има някаква велика сила.. представя я като господ.. но има и друг момент.. бог може би кара човек да се чувства сигурен и да чувства, че не е сам..и че има и други(шапшали), които да мислят, че трябва да чакат др да им оправи проблемите;-) .. примерно.. Слагам край на импровизираните си мисли, че стана мн дълго;0

Добре написано, но цялата концепция не ми харесва, като идея и като факти.
Link to comment
Share on other sites

Щом като човек може да създаде без обективна и конкретизирана подбуда и цел 22 реда текст, чието съдържание може да бъде възприето прочитайки първия и последния ред и ефекта от него клони към нула, а за създаването му отделя 5-10 минути, няколкостотин калории, известен брой нервни клетки или казано грубо алтернативният разход превишава много ползата от него, то явно има Бог. :)

Иначе ако някой може да ти отговори на въпроса има ли Бог, то най-вероятно самият той е Бог. Не знам дали има Бог ама аз вярвам.

Link to comment
Share on other sites

Щом като човек може да създаде без обективна и конкретизирана подбуда и цел 22 реда текст, чието съдържание може да бъде възприето прочитайки първия и последния ред и ефекта от него клони към нула, а за създаването му отделя 5-10 минути, няколкостотин калории, известен брой нервни клетки или казано грубо алтернативният разход превишава много ползата от него, то явно има Бог. :)

Иначе ако някой може да ти отговори на въпроса има ли Бог, то най-вероятно самият той е Бог. Не знам дали има Бог ама аз вярвам.

което ми напомня за един от най-великите вицове, който няма да пропусна да повторя: знаете ли каква е разликата между вярата и знанието? а?

разликата е много явна - жената знае, че децата са нейни, а мъжа вярва, че са негови. :D

Link to comment
Share on other sites

В тоя дух мога ли да попитам, какъв е смисълът на живота?

когато човек умира си отговаря на всички въпроси...поне аз така вярвам

Link to comment
Share on other sites

В тоя дух мога ли да попитам, какъв е смисълът на живота?

Избери си един отговор:

 

В това да живеем или В неговата двусмисленост :)

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

В тоя дух мога ли да попитам, какъв е смисълът на живота?
Когато имаш някаква алтернатива, тогава ще говорим какъв е смисъла на сегашната. Засега ще си траем и живеем.

 

 

когато човек умира си отговаря на всички въпроси...поне аз така вярвам
Ами вярвай си. И живота минава на лента, и светлина има в края на тунела, дявола прави скара, а свети Петър носи студена бира. Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Вярно ли е , че Устата щял да се жени ... ? И за коя ?
Плюс това Устата каза когато беше при Слави,че ще се жени за приятелката си Светла

Хммм аз пък си мислех , че ще е някоя по-известна , но както и да е :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...