Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

В Метро има стандартните, които ги има в повечето заведения (Малибу, Бейлис, Гренадин).

Ако търсиш някакви по-екзотични в смисъл 50мл - 150 лева - такива в метро няма да намериш.

Книги с рецепти има в книжарниците. Мисля че и в нета можеш да намериш ако се поразтърсиш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2895

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Откъде мога да си сваля четки за фотошоп. Интересува ме най вече наподобяваща смачкана или стара хартия.

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да си сваля четки за фотошоп. Интересува ме най вече наподобяваща смачкана или стара хартия.

В тракерите има много (ако сваляш от там), аз си свалях доста от линкос, но не знам дали има точно такива каквито искаш.

Link to comment
Share on other sites

Отиваш при секретарката на твоята специалност и с една молба си изтегляш дипломата/за 1 седмица май може/ и подаваш документи за кандидатстване в другия ВУЗ

 

В ТУ са пълни идиоти все пак;)Имаш пълното право да кандидатстваш,но вече ако те приемат и искаш да се запишеш,трябва да напуснеш другия ВУЗ

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

ВАЖНО!!! Как може да се кандидатства във ВУЗ, ако вече си студент в друг ВУЗ?
Доколкото разбрах неможе, поне на мен така ми отговориха.
Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да си сваля четки за фотошоп. Интересува ме най вече наподобяваща смачкана или стара хартия.

Тук

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Чисто нов-от 3000 лева нагоре.Ако можеш да си намериш нужните части-по-евтино.Хората взимат доста за труд,защото колата се разглабя бая отпред.И ако се прежалиш да сложиш климатик на тази цена-трябва да си сигурен в хората,които го монтират,за да не стане така,че после да съжаляваш

Link to comment
Share on other sites

@Психозис - google няма ли за тебе.

По твоята логика тази тема не трябва въобще да съществува.

Много ми е интересно как ще формулираш заглавието на въпроса,който той търси,в гуугъл...

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

old town of plovdiv +stones +cross

 

:laughing:

 

Edit: не исках да кажа че темата е лоша ;) Много се впрягате :)

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

@Афекс, а какво искаше да кажеш? Щом проблемът не е в темата, значи е в мен, така ли? Разбирам да дадеш линк, след като ми правиш забележка, ама йок линк.

Link to comment
Share on other sites

Откъде мога да си сваля четки за фотошоп. Интересува ме най вече наподобяваща смачкана или стара хартия.

http://www.youngdesigner.info/forums/index.php?showforum=42

http://www.photoshop-bg.com/forum/index.php?showforum=23

http://forum.studio-bg.com/index.php?showforum=12

Link to comment
Share on other sites

Четирилогиятя "Ночной Дозор" на Сергей Лукяненко, бидейки неиздавана на български, къде мога да я намеря на английски?
Можеш да си купиш първите две книги от трилогията ето от тук ;) . Ама кой да потърси.

 

ПП "Ночной Дозор" се нарича само първата част.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Ночной Дозор + Дневной Дозор + Сумеречный Дозор + Последний Дозор = Четирилогия.

Т'ва, че не знам сайта на всяка книжарница не значи, че не съм търсил. Освен т'ва, откъде да знам, че го превевждат "патрул". Стража звучи много по-добре, според мен. И 'се пак, ако някой знае къде да ги намеря на английски да казва. А другите две на български има ли ги?

Link to comment
Share on other sites

Освен т'ва, откъде да знам, че го превевждат "патрул". Стража звучи много по-добре, според мен.

Дозор означава точно патрул.

Link to comment
Share on other sites

Как мога да виждам китайски йероглифи? (или японски) Примерно в някой сайт, вместо с някакви други символи да ми излизат точните "букви"?
Във Firefox избираш съответния език, както изибраш и кирилица. Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Не съм с Firefox, а с IE. Tам има ли такова нещо, защото не съм наясно с тези неща. :unsure:

 

Иска ми да инсталирвам някакви language пакети от windows диска cd2... карай.

Edited by ludoto_mimi
Link to comment
Share on other sites

Не съм с Firefox, а с IE. Tам има ли такова нещо, защото не съм наясно с тези неща. :unsure:

View -> Encoding -> More -> и избираш езика ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой виждал ли е да се продават тениски на групата Lordi?

В метъл шопа до площад Съединение тряа да има.А сега моя въпрос-някой може ли да ми каже имената на филмите излизали по по-горе споменатата четирилогия и да даде някой линк да си ги дръпна?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...