Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

и аз имам един въпрос свързан с word. като пиша на български и ми подчертава думите с една гадна червена линия, която прилича по скоро на кардиограма отколкото на линия. има ли някакъв начин да го махна това :bgrin:

 

На български? :confused Обикновено става на латиница. Споко при принтиране НЕ излизат а ако те дразни даваш с десен бутон намаркираната дума и даваш да махне подчертаното. Не си спомням ся какво пишеше.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2900

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Просто Word не ти разпознава кирилицата и подчертава всичко като грешка. Намери си някакъв plug-in за кирилица и няма да става така. Ако чак толкова те притеснява де...

Link to comment
Share on other sites

Абе преди време имаше една....кръчма ли да го нарека...на име Швейк. Съществува ли още това чудо на развлекателната индустрия?

 

За съжаление великата бирария Швейк отдавна не съществува...

Link to comment
Share on other sites

от къде произлиза името на прическата канадска ливада?

канадците имат ли изобщо ливади?

По настояване на гражданите,живеещи в района на булевард България.Същото е положението и с №16 ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма група No Name Face. Така се казва първият албум на Lifehouse. Проблемата с на Никола account-a в Last.FM е в tag-овете.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо автобус н. 99 пак минава през ресторант Стадиона?

http://www.plovdiv24.com/news/17056.html

 

No Name Face от профила на sincity в last.fm не са ли Lifehouse или има и такава група?

Lifehouse са и между другото си ги дръпнах от теб в ДЦ++ :D

Link to comment
Share on other sites

Как се завърта клип правен с цифров апарат на 90 градуса?

Link to comment
Share on other sites

http://www.plovdiv24.com/news/17056.html

Lifehouse са и между другото си ги дръпнах от теб в ДЦ++ :D

:D

значи аз съм виновна за изписването на името :wub:

Имах си цялата дискография, преди да ми затрият музиката и бях писала имената с албумите да ги запомня по-лесно...

Link to comment
Share on other sites

Баси пичовете..колко години няма проблем и изведнъж не желаят да минава от там. То и аз искам 4,99,44 да минават точно пред блока ми и да не ходя 20 метра до спирката ама няма..

Link to comment
Share on other sites

Добре, ето един труден:

По телевизията дават реклама на някакви телевизори (не помня, май сони бяха) с едни шарени топчета, които подскачат по една улица. Има и много готина песничка. Знае ли някой как се казва песничката?

Jose Gonzalez-Heartbeats-май е тази

Златен си :love

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

Баси пичовете..колко години няма проблем и изведнъж не желаят да минава от там. То и аз искам 4,99,44 да минават точно пред блока ми и да не ходя 20 метра до спирката ама няма..

Няма проблем просто има повече пътници някои за университета ТХВП , долу горе и до гребната може да идеш пеш , Praktiker много повече пътници -=> повече пари.

В серийното производство на автомобили (да речем 200 000 бройки от една кола) - как се правят различни ключове за всяка една кола?

Има и такива , които се повтарят.Бащата ми е разказвал едно време с негови кум имали москвичи кафеви.Една вечер наще са били на гости на кума.На трагване отключва москвето влизат с майка да ама неще да запали.Ключа нещо неще.На майка и щуква , че тва не е нашия московец , но татко твърдоглав мъчи.Майка излезнала и видяла , че регистрацията е друга и са разбрали , че са в грешната кола.Та мисълта ми е , че има разлика в ключовете но тя е малка.

Link to comment
Share on other sites

Има и такива , които се повтарят.Бащата ми е разказвал едно време с негови кум имали москвичи кафеви.Една вечер наще са били на гости на кума.На трагване отключва москвето влизат с майка да ама неще да запали.Ключа нещо неще.На майка и щуква , че тва не е нашия московец , но татко твърдоглав мъчи.Майка излезнала и видяла , че регистрацията е друга и са разбрали , че са в грешната кола.Та мисълта ми е , че има разлика в ключовете но тя е малка.

 

С ключ за Ауди 100 от '86г съм отварял Ауди 80 от '84 ;)

Ама не ще да пали де :D

Link to comment
Share on other sites

Няма проблем просто има повече пътници някои за университета ТХВП , долу горе и до гребната може да идеш пеш , Praktiker много повече пътници -=> повече пари.

Може би имаш предвид ВХВП? И какъв трафик е тва? Практикер глупости.. никой не ходи там, който ходи си има кола. Нищо не печелят от тая врътка, освен че се удължава времето за пътуване... И на кой от блвд. България му трябва тоя рейс?? В отсечкта м/у Победа и Васил Априлов има 1 спирка на Пилето/ОМВ, която обслужва няколко блока от северната страна на булеварда плюс част от квартала отзад. Бахти зора... Ся що не върнат 44 през Руски/Победа??

 

Има и такива , които се повтарят.Бащата ми е разказвал едно време с негови кум имали москвичи кафеви.Една вечер наще са били на гости на кума.На трагване отключва москвето влизат с майка да ама неще да запали.Ключа нещо неще.На майка и щуква , че тва не е нашия московец , но татко твърдоглав мъчи.Майка излезнала и видяла , че регистрацията е друга и са разбрали , че са в грешната кола.Та мисълта ми е , че има разлика в ключовете но тя е малка.

Дам.. :) На джуганитеи жигулите масово се отварят с един ключ... Не че и с отвертка не можеш да ги отвориш де... Иначе на малко по съвременните возила на ключа има вдлъбнатини, чиито размери варират позволявайки да се създадат милиони, ако не и милиарди комбинации, което практически изключва възможността да се дублират. А основната разлика е че тва го прави доста съвършена електронноизчислителна машина :D

Link to comment
Share on other sites

И на кой от блвд. България му трябва тоя рейс??
На мен :D аз си живея в "ПИЛЕТО". Джиткам си точно от новия до стария апартамент, много се радвам, че го пуснаха така. Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Черното в знамето на Германия символ на нацисткото минало ли е?

А черното в знамето на Белгия? Ако е защото Германия ги е завладяла, то защо и другите страни нямат черно?

 

Едит: Мерси

Edited by Dragon Slayer
Link to comment
Share on other sites

Може би имаш предвид ВХВП? И какъв трафик е тва? Практикер глупости.. никой не ходи там, който ходи си има кола. Нищо не печелят от тая врътка, освен че се удължава времето за пътуване... И на кой от блвд. България му трябва тоя рейс?? В отсечкта м/у Победа и Васил Априлов има 1 спирка на Пилето/ОМВ, която обслужва няколко блока от северната страна на булеварда плюс част от квартала отзад. Бахти зора... Ся що не върнат 44 през Руски/Победа??

За университета си прав не се сетих за името както и да е . Сега ти ми отговори освен удължава се времето за пътуване , удължава се пътя .Сега минава през много повече живущи райони , много повече блокове и тем подобни.Все пак много хора , които чакат от центара 44 да се приберат ще се прехвърлят и на 99 ако им върши работа.Пък и се съмнявам да направят тази врътка без да им е от полза и да са на загуба ;)

Имам един въпрос едно време имаше някво детско с чибурашка и крокодила гена или бяха от някоя детска книга може ли някой да ми припомни.

Link to comment
Share on other sites

Черното в знамето на Германия символ на нацисткото минало ли е?

А черното в знамето на Белгия? Ако е защото Германия ги е завладяла, то защо и другите страни нямат черно?

Първо за Германия: Днешното знаме на Германия е официално прието след Първата световна; по време на режима на Хитлер национален символ на Германия е свастиката на червен фон. Черното най вероятно идва от комбинацията жълто-черно, които са символ на императорската власт в древната римска империя; по-късно те стават "фирмени" цветове на Свещената римска империя за чиито наследник се счита съвременната германска държава.

А относно Белгия, според википедиа, цветовете черно-жълто-червено идват от флага на графство Брабан от където започнала революцията, която води до отделянето на Белгия от Холандия. Тва всичко става в началото на 19 век...

Имам един въпрос едно време имаше някво детско с чибурашка и крокодила гена или бяха от някоя детска книга може ли някой да ми припомни.

О да! Едно от любимите ми филмчета. Състои се от 4 отделни филмчета създадени в перода 70-80те години. Историите са различни, героите са същите - Гена и Чебурашка :) Има ги в movies.co.jp - Cheburashka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...