Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2900

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Е тва е кофеин какво да ви стане.

 

 

"It contains, per 250 ml serving, about 27 grams of sugar, 1000 mg of taurine, 600 mg of glucuronolactone, B-complex vitamins and 80 mg of caffeine"

 

Букета е по-сериозен. Бууст ефекта идва от вълшебната комбинация захар-кофеин-таурин. За справка в едно еспресо има 25mg кофеин. Тоест жулваш три кафета отраз.

 

Държа да спомена, че тези напитки не са никак препоръчителни за хора със сърдечни проблеми (НЕ любовни), също така влияят зле на такива които пият някои антибиотици или други лекарства.

 

Комбинации 5-6 енерджита с 4-5 водки примерно НИКАК не са полезни - точно обратното.

 

Лично на мен ми действа много ободряващо отначало, но в комбинация с водка сърцето ми лопа като парен локомотив и после не мога да спя.

 

Общо взето са много добри по предназначеине - дълго шофиране например.

Link to comment
Share on other sites

v powe4eto energiini napitki ima i guarana i taurin,koito dawa susto energiq i ne trqbwa da se prekalqwa zastoto digat pulsa

точно таурина играе роля в енергийните напитки-той е вещество което се произвежда от някаква жлезе в организма но в много малки количества а в ред була го има в повече и точно той дига.останалите енергийни напитки са боклук.ред бул рулзззз :D

Link to comment
Share on other sites

точно таурина играе роля в енергийните напитки-той е вещество което се произвежда от някаква жлезе в организма но в много малки количества а в ред була го има в повече и точно той дига.останалите енергийни напитки са боклук.ред бул рулзззз :D

Таурина спомага за усвояването на кофейна в по - големи количества. Не всичкия кофеин които пиеш се усвоява ;).

 

 

И как точно определи че останалите енергийни напитки били боклук?

Link to comment
Share on other sites

при мене ред була определено деиства ако съм излязъл вечерта и пия еи така един без нищо после не мога да спа докато ако го пия с водка ме фаща многооо по бързо ;)

Link to comment
Share on other sites

Blitz_krieg_1941 ти си правият.

 

Сигурен ли си? Понеже доводите му бяха много логични. Сега на 15-16-17 се расте най-бързо и най-много и все пак килограмите могат да повлияят малко или много :confused .

Link to comment
Share on other sites

Колко ще ми струва от някоя зала или кабинка да звънна на GSM в щатите с американски номер?

За САЩ няма значение дали звъниш на мобилен или стационарен номер- цената от зала е 13ст. на минута.

Link to comment
Share on other sites

Таурина спомага за усвояването на кофейна в по - големи количества. Не всичкия кофеин които пиеш се усвоява ;).

И как точно определи че останалите енергийни напитки били боклук?

еми бил съм на доста партита и съм пил абсолютно всякакви енергийни напитки.освен ред була другите имат минимален да не кажа нулев ефект а от 3 редбула с подходящи ''цигарки'' съм усещал кръвта си как се движи по вените :punk

Link to comment
Share on other sites

За САЩ няма значение дали звъниш на мобилен или стационарен номер- цената от зала е 13ст. на минута.
Еий супер, мерси за информацията.

 

 

 

А някой знае ли сайт за модели на татуировки, който да е безплатен и ве пак да се вижда нещо, да не са с размер 2х2см.

Link to comment
Share on other sites

Да ви попитам... спешно ми трябва магазин за цифрови фотоапарати до към 120~130лв., може и втора ръка?(изключваме Техномаркет, Технополис и Метро)

Link to comment
Share on other sites

Да ви попитам... спешно ми трябва магазин за цифрови фотоапарати до към 120~130лв., може и втора ръка?(изключваме Техномаркет, Технополис и Метро)

навсякъде където продават жисиеми по центъра продават и апарати

Link to comment
Share on other sites

навсякъде където продават жисиеми по центъра продават и апарати

 

Да ама са нови и скъпи.

 

Най-сигурно според мен е да се оглеждаш по форумите.Тук и в дата.бг постоянно излизат оферти за разни евтини апарати.Отиваш гледаш ако ти хареса зимаш ако не здраве :)

 

За толкоз малко пари може би това можеш да си поръчаш.Горе долу бива :)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

навсякъде където продават жисиеми по центъра продават и апарати

 

 

Да ама са нови и скъпи.

 

Най-сигурно според мен е да се оглеждаш по форумите.Тук и в дата.бг постоянно излизат оферти за разни евтини апарати.Отиваш гледаш ако ти хареса зимаш ако не здраве :)

 

За толкоз малко пари може би това можеш да си поръчаш.Горе долу бива :)

Благодаря и на двама ви. jozo, това наистина изглежда много готино, може и това да е :) Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Най-сигурно според мен е да се оглеждаш по форумите.Тук и в дата.бг постоянно излизат оферти за разни евтини апарати.Отиваш гледаш ако ти хареса зимаш ако не здраве :)

cPath=12_234_368&products_id=6668]това[/url] можеш да си поръчаш.Горе долу бива :)

Аз по едно време търсих страшно много по най-различни форуми и се оказа, че офертите са едни и същи и се повтарят. Друг е въпроса, че всеки искаше сума равна на нов апарат. И накрая реших, че нов ще е по-добре от колкото втора ръка на същата цена и със същите качества. Просто разликата в цените е около 50 до 100 лв.

Link to comment
Share on other sites

Аз по едно време търсих страшно много по най-различни форуми и се оказа, че офертите са едни и същи и се повтарят. Друг е въпроса, че всеки искаше сума равна на нов апарат. И накрая реших, че нов ще е по-добре от колкото втора ръка на същата цена и със същите качества. Просто разликата в цените е около 50 до 100 лв.

 

Еми незнам аз също бая рових и успях да си намеря един апарат ХП отличен 3.2 МПих по форумите ама бая търсих де близо 2 седмици.Друг е въпроса че ми го откраднаха и после си купих нов.Намира се иска се търсене просто.За около 100 + лв трудно се намира модел нов но все пак има.

Link to comment
Share on other sites

Много оригинално, няма що.

В случай, че не е ясно какво точно питам - след като се избере "shut down" от старт менюто на Windows, има ли начин (накяква команда) да се спре "shut down" - ването и пц-то да си остане включено?

Link to comment
Share on other sites

Много оригинално, няма що.

В случай, че не е ясно какво точно питам - след като се избере "shut down" от старт менюто на Windows, има ли начин (накяква команда) да се спре "shut down" - ването и пц-то да си остане включено?

контрол+алт+дел

после ендваш процеса на шутенето. ама требе да си много бърз, пък и не съм сигурен дали великите мислители от микромек не са турили протекция (както на повечето си системни процеси) срещу терминирането им от нахалния потребител - собственик на въпросната операционна система. хайде спирам, че се отплеснах....

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

самозадопдовлявате ли се?

аз на този въпрос едно време (зададен от две яки съученички) , поздравих едната рано сутринта след метрoполис Джеф Милс('99) по поздравителния концерт на Ясен Петров със парчето "i touch myself " на "Divinals"

Link to comment
Share on other sites

Много оригинално, няма що.

В случай, че не е ясно какво точно питам - след като се избере "shut down" от старт менюто на Windows, има ли начин (накяква команда) да се спре "shut down" - ването и пц-то да си остане включено?

Има, да - даже го имах на компа записано някъде но немога да го открия - ще се разровя и ще пиша ;)

 

Малко ми се опъва намирането баш на това, ама ето как можеш да махнеш Shut Down-a от Start Menu-то...

 

Ключ: [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer]

Име: NoClose

Тип: REG_DWORD (DWORD Value)

Стойност: 1 (0 = Shut Down, 1 = без Shut Down)

Внимание: Ще можете да изключвате компютъра само ако имате shortcut с командата "C:WINDOWSRUNDLL.EXE user.exe,exitwindows", а да го рестартирате с "C:WINDOWSRUNDLL.EXE user.exe,exitwindowsexec".

Edited by simbata
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...