Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Къде продават машинки за подстригване ама да не са много скъпи ... ? И колко горе-долу струват ... ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2900

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ето един наистина нестандартен въпрос, който от доста време ми се върти в главата:

 

Защо цветовете на алкохолните напитки съвпадат с цветовете на мезетата, които най-добре вървят с тях?

 

Справка:

Бира=>Пържени картофи

Червено вино=>червени меса

Бяло вино=>бели сирена

 

ама ракията няма цвят на шопска салата нали :D и не си много прав, тва което си посочил не са мезета а са храни, които се поливат със съответното питие плюс това не са еднствени, примерно бирата ми върви и с пържена рибка и вурстчета и наденички :) иначе си прав - цвета и вида на храната и питието влияят на възприемането на вкуса, което може би обяснява и защо сходният цвят би повлиял на хармоничното възприемане на ястието и питието.

Link to comment
Share on other sites

от къде мога да си намеря в нета книгата за шифърат на леонардо цялата книга която е близо 460 страници защото чух че има и друга с 400

Link to comment
Share on other sites

Къде продават машинки за подстригване ама да не са много скъпи ... ? И колко горе-долу струват ... ?

 

Преди месец някъде видях такива машинки в Метро и бяха по 12 лева :)

Link to comment
Share on other sites

от къде мога да си намеря в нета книгата за шифърат на леонардо цялата книга която е близо 460 страници защото чух че има и друга с 400

Бях го срещал някъде по форумите ама се га не мога да се сетя къде. В калдата ли беше...що не пробваш така: хммм

Edited by harmonika
Link to comment
Share on other sites

от къде мога да си намеря в нета книгата за шифърат на леонардо цялата книга която е близо 460 страници защото чух че има и друга с 400

Цък ;)

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми има ли някакъв начин, след като се обръсна, космите да почват да растат след няколко дена, а да си израстат нормално след около 2 седмици? Гледах има някакви препарати, дето като пръснеш и почакаш 10 мин. и като избършеш и чак след 2 седмици растяли... :blink: Нещо да ми препоръчате?

 

П.С. Не става въпрос за лице. ;)

Link to comment
Share on other sites

кола маска боли но поне е ефективно , бръснене , кремове и други работи не стават на другия ден космите вече са наболи , с епилатор също става ама мен лично ме боли мнооооого с него :D

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

кола маска боли но поне е ефективно , бръснене , кремове и други работи не стават на другия ден космите вече са наболи , с епилатор също става ама мен лично ме боли мнооооого с него :D

 

Кола маска не искам, забравих да кажа... имам малко проблеми, не сериозни и не ми се рискува. ;)

Щото един приятел миналото лято беше си ги махнал с някво дето само го мажеш, чакаш и бършеш... и чак след първата седмица почнаха да му растат. Обаче като не помни как се казвало... :dry:

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

нема такова животно, казва се дипилатоар (незнам дали съм го написал правилно но е това) и никъ х*и не става с него още на другия в наи наи добрия случаи на по-следващия ден си набол... и ставаш като шкурка ..... кола маската е истината , космите намаляват , стават по мъхести а и след 2-3 пъти почти не боли

Link to comment
Share on other sites

беше си ги махнал с някво дето само го мажеш, чакаш и бършеш...

Преди имаше някаква измама , която я рекламираха по ТВ ... за някакъв спрей => пръскаш , чакаш 5 мин и бършеш с кърпа . Колко е вярно нз , ако не се лъжа бешe на ВС Телешоп :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Титаник все още ли е най-големият кораб в света?

титаник е бил най-големият през 1912 от тогава са построени адски много по-големи. в момента най-големият плаващ кораб е jahre viking.

Link to comment
Share on other sites

нема такова животно, казва се дипилатоар (незнам дали съм го написал правилно но е това) и никъ х*и не става с него още на другия в наи наи добрия случаи на по-следващия ден си набол... и ставаш като шкурка ..... кола маската е истината , космите намаляват , стават по мъхести а и след 2-3 пъти почти не боли

Аз му викам депилатор, ама другото е по-вярно.

@WriteR4e, опитай с Veet, ако искаш-според рекламата е 2 седмици, може пък и да е вярно. И да не е, пак е много по-добре от бръсненето(ама и 15 пъти по-скъпо), защото като се бръснеш, косъмчетата стават остри, а депилаторът ги заглажда. Едното е като крем - мажеш, стоиш 15-20мин и после махаш с едно пластмасово, на технологията на самобръсначката, обаче без острие. Има и спрей, който се отмива с гъба под душа. Изобщо, такива неща в козметичните магазини и в аптеките колкото поискаш.

Link to comment
Share on other sites

Абе не е вярно да ти кажа.Плюс това при мъжете космите са повечко,а и май са по-твърди(някой да ме поправи,ако не е така,но бях слаб по биология или каквото е там).Абе ако нямаш много косми и са крехки :D -грабвай един депилатоар,макар че с кола маска или епилатор си е доста по-удачен вариант.Болката се търпи,пък и след няколко пъти вече ще си претръпнал

 

Еми стискаш зъби и тва е,може и да повикаш малко.За краката не знам,но нагоре се преживява криво ляво

Edited by velvet_underground
Link to comment
Share on other sites

Аз му викам депилатор, ама другото е по-вярно.

@WriteR4e, опитай с Veet, ако искаш-според рекламата е 2 седмици, може пък и да е вярно. И да не е, пак е много по-добре от бръсненето(ама и 15 пъти по-скъпо), защото като се бръснеш, косъмчетата стават остри, а депилаторът ги заглажда. Едното е като крем - мажеш, стоиш 15-20мин и после махаш с едно пластмасово, на технологията на самобръсначката, обаче без острие. Има и спрей, който се отмива с гъба под душа. Изобщо, такива неща в козметичните магазини и в аптеките колкото поискаш.

 

не е верно веет-а никъв хуи не става от него , а пък депилатоара и самобръсначката дават едни и същи ефект , гадни остри косми димек :lol: а и да не говорим че от тоя дипилатоар ли е кво е там тук таме си остават цели участаци косми които не са разядени примерно и после трябва да ги махаш по друг начин , депилатоара изгаря косъм а бръснача го режи и двата метода деистват на една дълбочина и дават еднакъв ефект , затова наи-удачното е кола маска ;)

Link to comment
Share on other sites

Една приятелка си изпуснала Nokia 7260 и панела се надрал. Някой й казал, че имало някакъв часовникар, който полирал панелите (нещо като пастиране на GSM :laughing: ) и ставали като нови. Някой да знае за такова нещо, защото аз лично не съм чувал :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

до безистена на центъра съм я виждал тая табела полиране на гсм-и ама колко е вярно нямам идея , кажи и да си купи направо нов там до света петка църквата на лиляна димитрова има за сички модели и няма да е повече от 10-15лв. :P

Link to comment
Share on other sites

незнам дали въпроса е за тук обаче ми трябва информация за берлинската стена на български че на немски немога се оправя кога е създадена защо и кога е бутната благодаря ако не е за тук мнението моля поправете ме

Link to comment
Share on other sites

Зъботехниците също го могат, виждал съм. Ако имаш такъв приятел, става идеално.

 

Ако можеш да ми кажеш къде точно да ида, щото не се сещам за познат зъботехник :D

 

@Zlobil - Иска оригинален панел, който е около 50лв. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

не е верно веет-а никъв хуи не става от него , а пък депилатоара и самобръсначката дават едни и същи ефект , гадни остри косми димек :lol: а и да не говорим че от тоя дипилатоар ли е кво е там тук таме си остават цели участаци косми които не са разядени примерно и после трябва да ги махаш по друг начин , депилатоара изгаря косъм а бръснача го режи и двата метода деистват на една дълбочина и дават еднакъв ефект , затова наи-удачното е кола маска ;)

 

Прочетох и другите мнения, това го цитирам, за да се знае за какво говоря. :D

Колата маска я изключвам, като начало... по-късно може да размисля, но на тоя етап предпочитам да разбера за другите неща. :)

Тва Veet ми казаха, че не било толкова лошо... е не държи гладко 2 седмици, но чак на 4-5 ден излизали космите. Депилатоара държал за 2-3 дена. Не знам колко вярно са ми казали, но аз съм напълно непросветен по въпроса, така че им вярвам, защото сигурно са пробвали. :rolleyes: Със самобръсначка и всякакви видове бръсначи, ако трябва да се бръсна по-добре да съм си космат. Въпреки, че като се бръсна под мищниците и после нищо ми няма... нито добре, нито пъпки, обаче аз все пак търся начин за по-бавен разтеж. И с епилатор може да пробвам, ама майка ми вика, че много болка и съм щял да се откажа. :)

А и между другото сега както почнах... да ми разясните има ли шанс от тоя депилатоар или veet да ми излезнат пъпки, защото не ми се трае изобщо, пък и е грозно. ;) И някаква цена горе долу.

 

Някой ако се сеща още ефективни начини, или от личен опит, да казва. :)

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...