Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

а той каза, че няма проблем и ще ме закара за колкото имам

Е ти имаш повече от пари ;) Той това е имал предвид човечеца :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2900

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да знае къде се продават накрайници (ножче за бръснене) за Gillette SensorExcel, обаче с три ножчета :). Аз си доскоро си ги купувах от едно магазинче, обаче го затвориха. Някой ако знае да пише.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде се продават накрайници (ножче за бръснене) за Gillette SensorExcel, обаче с три ножчета :). Аз си доскоро си ги купувах от едно магазинче, обаче го затвориха. Някой ако знае да пише.

 

Почти във всеки супер-маркет има такива ножчета :lol:

Link to comment
Share on other sites

Колко време горе долу е нужно, за да се "изпарят" 50г водка от организма ми? Въобще 50г водка биха ли били проблем, ако ме спрат?

Link to comment
Share on other sites

Колко време горе долу е нужно, за да се "изпарят" 50г водка от организма ми? Въобще 50г водка биха ли били проблем, ако ме спрат?

 

Няма точен отговор на въпроса ти. Промилите, които са позволени, са точно за 50 грама водка, за две бири и т.н. От ментовите бонбони, от дъвките орбит (въобще разни подобни) от разни миризми, също може да ти отчете, че си пил. Качваш ли се в колата - никви ментови бонбони :lol: (не си правя майтап, отчита, може малко да е, но отчита ;) ) Нали знаеш то е до организъм, може да се напиеш от две бири или от 50 грама водка. Това е много относилтено. Затова, като пиеш 50 грама, изчакай час, пиини някво безалкохоно, отиди до WC и си готов за път. Но моя съвет е, ако пиеш дори малки количества, никога не се качвай в колата веднага, дори въобще не се качвай в колата ;)

Edited by diabolik
Link to comment
Share on other sites

Въпросът е по-скоро от любопитство (а може би не), но някой знае ли дали в Пловдив някъде се продава абсент?(легално) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам - легален - в МЕТРО - много разреден.

Не е точно така........

Просто това се разрешава като количество активна съставка от ЕС. Значи може би само домашен има в оригинал. Някъде във Франция или където го правят...

Link to comment
Share on other sites

Забравете за абсента,за който сте чели по книгите.Никой не произвежда подобно нещо.Имаше си цяла тема за абсент,в която има доста информация.

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да видя какво е времето в Европа .... бързичко плзззз :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Къде мога да видя какво е времето в Европа .... бързичко плзззз :)

В гугъл пишеш "(име на града) weather" и си готов ;)

Link to comment
Share on other sites

В гугъл пишеш "(име на града) weather" и си готов ;)
Или примерно тук.

Да кажем , че горе-долу се оправих :) 10х .

Link to comment
Share on other sites

аз съм с тази програма Weatherscope и съм много доволен има богат избор от градове и е много вярна температурата

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли къде точно се намира магазина на диадора в тракия...на коя улица е или близо до какво е?

 

То това е единствения нали?Има ли още?(този зад новотела го няма от отдавна)

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли къде точно се намира магазина на диадора в тракия...на коя улица е или близо до какво е?

 

То това е единствения нали?Има ли още?(този зад новотела го няма от отдавна)

 

 

 

Точно до ресторант "Българи". Има една жълта сграда - едноетажна - и до входа на ресторанта е вратата на магазина. Невзрачен е малко, но има хубава и евтина стока. Не са най-новите модели, изчистват, но са хубави. :)

Link to comment
Share on other sites

su6tnost minalata sedmica bqx maratonkite sa ostanali vuzmojno nai-tupite modeli koito gi ima po seki pazar s marka "adidos" primerno , ima interesni teniski koito sa na gore doly dobra cena , abe v ob6ti linii ni6to interesno nqma

Link to comment
Share on other sites

su6tnost minalata sedmica bqx maratonkite sa ostanali vuzmojno nai-tupite modeli koito gi ima po seki pazar s marka "adidos" primerno , ima interesni teniski koito sa na gore doly dobra cena , abe v ob6ti linii ni6to interesno nqma

A teniski na botev da si zabqlazal da ima?

Link to comment
Share on other sites

Защо хората си сменят зъбите?Ами не могат да карат цял живот с млечните, например?

щото в млечните нема нерви и не могат да ги болят. ясно?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...