Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2900

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой познава ли wanna-be хакер наричащ се Linux (предполагам български)? Защото, ако го намеря, не знам какво ще му направя...

Link to comment
Share on other sites

да,познавам го,от изгрев е

не знам как му е истинското име,но се мотаеше едно време из залите в квартала

и за твое успокоение не си само ти му набрал

от две години има да връща пари за лан мрежа дето щеше да ни изгражда м/у блоковете

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, като става дума за хакери, реално има ли начин един напълно незапознат с тези неща юзър да се предпази от някой мега-супер-дупер-хакер?

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, като става дума за хакери, реално има ли начин един напълно незапознат с тези неща юзър да се предпази от някой мега-супер-дупер-хакер?
Те мега-супер-дупер-хакерите каква работа имат при лалавите юзъри?
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми да разбера от колко до колко е забранено да се надува музика . Така знам , че след 22:00 е забранено и от 14 до 16 мисля , че пак е забранено . Примерно сутринра в 8 часа ако някой надува музика забранение ли ? Просто ми трябват часовете , в които е забранено да се надува музика .

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че е сутрин е до 8, но ако музиката е прекалено силна можеш да се оплачеш и по-друго време

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми да разбера от колко до колко е забранено да се надува музика . Така знам , че след 22:00 е забранено и от 14 до 16 мисля , че пак е забранено . Примерно сутринра в 8 часа ако някой надува музика забранение ли ? Просто ми трябват часовете , в които е забранено да се надува музика .

 

14:00-16:00 - правилно. В делнични дни е до 22:00 вечер, събота до 24:00.

Link to comment
Share on other sites

Кой ден се играе финала на европейското по бокс ?

 

Неделя, събота се почива, неска и утре май са полуфиналите ;) виж сайта българския отбор има доста силно присъствие на полуфиналите, към 6 съзтезателя някъде ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам едно проблемче и се нуждая от бързо отговорче значи първия диск на Карибски Пирати е 704Мб и не мога да го запиша с нерото на диск-ат-онце и сега с virtual dub мисля да отрежа края на филма обаче не знам как да го направя ... някой може ли да напише 5 реда какво да направя ? мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Имам едно проблемче и се нуждая от бързо отговорче значи първия диск на Карибски Пирати е 704Мб и не мога да го запиша с нерото на диск-ат-онце и сега с virtual dub мисля да отрежа края на филма обаче не знам как да го направя ... някой може ли да напише 5 реда какво да направя ? мерси предварително

 

Отваряш файла с гореспоменатата програма. От менютата избираш началото и края къде да са. Мисля, че става и с бутоните Home End, или нещо от сорта беше. След това от File избираш Save Fragmented...бля-бля-бля и го сейваш. Трябва преди това от опциите да избереш видео кодека, защото по презумция не се компресира и става гигантски файл.

Link to comment
Share on other sites

Отваряш файла с гореспоменатата програма. От менютата избираш началото и края къде да са. Мисля, че става и с бутоните Home End, или нещо от сорта беше. След това от File избираш Save Fragmented...бля-бля-бля и го сейваш. Трябва преди това от опциите да избереш видео кодека, защото по презумция не се компресира и става гигантски файл.

 

а как се избира този кодек ? изгубих се по тези менюта ма не намерих кодек да избирам ?

 

 

едит оправих се мерси за всичко

Edited by THE-AGENT
Link to comment
Share on other sites

Опцията е: Direct Stream Copy.

Началото и края с Home и End. После избираш File->Save as AVI.

Мисля че така беше. Нямам го в момента качен за да пробвам.

Link to comment
Share on other sites

Филма HOSTEL(Хотелът на ужасите) по действителен случай ли е?

Еми пише Inspired by true events ама то последно време на почти всички хоръри така пише.Може би има капа истина,но не е като Тексаско Клане примерно сичко да е ставало и да е било реланост :)

Link to comment
Share on other sites

Еми пише Inspired by true events ама то последно време на почти всички хоръри така пише.Може би има капа истина,но не е като Тексаско Клане примерно сичко да е ставало и да е било реланост :)

 

Предполагам,че и в Тексаско клане са преувеличи ли ;)

Link to comment
Share on other sites

По принцип филмът е базиран изцяло на слухове за тайландски сайт, който предлага, срещу заплащане, възможността да убиеш друг човек, но дори Рот признава в интервюта, че никога не е виждал този сайт :) Та... то, че е inspired спор няма, ама никой не е доказал това :)

 

Което ме подсеща... я се сетете за The Blair Witch Project... Там не пишеше ли също, че е по действителен случай, ама в крайна сметка се оказа, че всичко това е просто рекламен трик :)

Edited by DaSlayer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...