Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой да ми препоръча магазин за часовници.Ся покрай рожденния ден ша падне някой лев-иам и някой друг спестен покрай лятното бачкане та искам да си зема ама някой хубав гъзарски часовник ;) от порядъка на 60-70-80 лева(ако има за по-малко още по-добре де :) )

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2896

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

asd,иди в халите и поразгледай.Но за тези пари просто няма начин да вземеш хубав часовник.Може би някой Суоч от миналите години-предимно моделите,които са по-скоро за деца и за мацки/онези с картинките и силиконови верижки или както там му се викаше/,Касио/някои модели/ и Q&Q.

Link to comment
Share on other sites

спести повече и си земи наистина хубав часовник.аз си зех тисот за 300лв.,автомотичен,нося го вече 7 години и съм много доволен

Link to comment
Share on other sites

На пешеходния мост има магазин за часовници но незнам дали са качествени.Първо разгледай после се консултирай .

Link to comment
Share on other sites

Имя ли някой, който да ми дешифрира кодовете, които използват в размерите за сутиени и бикини и т.н.? 75б/д/ц/алфа/омега..я дайте в сантиметри, че хич ме няма :)

И ако някой ги знае- да вземе да попълни БГ частта във Wikipedia за сутиените :)

Link to comment
Share on other sites

Наскоро из нета се натъкнях на един наистина странен въпрос. Та той е:

Казват, че сексът е естествено явление. Защо тогава се пишат толкова книги, които обясняват как да го правим правилно? :)

Link to comment
Share on other sites

А..книгите според мен са за как да го правим така, че да носи повече удоволствие за по-дълго.

Бих допълнил и това удоволствие да бъде взаимно и за двамата ( или повечето ) участници :)

Link to comment
Share on other sites

Къде продават футболни фанелки/фланелки и да не са много скъпи , на чужди отбори да са и ако може да има по-голямо разнообразие :)???

 

И кое е правилно фанелки или фланелки ?

Link to comment
Share on other sites

Къде продават футболни фанелки/фланелки и да не са много скъпи , на чужди отбори да са и ако може да има по-голямо разнообразие :)???

 

И кое е правилно фанелки или фланелки ?

 

Фланелки, но не мога да ти кажа къде има. :)

Link to comment
Share on other sites

има хубави в магазин "петер" до старческия дом , по 18 кинта беха няма много видове но за това пък са добри поне лично според мене , не нося такъв тип дрехи но тези определено ми допаднаха

Link to comment
Share on other sites

Къде продават футболни фанелки/фланелки и да не са много скъпи , на чужди отбори да са и ако може да има по-голямо разнообразие :)???

 

И кое е правилно фанелки или фланелки ?

На новия пешеходен мост(до Маниака) имаше магазин на Adidas и вътре веднъж влезнах и имаше разни футболни фланелки и мисля че бяха по 20-25 лева :)

Link to comment
Share on other sites

Къде продават футболни фанелки/фланелки и да не са много скъпи , на чужди отбори да са и ако може да има по-голямо разнообразие :)???

 

И кое е правилно фанелки или фланелки ?

 

В магазин Лю-Лю има голямо разнообразие от фланелки - намира се в една уличка срещу Халите.

 

Също и в подлеза на Централна гара-магазина на Бургелов.ЕТО ти каталога им

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

В магазин Лю-Лю има голямо разнообразие от фланелки - намира се в една уличка срещу Халите.

 

Също и в подлеза на Централна гара-магазина на Бургелов.ЕТО ти каталога им

 

Дали в някой ще има фанелка на лийдс?

Link to comment
Share on other sites

За делфините съм чувал, че спят с едното полукълбо на мозъка си - като ги редуват двете. Много тарикатско. На практика винаги си буден и винаги си бодър. Но това са делфините, а те са бозайници, не риби... така че - не знам :)

Link to comment
Share on other sites

Ми да те програмираме и теб така :D

 

Предаването "Здравей!" има една част от предаването, където 2-ма танцуват и се състезават върху едно "килимче" ама електронно. По филмите много съм виждал такива.

 

От къде мога да намеря и аз такова нещо и колко горе-долу, ще струва?

Link to comment
Share on other sites

рибите спят ли?

 

Тук има отговор на същия въпрос

 

Накратко - спят, ако това изобщо може да се нарече сън.

Повечето акули обаче трябва да плуват без спиране, за да не се задушат, така че

за тях може да се каже че не спят, но и при тях има денонощна промяна в поведението.

Link to comment
Share on other sites

Коя част на краката мирише, когато се спарят в обувките? Имам предвид, целият крак или само пръстите или пък ходилото? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да кажа за футболните фланелки ако някой се интересува ...

В подлеза на Централна гара има , по 16лв. са ама няма кой знае какво разнообразие и размери . До стадион Ботев има един спортен магазин (след дюнерите) по 22лв. или по 24лв. бяха и има и размери и модели (стари и нови) . :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...