Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

няма ли някъв по лесен начин да права дробна черта в лорда , с тия менюта направо ми се еба мамата , тъкмо направя донякъде и изведнъж сичко изчезва.... ебаси сложната история

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2896

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ъм...извинявам се за некомпетентността, но какво е Майкрософт лорд?

 

:)

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

Майкрософт уърд... предполагам. :rolleyes:

И аз се чудих доста време. То нещата като са писани на "злобилски" е трудно да ги разбере човек :)

 

 

Берлин - София - 821 miles (1321 km)

За други подобни въпроси - http://www.indo.com/distance/

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

И аз се чудих доста време. То нещата като са писани на "злобилски" е трудно да ги разбере човек :)

 

айде айде писането ми е виновно сега ;)

и все пак някои знае ли по-лесен начин за въвеждане на дробната черта , айде че се измъчих едно уравнение го пиша 10мин :cry

Link to comment
Share on other sites

....

Говориш наизуст и пълни глупости. Мога да ти кажа, че нищо не са ти НАДписали, просто си плямпал. Аз нямам някаква връзка с Мтел - познати/роднини и тн, но съм супер доволен. Такова обслужване няма!!! Обади се в глобул да видим :lol:

Link to comment
Share on other sites

айде айде писането ми е виновно сега ;)

и все пак някои знае ли по-лесен начин за въвеждане на дробната черта , айде че се измъчих едно уравнение го пиша 10мин :cry

В Microsoft Office ги има сички.И word и сички програми за писане.Дръпни него не е голямо 600 mb :bgrin: .

 

Ето тая версия има Word само дето не е от локала.Има го и Microsoft Word и сичките му там други щоротий.600Mb едва ли ще са ти голям проблем :)ЦЪК

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Смисъл? Няма смисъл. Има само готини убийства. :D

 

и все пак някои знае ли по-лесен начин за въвеждане на дробната черта , айде че се измъчих едно уравнение го пиша 10мин

Няма лесен начин, всичко става с Microsoft Equation. Мен питаш ли ме, като ми се налага да правя формули с корени, степени, коефициенти и сумати други идиотщини. Вчера щях да захапя монитора от нерви, докато успея да сложа "прим" на едно келяво "ро".

 

@Psihovanio - броеница freak!

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Няма лесен начин, всичко става с Microsoft Equation. Мен питаш ли ме, като ми се налага да правя формули с корени, степени, коефициенти и сумати други идиотщини. Вчера щях да захапя монитора от нерви, докато успея да сложа "прим" на едно келяво "ро".

 

аз трябваше да наптавя същите тези работи......направо ми се е.а мамата , добре че приключих :wacko:

Link to comment
Share on other sites

С нашите шофьорски книжки може ли да се кара в Сърбия. Съответно как стои въпроса и за другите държави в Европа. Най - вече обаче за Сърбия ме интересува.

 

Някои беше споменал че му трябват разстояния. Вижте този адрес. Доста е полезен: Link

Link to comment
Share on other sites

Баща ми е ходил с колата до Италия и Испания през Сърбия и нямам спомен да е имал проблем. Мисля че ако ще седиш там дълго време и ще караш трябва да изкарваш документи.

Link to comment
Share on other sites

Баща ми е ходил с колата до Италия и Испания през Сърбия и нямам спомен да е имал проблем. Мисля че ако ще седиш там дълго време и ще караш трябва да изкарваш документи.

Транзитно преминавам. Доста честно но никога не се задържам. В един и същи ден влизам и излизам.

Link to comment
Share on other sites

Говориш наизуст и пълни глупости. Мога да ти кажа, че нищо не са ти НАДписали, просто си плямпал. Аз нямам някаква връзка с Мтел - познати/роднини и тн, но съм супер доволен. Такова обслужване няма!!! Обади се в глобул да видим :lol:

 

Не говоря глупости, а още по-малко наизуст. Не съм говорил повече, защото всеки месец си нулирам таймера, а и знам колко горе-долу говоря. Надписването на сметки не се е случвало само на мен, а и на мои познати и приятели. Обясни ми как карта Прима с 1 лев в нея, заредена с още 15лв. ваучер и забравена за 1 месец на вилата на моя приятелка, след като е сложена в апарата и проверен наличния кредит вътре има 10.36лв? Картата беше моя, дори мисля, че я пазя някъде, но вече отдавна е спряна. Един месец картата не е била поставяна в апарат. След презареждането на 15те лева е пратен 1 СМС до МТелски номер, който тогава струваше 0.24ст. с ДДС. Тези 6 лева къде са се изпарили? След като отидох в офиса им и поисках обяснение и за тази простотия оттам ми заявиха - говорили сте... Кой да говори, след като на тази вила беше ходил само дядото на моята приятелка? Няма как той да я е ползвал, защото той нямаше GSM, а и някой друг да е правил опит да ползва картата е било невъзможно, заради 6 цифрения ПИН, който ползвах тогава и няма как да бъде налучкан при 3 възможни опита. Още един "феномен" - преди майка ми имаше служебна карта на МТел. Отиваме на море и картата си остава у нас. 1 седмица у нас никой не е стъпвал! Преди да заминем майка ми се проверява сметката на *88 и тя е 76лв. и някакви стотинки. Връщаме се - 84 лева и стотинки. Кой е изговорил тези пари? Тя се обади в МТел, откъдето казаха, че е невъзможно такова нещо. След настояване за проверка й се обадиха на другия ден и й смънкаха нещо от сорта, че имало някакво грешно уравнение на незнам си какво, което трябвало да бъде на друг номер от групата и което щяло да се приспадне от сметката. Сега се сещам и друго - защо след като закъснееш с плащанто на сметка МТел ти спират не само изходящи, но и входящи обаждания? Какво става, ако съм на път извън страната, те ми спират картата и аз нито мога да се обадя на някой тук да ми плати сметката, нито някой може да се свърже с мен? Притеснението на моите близки, които при опит не могат да се свържат с мен кой ще го плати и колко струва то?

В Глобул съм се обаждал няколко пъти за въпроси относно плановете и цените на апарати от тях. Единственият ми "проблем" с Глобул беше още в началото с първата ми тяхна карта - при подписването на договора бяха объркали входа на блока - вместо "В" бяха писали "Б" и първия месец комшията ми донесе сметката :laughing:

 

Както казах и в предния пост - не ми се спори. Изградил съм си мнение, нагледал съм се съм се наслушал за "грешките" на МТел. Нямам за цел да убеждавам някого в нещо - просто казвам факти. Който си доволен да си ги ползва ;) Мисля, че няма смисъл от повече излишни постове по темата за МТел.

 

@PSYCHOSIS - Мерси за инфото, не знаех за този сайт, а и нямах време да ровя :)

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

първо няма такава специалност програмиране, а се нарича информатика, аз кандидатствам за нея в момента и в ПУ за сега може само с изпит по информатика, но за след 5 години много неща може да се случат, сега има 125 свободни места, обаче се съмнявам, че след 5 години ще има толкоз места

Link to comment
Share on other sites

първо няма такава специалност програмиране, а се нарича информатика, аз кандидатствам за нея в момента и в ПУ за сега може само с изпит по информатика, но за след 5 години много неща може да се случат, сега има 125 свободни места, обаче се съмнявам, че след 5 години ще има толкоз места

Стаа въпрос за висшето образование с програмиране/softwear или както там се нарича.Просто ми е любопитно дали математиката е важна за тази специалност щото знам,че са правят изчисление и алгортими и незнам си кфо :D

Link to comment
Share on other sites

първо няма такава специалност програмиране, а се нарича информатика, аз кандидатствам за нея в момента и в ПУ за сега може само с изпит по информатика, но за след 5 години много неща може да се случат, сега има 125 свободни места, обаче се съмнявам, че след 5 години ще има толкоз места

 

Какво горе-долу има в този изпит по информатика?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...