Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

дедо, много си ми мнителен :)

Купувал съм от емаговците, до момента само хубави неща мога да кажа за тях. Връщал съм и развален продукт (на една от картите ми едната перка започна да работи на ниски обороти) и са ми връщали нов за има-няма 10 дена. Отзивчиви, бързи, коректни и професионалисти. Това ми е мнението за емаг.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2900

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Казва се "Осейдж" Индианците в северна Америка изработват лъковете си основно  от него. Тук освен така го наричат още и - Драконова ябълка.

 

П.п. Доста добри ръкохватки и дръжалета се получават от него.

Разпространено ли е в България? В базата имаме няколко такива дървета. Мога да ти донеса ако искаш.
Link to comment
Share on other sites

Разпространено ли е в България? В базата имаме няколко такива дървета. Мога да ти донеса ако искаш.

Има го на доста места и тук :)

Дори до нас има едно такова, а на Джендем тепе знам поне двадесетина дървета.

 

П.п. Прекрасни "Птичи очи" излизат от него.

Link to comment
Share on other sites

дедо, много си ми мнителен :)

Купувал съм от емаговците, до момента само хубави неща мога да кажа за тях. Връщал съм и развален продукт (на една от картите ми едната перка започна да работи на ниски обороти) и са ми връщали нов за има-няма 10 дена. Отзивчиви, бързи, коректни и професионалисти. Това ми е мнението за емаг.

Ще ги видя.

 

Помниш ли дето коментирахме с теб за една машина. Ако я сглобя от тях излиза с около 500 кинта по-евтина. Тука за същото ми дават цена около 1200, от тях е под 700.

 

Единствения проблем е, че ще трябва сам да си я сглобявам, а досега не съм монтирал дъно върху кутия нито пък имам идея как се слага процесора и какво му се бае при слагането на пастата и вентилатора. Но явно ще разбера скоро :)

Link to comment
Share on other sites

Е ти си интелигентен човек :)

Не е човек, не се заблуждавай. Програмист е!!! Те не са хора и няма нищо човешко в тях. То и си личи от продуктите им. Да си видял дори и един в който всичко да е перфектен?
Link to comment
Share on other sites

Ся, тия хора са румънци ... нали знаете. Фактури чрез спедитор издават ... и прочие.

Как така чрез спедитор? Трябва да си има фактура ако ще от румънска фирма да е и на румънски. Интересното е че няма да има ДДС в този случай...

 

Което може и да е причината за по-ниските цени май

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Logitech UltraX - http://www.amazon.de/Logitech-Tastatur-schnurgebunden-deutsches-Tastaturlayout/dp/B000PKWMJC/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1384120957&sr=8-3&keywords=logitech+ultrax

 

АКо я намериш някъде, взимай 2-3, че стават рядкост, а най-добрата клавиатура която съм ползвал :))

Link to comment
Share on other sites

Цъкал съм по такива, но не знаех че са толкова корави.

 

http://www.emag.bg/klaviatura-logitech-k120-business-usb-cherna-920-002818-bg/pd/E5CRNBBBM/

 

http://www.emag.bg/klaviatura-logitech-k120-business-usb-cheren-920-002509/pd/EJ952BBBM/

 

Тия са баси измамниците :D

 

Иначе тази уж я хвалят, че е тиха, та да видим.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Цъкал съм по такива, но не знаех че са толкова корави.

 

http://www.emag.bg/klaviatura-logitech-k120-business-usb-cherna-920-002818-bg/pd/E5CRNBBBM/

 

http://www.emag.bg/klaviatura-logitech-k120-business-usb-cheren-920-002509/pd/EJ952BBBM/

 

Тия са баси измамниците :D

 

Иначе тази уж я хвалят, че е тиха, та да видим.

Има промоция. Купуваш 2 Logitech Продукта и получаваш 30% от стъпка. Тая клавиатура ще ти легне 18лв.

Аз искам да си купя една безжична мишка. Промоцията изтича на 11-ти Ноември.

Link to comment
Share on other sites

АКо я намериш някъде, взимай 2-3, че стават рядкост, а най-добрата клавиатура която съм ползвал :))

Няма по-добра клавиатура от MS Natural 4000. Малко свикване трябва, но е уникално удобна. Единствено трябва да се поръчва от щатите, че тука ги дават с един малък шифт и Г-образен enter.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Има промоция. Купуваш 2 Logitech Продукта и получаваш 30% от стъпка. Тая клавиатура ще ти легне 18лв.

Аз искам да си купя една безжична мишка. Промоцията изтича на 11-ти Ноември.

 

Утре ще се обадя да питам коя е актуалната цена (29 или 25) и може да направим една партия ;)

 

П.С. Така и не се обадих за картата, но взех ТВ-то от Технополис.В маркета го имаше само на каталог и цената беше с 200лв по-висока (предполагам полиса са офиц. представители на тази марка и за това е тази голяма разлика).

 

Няма по-добра клавиатура от MS Natural 4000. Малко свикване трябва, но е уникално удобна. Единствено трябва да се поръчва от щатите, че тука ги дават с един малък шифт и Г-образен enter.

Много "крива" ми се види тая.Ще иска бая докато свикна.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Няма по-добра клавиатура от MS Natural 4000.* ** Малко свикване трябва, но е уникално удобна. Единствено трябва да се поръчва от щатите, че тука ги дават с един малък шифт и Г-образен enter.

*за мен

**от тези които съм ползвал

 

Дедо много радва душата, като почне с категоричностите си :) И пак чукча писатель - чел, недочел, пропуснал малко ценовия таван от 30 лева :)

 

Иначе за 30 или 50 (вече не помня) си взех една A4tech с подсветка. За шум... трудно да кажа...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Някой да препоръча клавиатура (30лв макс) с "тихи" клавиши?

Аз си  взех  гумена  от  Ибея за 9$.  Определено  е  супер тиха  и  може  с  кеф  да  я  поливаш  с кафе и  други  напитки.  За 12$ има и  wireless :)

Link to comment
Share on other sites

Дедо много радва душата, като почне с категоричностите си :) И пак чукча писатель - чел, недочел, пропуснал малко ценовия таван от 30 лева :)

Погледни пак към кого ми беше коментара. Там вече не ставаше дума за цени.

Много "крива" ми се види тая.Ще иска бая докато свикна.

Именно кривото е удобно. Всички колеги в офиса свикнаха и са много доволни

Link to comment
Share on other sites

Няма по-добра клавиатура от MS Natural 4000. Малко свикване трябва, но е уникално удобна. Единствено трябва да се поръчва от щатите, че тука ги дават с един малък шифт и Г-образен enter.

Пробвал съм подобни клавиатури, а може и същата и не мога да им свикна. Трябва да си усъвършенствам десетопръстната за да пиша удобно на нея :)

Плюс, че като я гледам е с големи/дълбоки като движение бутони. Лоджитека имитира лаптопските, кратък ход, мекички и тихи клавиши затова си я обичам толкова, а и се оказаха издръжливи по моите стандарти /не блъскам и т.н.. :) /  . 

Link to comment
Share on other sites

Преди време бях питал, но май не получих отговор - откъде мога да купя хоризонтална кутия за PC. Дъното, което ще е вътре е mATX. Може и малка маркова вертикална в краен случай, но искам да е Dell. Имаше ги преди време, но вече не ги виждам никъде.

Link to comment
Share on other sites

Преди време бях питал, но май не получих отговор - откъде мога да купя хоризонтална кутия за PC. Дъното, което ще е вътре е mATX. Може и малка маркова вертикална в краен случай, но искам да е Dell. Имаше ги преди време, но вече не ги виждам никъде.

След бърз преглед само в Jar, предполагам и в другите фирми има изскачат тези

http://jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=528898

http://jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=544798

http://jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=546240

Link to comment
Share on other sites

А за малките вертикални Dell? Мисля, че бяха Vostro. Около 50лв. струваха. Имаше почти навсякъде.

150лв. за noname кутия, при това доволно грозна ми се виждат много. Тази на Dell е перфектна, стига да я намеря някъде де. Мястото за компютър на новото бюро е малко и или трябва да е хоризонтално под монитора, но ще се вижда, или да е долу отляво, но трябва да е ниско. Тази Dell беше поне с 7-8см. по-ниска от стандартна кутия и ще влезе абсолютно точно. Сегашната ми е 49см. и няма шанс да я натъпча, каквото и да правя.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...