Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2895

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Едното е копирано от Блу рей диск, а другото от излъчване по телевизията. Като цяло не би трябвало да има кой знае каква разлика. Това което обаче е от телевизията вероятно ще има логото на канала по който се излъчва и може от време на време да има по някоя реклама на разни предавания. Препоръчвам ти да свялиш Блу рей-я. Това е ако приемем, че и двете копирания са правени кадърно.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив правят баници ? Нещо като http://www.partito-a-party.com/Viti-banitsi-s-domashno-tegleni-kori/24/cat/ но за Пловдив. Доставката не ми е проблем, мога да ида да си я взема

Link to comment
Share on other sites

Някой сеща ли се къде мога да си поръчам аквариум за костенурки? Червенобузести, да конкретизирам. Трябва ми за подарък.

Link to comment
Share on other sites

Не. Леко е бъгаво. (Общо взето ако си с domain controller в мрежата, така че при теб може и да не се усети, но все пак)

 

Ето моето, правено с Microsoft Layout Creator

 

https://www.bulforum.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=1951

 

Кажи можеш ли да го свалиш че не знам как стар "attachment" да го сложа в по-нов пост?

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

На мен поне ми дава да го сваля. То аз за Вин7 си правих подредба, защото поради някаква скапана причина е решило запетайката да е десетичен символ, независимо какво казвам в регионалните настройки,. Та се принудих да си направя собствена клавиатура със забита твърдо точка на Numpad-a.

Link to comment
Share on other sites

Май с него. Е то там се води десетичния знак, който се ползва от нум-пада. И просто подивявах като почнеше да ми сменя от точка на запетая изведнъж.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже каква паста за подхранване на кожата на колата да използвам? Ако няма добри алтернативи тук, ще се доверя на изпитани дългогодишни марки и ще си купя една такава:

http://www.saddler.co.uk/shop.html?cr=1487&pr=1369&pdesc=connolly_hide_food_for_leather

Link to comment
Share on other sites

Според мен се занимаваш с излишни работи. Да видим кога ще ти омръзне. Принципно на пазара има един тон подобни препарати. Не мисля че може да сбъркаш. Ако пипнеш нещо на Сонакс - от най-добрите е, да не кажа най-доброто. Но като цяло каквото и да вземеш, все ще ти свърши работа. 

Link to comment
Share on other sites

Е, не мисля, че са излишни работи. Всеки знае, че кожата трябва да се подхранва, за да е хубава и да има по-дълъг живот. Тоя препарат е същия като гъшата мас за която обясняваше (самоче е bee's wax), но не върви да си намажа колата с гъша мас. После не мога да влезна вътре от вонята цяла зима.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Как да задам на външен хард, на който се правят архиви, да се разпознава само като устройство G: примерно. Просто буквичката да си е запазена само и единствено за него?

Link to comment
Share on other sites

Как да задам на външен хард, на който се правят архиви, да се разпознава само като устройство G: примерно. Просто буквичката да си е запазена само и единствено за него?

Десен клик на Computer>Manage>Disk management, десен клик на желания диск>Change drive letter and paths

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея защо, когато през chrome отворя data.bg ми отваря страницата, на която пише че сайта е в поддръжка, а когато отворя през Годзила - всичко си е наред? Нещо не хващам пиниза тука...

Link to comment
Share on other sites

За кожата на колата ... w00x-е нали знаеш, че трябва да третираш както трябва. Първо препарата (разтвор обикновено) с който трябва да измиеш кожата (най-добре топъл) и да отвориш порите и изкараш мръсотията от там ... и чак след това може да я подхраниш с тия неща или евентуално да я предпазваш ;)

Link to comment
Share on other sites

Да. Аз имам препарат за почостване. Ако не е подходящ, ще си купя друг.

 

Явно ще си взема тази паста от Англия пък другото ще го видим.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...