Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2895

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми каже къде да пусна сигнал за нелегални гаражни клетки пред блока?

РДНСК Пловдив.

Дори да е 6-та категория (преметваем обект) пак трябва позволение от общината, ако няма следва събаряне(демонтиране), като дават време сам да си го махнеш.

Има ли сигнал са длъжни да до проверят.

По ЗУТ даже ремонт е задължително да се съгласува с общината. Говоря за махане на стени, промяна покрив и тн.

Допълнителна информация на ЛС

Edited by naka_g
Link to comment
Share on other sites

Имате флакон и не може да си напълните запалката?? Ако не става (не пасва) така както си е флакона, от вътрешната част на капачката има 4 (най-често) броя други накрайници (отчупват се от капачката) и все един ще пасне на дюзата на запалката. Пълнил съм десетки и най-различни запалки и досега да е имало най-много 1 или 2, които са се пълнили сравнително по-трудно, но не и невъзможно.

Link to comment
Share on other sites

Преди година ми се обадиха от БЛИЗУ да ме питат дали искам да си възобновя договора към тях, но тогава имах други ядове и забравих да мина към техен офис и те без личния ми подпис са си възстановили договора за още година и нещо.

От колеги от работата чух, че вече има закон който забранява такива врътки от страна на доставчика, защото са рекет.

Има ли някакъв начин да ги разкарам без да ме накарат да им плащам неустойка.

Link to comment
Share on other sites

 

Има ли някакъв начин да ги разкарам без да ме накарат да им плащам неустойка.

 

Ако ти е изтекъл срокът на договора - онези 12 или 18 месеца, за които си се подписвал едно време, то автоматично минаваш към безсрочен договор, който можеш да прекратиш когато пожелаеш. Не се дължат никакви неустойки в този случай. Ако се заядат - КЗП и ги почваш. ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Тия неща имат ли български термин?

 

clips.jpg

 

Връщам се малко назад. Онзи ден купих такива от Бриколажа 10бр. = 5лв. Но видях сайта на вносителя 1000бр. = 0.2545лв. за бр, На някой ако му трябват, има различни размери. Предлагат се и други видове, както и други количества.

 

PS. На опаковката пише НИТ ВИНТОВ

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

Да  забия  и  аз  един  кратък въпрос.  Има  ли  тук  хора  във  форума,  които да  използват  услугите  на  БОБ  и  какво  е  мнението ви  за  него.  От  януари  мисля  да  скокна  на  пакета  500/500/500.

Link to comment
Share on other sites

Няма да стрешиш с боб-а.Има си цялата необходима функционалност за мобилна комуникация вкл. с онлайн фактури,през апарата и прочие.Само че офертата за супербоб-а,т.е. пакета който си споменал не е постоянно активна,а го дават засега кампанийно.Ти откъде знаеш,че тогава ще го има?!

А моя въпрос е да се смеем ли на такива работодатели или да ги псуваме?!

 

Търговски представител с английски език
Описание и
Изисквания: Смирк Дизайн е бранд на компанията 'Провенцони' ООД. Чрез тази си дейност фирмата ни предлага качествен интернет и PR маркетинг на своите клиенти. В момента искаме да наемем служители на длъжността 'Търговски представител'. Тази длъжност се изразява в изграждане, поддържане и развитие на връзка между фирмата ни и нашите настоящи и бъдещи клиенти, както и предлагане и продажба на услуги, предлагани от нашата компания. Служителят ще отговоравя продуктите и услугите, които нашата компания предлага, да бъдат правилно представени пред клиента, и при осъществена търговска сделка клиентите ни да получат това за което са заплатили. Тъй като голям брой от услугите, които предлагаме, включват месечен абонамент, служителите ни са длъжни да следят клиентите ни да получават своевременно услугите, за които са заплатили, като се следи дали тази услуга покрива качествата, очаквани от нашите клиенти. Вашата работа като търговски представител ще изисква както да работите в нашият офис по различни задачи, като например телемаркетинг, кореспонденция, управление на текущи проекти и поръчки, така и посещения на офиси на настоящи и потенциални клиенти, с цел обмяна на мнения и идеи относно нуждите и желанията на нашите потребители. Тъй като отговорностите ви ще включват телефонни разговори и писмена кореспонденция както с клиенти от България, така и с клиенти от чужбина - владеенето на добро ниво на писмен и говорим английски е задължително. Искаме да включим в постоянно растящият ни екип отговорни, способни и мотирани хора, и ако чувствате, че вие сте човека, от който имаме нужда, кандидатствайте за длъжността. В момента търсим хора за нашият офис в Пловдив.

Обобщение:
Години стаж в продажбите и маркетинга не са задължително, но идеалният кандидат трябва да има добра работна етика и комуникативни способности. Идеалният кандидат би бил мотивирана личност с желание да се научи как да бъде добър и ефективен в продажбите, и маркетинга.

Длъжността също така е подходяща за студенти, работещи на постоянен трудов договор или сами родители, тъй като работата не изисква прекалено много време и може лесно да бъде изпълнявана от хора, които имат странични задължения като лекции, постоянно работата или грижи за деца.

Изисквания:
Образование в сверата на маркетингът не е задължителен, но професионализма е.
Отлични умения за общуване с клиенти.
Енергичен характер с добри писмени и вербални способности.
Възможност за управление на няколко проекта в динамична работна среда.
Възможност за посрещане на месечни срокове за изпълнение на обем работа.
Умения и вещина в преговорите са плюс.

Отговорности:
Вие ще бъдете отговорни за развиването и поддържането на добри търговски отношения с клиентите ни.
Управление на продажбени процеси и представяне на нашите продукти на потенциални клиенти.
Поддържане на дългосрочни отношения с клиентите ни, както и продажба на продукти към наши редовни клиенти.

Заплащане:
Заплащането се определя строго индивидуално и е пряко свързано с уменията на служителя и от усилията, които той полага в работата. За сравнение наши служители на същата длъжност, които работят по около 40 часа на седмица, изкарват средно 500-600лв. на месец.
Месторабота: Пловдив / България
Заплата: от 500 до 600 BGN (Бруто)

 

Не,това просто не е сериозно!!!

Link to comment
Share on other sites

Няма да стрешиш с боб-а.Има си цялата необходима функционалност за мобилна комуникация вкл. с онлайн фактури,през апарата и прочие.Само че офертата за супербоб-а,т.е. пакета който си споменал не е постоянно активна,а го дават засега кампанийно.Ти откъде знаеш,че тогава ще го има?!

 

Ами  нямах  си  на  идея,  че   е  кампанийно.  Ще отскоча  тези  дни  до техен офис и  ще  разбера  по-добре.  Пък ако  не  го предлагат,   ще  изчакам  докато  го  пуснат или  ще  търся  друга  алтернатива     :)

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Не съм забелязал да кампанийно, а и да е - много е честа тази кампания, преди две години като минах личния си телефон на Боб пак го имаше.

 

А иначе - ползват мрежата на Мтел, минутите се отчитат на цяла, и след първата. Всяка една допълнителна услуга се заплаща яко, напр отказ от гласова поща (която ти активират задължително) е към 4лв

Link to comment
Share on other sites

Да  забия  и  аз  един  кратък въпрос.  Има  ли  тук  хора  във  форума,  които да  използват  услугите  на  БОБ  и  какво  е  мнението ви  за  него.  От  януари  мисля  да  скокна  на  пакета  500/500/500.

 

 

Трябва ОЩЕ когато активираш картата при оператора; да кажеш да ти Деактивират гласовата поща и мобилния им интернет, защотото не кажеш ли в същия ден, на място и за гласовата ще дадеш 3.90лв., а за интернета им 2.70лв.!!

 

Деактивирай си гласовата, защото на третото позвъняване към теб се включва и набутва другия.

 

Ако искаш да ползваш мобилен нет, много им е скъп, 50ст на минута и няма промо пакети към него.

Иначе са си Мтел под прикритие.

 

И ако искаш да деактивираш нещо, отиди от офис, защото услугата на "сътрудник" се заплаща 50ст. на минута, и нали се сещаш, че ще го обърнат на секс телефон :)

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да ползваш мобилен нет, много им е скъп, 50ст на минута и няма промо пакети към него.

Иначе са си Мтел под прикритие.

Благодаря  за  информацията.  Знам,   за  гласовата  поща,  понеже  наскоро  звънях  на  БОБ-ски  номер  и  беше  доста  дразнещо   :)  Това  за  интернета  не  го   разбрах. При  другите  оператори  се  таксува  на  MB а  тук  на минута ли?  

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

При  един  бърз  преглед из  гугъл  се  оказва,  че  46F6510 е  бял :)

 

Не само...имат и разни минимални разлики в екстрите, а дори и размерите е разминават незначително....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...