Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2895

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам следния проблем:

В момента работя върху една табличка, която трябва да класифицира определени продукти. В Ексел използвам хиперлинкове, който отваря pdf-че на съответния артикул(всички артикули са групирани в папки включително и табличката). Всичко е 6, но тази табличка трябва да бъде изпратена към клиентите ми. Тук възниква следният проблем-когато вчера изпратих цялата папка, хиперлинковете не бачкаха. Не мога да кача нищо в нет пространството, защото информацията е строго конфиденциална. Не е хубаво и клиентите да създават хиперлинкове, защото могат да посочат грешен файл и оттам да се получат много неприятни грешки. Та въпросът ми е-мога ли да запиша папката на CD така, че когато табличката се отвори на друг копютър директорията на файловете да се запази и хиперлинковете да си бачкат нормално?

Благодаря много!

Link to comment
Share on other sites

Може ли да се зарежда карта Прима на МТел от друга Прима. Примерно в едната има 20 лв., а в другата 4 лв. Може ли да се прехвърлят 10лв. от едната на другата :bgrin:

май само от карта, която е на договор можеш :)

 

за подписа на танкис ей ся му пратих съобщение дано да разкрие мистерията :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

......

Мисля, че ако линковете не са с абсолютни пътища ще стане. Например, ако таблицата ти се намира в някаква директория, а pdf-ите са в нейна поддиректория pdf\ (например), задай линка като pdf\име_на_файл.pdf.

Link to comment
Share on other sites

май само от карта, която е на договор можеш :)

 

за подписа на танкис ей ся му пратих съобщение дано да разкрие мистерията :bgrin:

Не си първият така, че забравяш :)

 

Въпрос :

 

Ако някой е гледал You Got Served ( има го в movies.hu ), Накрая като има freestyle битка, групата в черното как вдига от вземята ония пич. Той летеше. :wacko:

 

JDFU, не трябва ли скобата да е така - "/", а не "\" ?

Edited by tankis
Link to comment
Share on other sites

JDFU, не трябва ли скобата да е така - "/", а не "\" ?

Абе зависи от ОС. Ако е windows базирана би трябвало да е "\", а ако е юникс базирана - "/". Интернетските линкове ползват юникс "стандарта". Все пак не е проблем да се пробва и с едното и с другото предполагам :)

Link to comment
Share on other sites

Когато те приемат в университет дипломата от завършено средно образование в тях ли остава или ти я връщат?

Link to comment
Share on other sites

Когато те приемат в университет дипломата от завършено средно образование в тях ли остава или ти я връщат?

Остава.

 

Едит... ех.. аз веднъж да реша да post-на :blink:

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

Помислих че съм я загубил :))

А да попитам ако не си заверил нито един семестър и не ходиш изобщо около година, за да започнеш отново трябва да кандидатстваш нали?

Link to comment
Share on other sites

танкис разкрии мистерията , започвам да се притеснявам да не си ни набелязал няма да обикалям по тъмните улички :D

Link to comment
Share on other sites

танкис разкрии мистерията , започвам да се притеснявам да не си ни набелязал няма да обикалям по тъмните улички :D

Дано само не си мисли че сме му приятели :devil, защото ще остане разочарован.. дане говорим че вече нагласата ми е .. отрицателна :)

Link to comment
Share on other sites

scarred,не съм напълно сигурен,но мястото ти се пази една година,тоест може да си повториш курса

Дано си прав, но и да не си..е ще мина пак изпита к'во толкова :) Дано само не ми се направят и да ми искат някви кинти за дипломата ако се наложи да си я взема за копия, понеже помня, че от Техническия искаха на брат ми някви пари , за да му я върнат. Тези 1-2 дни ще се разбере.. Мерси за отговорите :)

Link to comment
Share on other sites

Някои знае ли къде се обявяват онлаин оценките от приемните изпити по литература и математика за 7 клас ?

Мисля, че ти трабват оценките от Пловдин така че тука ги обявяват

Link to comment
Share on other sites

от къде в града мога да си намеря и закупя ето това :

itrip_pic.jpg

Това е трансмитер, който се включва само към iPod-а и от там си нагласяте радио-честотата на която да ви излъчва музиката, за да може да си слушате иПод-а на касетофона в колата

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Дано само не си мисли че сме му приятели :devil, защото ще остане разочарован.. дане говорим че вече нагласата ми е .. отрицателна :)

Е как, ще сте ми приятели като даже не ви познавам :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де,tankis,приемаш ли някакви подкупи,за да разбулиш най-накрая тая мистерия?Честно,не мога да спя спокойно вече,т'ва любопитство ще ме изяде

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че ако линковете не са с абсолютни пътища ще стане. Например, ако таблицата ти се намира в някаква директория, а pdf-ите са в нейна поддиректория pdf\ (например), задай линка като pdf\име_на_файл.pdf.

не става така...

Благодаря все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен tankis работи за НСБОП под прикритие и просто си набелязва жертвите, за да не пропусне някой. На печелившите честито. :)

 

EDIT: ХМ. И мен ли ме тресна там. Ни мойш да ме уплашиш. Въоръжил съм се с минерална вода, спрей за насекоми и една болонка да ме пази. :P

И един съвет. Обърни си огледално човечето в аватара, че така с обичка на дясното ушенце, ме навежда до някъде до мисълта защо събираш мъжки профили. ;)

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Ето това av67814wm.gif всъщност трябва да е ето така.av678125cu.gifИначе обицата поставена по стария начин говори за едно друго объркано сексуално влечение. :)

Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Aз обици не нося, за да показвам каквото и да е. :) Както и да е. Това беше просто съвет. Само обяснявах значението на това, от коя страна се намира обицата. Пък то си е твоя работа вече. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...