Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

умно е естествено.поне познавам историята на отборите

реал мадрид има 11 титли на испания в повече от барца и 8 кеш-а повече.

също и предимство в преките мачове

кво имаш да кажеш по въпроса ?

 

По същия принцип-то май и Милан има повече трофей и КЕШ-а от Интер?Но това не пречи да си им фен ,нали? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

аз не съм фен на реал просто изнасям фактите.

а интер има повече победи от милан в преките двубои.

Link to comment
Share on other sites

умно е естествено.поне познавам историята на отборите

реал мадрид има 11 титли на испания в повече от барца и 8 кеш-а повече.

също и предимство в преките мачове

кво имаш да кажеш по въпроса ?

ще цитирам един наш съфорумник по памет "в началото на един отбор всички говорят за бъдещите успехи, а в края за миналите" :zzz

Link to comment
Share on other sites

ще цитирам един наш съфорумник по памет "в началото на един отбор всички говорят за бъдещите успехи, а в края за миналите" :zzz

сори момче но в последните 6 години освен жалката титла от миналата година кво имате ??

а от 98 досега реал взе 3 пъти шампионската лига.

не ме разбирайте грешно не мразя самия клуб барселона.преди имах много любими играчи като овермарс,клуиверт,ривалдо,коку,луис енрике,райцигер и тнт но от сегашните всеки е мега нервещ

пък и в исторически план барса е боксовата круша на реал

Link to comment
Share on other sites

"класата е вечна формата е временна" :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

нали се сещаш че един и два мача ,та даже и сезона нищо не значат ?шото след година две нещата могат да се обърнат на 180 градуса....

Link to comment
Share on other sites

"класата е вечна формата е временна" :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

нали се сещаш че един и два мача ,та даже и сезона нищо не значат ?шото след година две нещата могат да се обърнат на 180 градуса....

да може, но аз не искам да знам, че любимият ми отбор 56-та големия студ е победил някой и е станал ЕШ, а да играе добре и да побеждава в момента. както казваш възможно е всичко да се обърне на 180%, но това е хубавото на играта. всеки отбор има свойте добри времена и следователно лоши. аз очаквам реал мадрид да започнат да играят добър футбол, но затова не са виновни тренъорите, а президента (мое мнение) защото купува звезди на килограм. а колкото до класата ние сме си имали dream team, който ще остане завинаги в историята и в сърцата на феновете :D

Link to comment
Share on other sites

нали се сещаш че един и два мача ,та даже и сезона нищо не значат ?шото след година две нещата могат да се обърнат на 180 градуса....

 

 

Как да не значат нищо ???

 

Значи сезоните в които Реал биеше наред и взимаше ШЛ нищо не значат сега ,когато не е така ??

 

Нищо ли не значи 99г. за Ман Ю ?? Защото няколко години след това нещата се обърнаха в Англия.

 

Нищо ли не значат 64г. и 65г. за Интер ?? Защото в момента нещата са горе-долу на 180 градуса за тях.

 

Или пък имаш предвид ,че слабите мачове и сезони на големите отбори нищо не значат ,защото рано или късно те пак стават големи ,така ли е ?? Класата се гради със всеки един мач във всеки един сезон. Всеки един мач и всеки един сезон значи нещо.

 

mirro радвайте се на победата нищо не съм казал.сезона още не е свършил,нито им водите с много точки.и не забравяйте че ще има зимен трансферен прозорец.мисълта ми е не се главозамайвайте.тази победа не прави барселона по велик отбор от реал

 

Някъде да съм написал че съм от Барса ?? Някъде да съм написал че Барса е по велик отбор от Реал ??? Май не съм...

Съвсем друга ми беше мисълта ,ама както и да е.

Link to comment
Share on other sites

stenli,а това трябва ли да го разбирам че си фен на барса от миналия сезон ?защото от сезон 98/99 дотогава едвам се класираха за шл :rolleyes:

mirro радвайте се на победата нищо не съм казал.сезона още не е свършил,нито им водите с много точки.и не забравяйте че ще има зимен трансферен прозорец.мисълта ми е не се главозамайвайте.тази победа не прави барселона по велик отбор от реал

Link to comment
Share on other sites

stenli,а това трябва ли да го разбирам че си фен на барса от миналия сезон ?защото от сезон 98/99 дотогава едвам се класираха за шл :rolleyes:

фен съм на барса откакто стоичков играеше в този отбор. тогава се запалих и по футбола :)

Link to comment
Share on other sites

"класата е вечна формата е временна" :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

нали се сещаш че един и два мача ,та даже и сезона нищо не значат ?шото след година две нещата могат да се обърнат на 180 градуса....

Пич,ти на кой свят живееш :confused :confused Всеки фен гледа моментната игра на отбора си и не мисли на колко градуса ще се обърне представянето на отбора след години.Всяка титла значи нещо.Ти сам си противоречиш защото казваш че Реал е по-велик отбор заради повечето си титли.Ако наистина е така значи тези титли значат много и винаги са значели.Ако този мач не значи нищо за Барса то и превъзходството на Реал в преките мачове с/у Барса не значи нищо.

Ако преди 2 години когато Ливърпул се мъчеше да се класира за ШЛ бях казал на някой че Ливърпул е по-велик отбори от Арсенал или Ман Ютд заради повечето си титли(най-много в Англия) щеше да ми се изсмее в лицето независимо какъв отбор е имал Ливърпул през 80те и т.н.

Феновете на Челси преди години сьщо не са мислили на колко градуса ще се обърне предтавянето на отбора след години а са мислели за моментното състояние на отбора което не беше никак добро...

Така че приеми факта че Барцелона е по-добрия отбор в момента и играчите им не са лигльвци..точно обратното е :excl:

Link to comment
Share on other sites

Така че приеми факта че Барцелона е по-добрия отбор в момента и играчите им не са лигльвци..точно обратното е :excl:

Моментното предимство на Барселона се дължи на това, че в отбора има повече млади играчи с повече енергия и желание за игра и доказване. Иначе като имена и двата отбора са пълни със звезди ;)

За конкретния мач беше очевидно, че Барселона бе по-подготвения отбор и също така намиращ се в по-добра форма.

Но дали изходът щеше да е такъв, ако Ето'о, Роналдиньо и още 1-2 титуляри не бяха играли цял месец преди това?

Както казах въпреки всичко Барселона има моментно превъзходство и логично е с 4 точки пред Реал.

Но тези неща се менят бързо. В нашия случай може би няма да е толкова бързо, тъй като имаме играчи, на които дължим много, но в момента тежат на отбора и трябва да се освободим от тях.

С няколко адекватни трансфера през зимата обаче може и да наваксаме изоставането :)

Link to comment
Share on other sites

Доста интересна новина!

 

Малко се съмнявам в достоверността. Все пак това е Топспорт :P , но...

ади де,дано стане :) В ясно е,че Люксембурго ще бъде освободен от длъжност,договора му бе за година и половина и едва ли някой ще напира да му бъде удължен...Пък и да не е Капело,и Хитзвелт става :P Дет са вика при тях няма лабаво.

Link to comment
Share on other sites

Раул извън игра с тежка контузия

Капитанът на испанския футболен гранд Реал Мадрид, Раул, е получил сложна контузия на коляното, която има нужда от специално лечение и ще бъде извън игра поне два месеца, съобщиха от клуба.

 

Обстоен преглед в болницата Рубер е показал, че 28-годишният нападател има частично разкъсване на кръстни връзки на лявото коляно и увреждане на съединителната тъкан.

 

От щаба на Реал обясниха, че сложността на контузията ще наложи допълнителни прегледи при специалисти, за да се назначи подходящо лечение и да се определи срок за възстановяване.

 

Според медиите Раул ще пропусне поне два месеца от сезона, дори и да не се наложи хирургическа намеса. В случай на операция обаче голмайсторът може да остане извън терена и 4 месеца.

 

Раул получи травмата при опит за изстрел към вратата в началото на второто полувреме на дербито срещу Барселона в събота и трябваше да бъде сменен.

Роналдо пропуска мача срещу Лион

Роналдо ще пропусне мача на Реал (Мадрид) с Лион утре от Шампионската лига, тъй като все още не е възстановен от контузията на левия си глезен, заради която не игра почти месец, предаде АП. Роналдо се завърна в тима на Реал в събота при загубата с 0:3 от Барселона в супердербито на Испания. Бразилецът обаче не бе включен в групата от 19 футболисти на "белия балет" за срещата с Лион в сряда на "Сантяго Бернабеу".

 

Нападателят пропусна всичките пет мача досега на Реал (Мадрид) в Шампионската лига - първите два заради наказание и следващите три заради контузия.

 

Двубоят с Лион ще пропусне и капитанът на Реал Раул, който получи травма в левия крак при загубата от Барселона.

 

С травми в испанския тим са още Томас Гравесен и Джонатан Уудгейт.

 

Реал (Мадрид) и Лион вече са си осигурили участие в следващата фаза на Шампионската лига.

източник http://sportni.bg/

Link to comment
Share on other sites

Барса кво прават :devil
Мдам. Барса се справят отлично, а Реал затъват все повече и повече. Явно и тази година няма да вземем нищо, а Барса ще спечелят Примера и може би ШЛ :(
Link to comment
Share on other sites

Барса кво прават :devil

на тоя съдия явно му се гледат дузпи :D не че не бяха редовни, всъщност за 2-рата и 3-тата мога да кажа, че си бяха напълно редовни, щото 1-вата я изпуснах и не разбрах има ли, или няма. иначе яко мажат барса, чакам 5-ти :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Халфът на Барселона Шави Ернандес няма да играе 6 месеца заради контузия. Испанският национал претърпя жестока травма на тренировка и дори може да пропусне световното първенство в Германия догодина.

Шави скъса предна кръстна връзка в дясното си коляно снощи. От Барселона потвърдиха, че той ще бъде опериран в най-скоро време. Халфът е вторият играч на клуба с тежка контузия този сезон след холандеца Марк ван Бомел. Той получи травма в глезена в началото на ноември и ще се завърне в игра през януари.

"Бях близо до Шави, когато се случи всичко - каза бразилецът Едмилсон, един от четиримата футболисти на каталунците, които претърпяха контузия в коляното през миналия сезон. - Начинът, по който извика от болка, много ме притесни. Това ми напомни как получих подобна травма миналата година."

 

:cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...