Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

Бих казал, че играхме добре (отбора на доматите...обаче аз бях малко оранжев :D). Определено ги бихме и по игра, и по голове ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Мача в началото си беше доста добър. Успорван си беше и имаше добри изпълнения от наша страна особено /като изключим мойте пропуски/.

Стана си мач

Link to comment
Share on other sites

Според мен мача беше кофти в края щото нямаше никви пасове. А само някви пубери, които знаят, че никой не можа да ги докосне, щото ако ги докосне ще почнат да мрънкат. Навсичкото отгоре бягат като скакалци и като хванат топката пробват да измамят максимален брой хора без да се съобразяват с другите от отбора и бавеха атаките.

Link to comment
Share on other sites

Според мен мача беше кофти в края щото нямаше никви пасове. А само някви пубери, които знаят, че никой не можа да ги докосне, щото ако ги докосне ще почнат да мрънкат. Навсичкото отгоре бягат като скакалци и като хванат топката пробват да измамят максимален брой хора без да се съобразяват с другите от отбора и бавеха атаките.

Нали, жалко.... та ти кой беше?

Link to comment
Share on other sites

С черна фланелка. Ти с оранжевата франелка и жълтите чорапи ли беше?

Хахаха, ако имаш предвид мен... да, аз съм...

 

Та в по-горния си пост ако включваш и мен там.... аз да не говоря просто за теб ;}

Както и да е.... ти целия мач ли гледа и игра или само при тези ситуации, в които всеки ти беше виновен?

 

@kenian, споко брат :) Онзи пич не е искал да ти го каже онова насериозно ;)

 

@not, просто играй... и тва е. искай повече топката и т.н. Не трябва аз да ти ги казвам тези неща нали? Peace ;)

Link to comment
Share on other sites

Zaio,евала ти за техниката и изпълненията!Наистина много я усещаш !Грешката ти обаче е,че много подаваш ;)

 

Иначе вече те научих от коя страна да те затварям :devil

Link to comment
Share on other sites

Та в по-горния си пост ако включваш и мен там.... аз да не говоря просто за теб ;}

Както и да е.... ти целия мач ли гледа и игра или само при тези ситуации, в които всеки ти беше виновен?

Основно теб включвам :) А то като задържаш прекомерно не си ми виновен само на мен, а и на всички в отбора. Нищо лично, иначе си имаш добри качества като за възрастта.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, чакай :D

 

Грешката ти обаче е,че много подаваш wink.gif

 

То трябва да се подава :D :D :D . Мерси все пак ;)

 

@not : Както и да е ;). За какво ся спорим за глупости :P Ок...мисля, че се реванширах с асистенциите :D , но .... да в края на мача бях малко по-така. Но то кой не беше ;)

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо,ноториъс,ама ако не беше ЗАйо,падахте с разлика.Просот всички атаки минаваха през него и той ги сипваше на другия Сашо-оня дъргия или Доса и от 2-3 метра е нормално да се вкара.Така ни вкарахте 4-5 гола на края и решихте мача ;)

Link to comment
Share on other sites

Стига, стига, недейте, че ще се възгордея хаха :) Мерси пак....

 

Всички играха страхотно ;) Мача беше наистина добър ;]

Link to comment
Share on other sites

За едни мача е бил добър за други не, нормално е това. Ама в тоя мач много повече се подаваше отколкото преди. То не може само се подава и да няма индивидуални изпълнения. :)

Link to comment
Share on other sites

следващият кръг ще е следващата неделя от 18 часа мястото е известно ако не го знаеш има пост с снимка на мястото....върни се някоя страница назад и ще видиш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...