Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

с обикновенни дрехи бяхме

 

Утре Коце сме с необикновенните,за да може и Сашето да дойде :D,момчета остава да се изясни часа :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Хех, като за първи път беше добре. Обаче....в така наречената втора част на мача яко си секнах кръста и не можех да тичам.... пу, да го ... ^_^

 

Беше яко ;)

 

 

Жалко, че не бях във форма ^_^

 

Аз бях с жълтите гети

Link to comment
Share on other sites

братовчед ми е много доволен от мача а другата седмица може и аз да се домъкна :)

 

 

А,кой беше братовчед ти? :D

Коце,здрав мач изпусна,нали щеше да дойдеш? :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам аз бях в ужасна форма....иначе момчето с жълтите гети има впечатляващ контрол над топката....

 

аз претендирам единствено за най добър гол в мача.....волето след двойното с сашо

 

а колкото до др. 2 нови момчета....руни нещо се беше вдървил....ако играе по спокойно определено ще е симпатично явление....др. момче с оранжевата фанелка е добро и то доста....добра скорост приличен пас....добре владеее...бори се....само не гледа забоде главата в топката и не наблюдава играчите.....то това последното се отнася и за мен след като прекося половината на съперника....

 

принципно аз съм най силен по дясното крило и в изнасянвто но вчера бях разочорование :)

Link to comment
Share on other sites

xex, Doss, мерси братле ^_^

 

Аз пък си мисля, че играх слабо....щото нз, първото беше добре ама второто не можех да ти4ам... От един месец не съм пипал топка... :)

 

Ти кой беше?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...