Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Лошото е че в средата на тереена имаше много хора и не става игра. Нито за самостоятелно, нито пък пасовете минават. Само по въздуха.

Link to comment
Share on other sites

ами аз не ми ли видя играта върнах се отзад.....вземам топката рейд докадето мога без да мамя и един хубав висок пас....или към Миро или към Митето....станаха няколко хубави голчета така

Link to comment
Share on other sites

Абе няма какво да се заблуждаваме - отборите трябва да са по максимум 9 човека в тим.Като ние редовните и стари кучета естествено сме с предимство :)

Link to comment
Share on other sites

ебиии му майката сега ми сервираха че неделя съм на РД и май май пропускам така ме е яд ама какво да се прави.....

 

абе Жорето къде се губи що не идва да поцъкаме малко

Link to comment
Share on other sites

Брей и за мен ли се затъжихте? Поласкан съм. Нямам никакво реално оправдание, че не идвам да играя и всъщност имам, защото винаги съм зает по това време. Утре ще имам още по-голямо оправдание, но може пък и да успея да дойда. Ще пробвам...и на мен ми се играе все пак.

Link to comment
Share on other sites

шшшш вии дас не бяхте на война бре....кви барети кви морски тюлени....ей да не сте паднали без мене :)

Link to comment
Share on other sites

шшшш вии дас не бяхте на война бре....кви барети кви морски тюлени....ей да не сте паднали без мене :)

Братчеда и един пич бяха с зелени маскировъчни дрехи и...щурмуваха вратата. :)

 

От другия път всички маскирани :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...