Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Абе момчета, кой-кой беше ? Аз разбрах само, кой е @Doss и @kenian.

 

пп. Аз бях новия- дето игра от дясно с фанелкана на Вердер.

Link to comment
Share on other sites

е щом си ме разбрал кой съм....аз сега не мога да зацепя за тая фанела на вердер......

 

ама тоя път не стана мач.....мен ме ритнаха 2 3 пъти и се прибрах отзад....няма да играем повече така.....вече колко години си ритаме не е имало такива изпълнения....винаги сме се пазили а сега някви пиклювци ми скачат като по кеча.....

 

др. път им даваме една топка и да си се ритат....

Link to comment
Share on other sites

Момчето,с една зелено-бяла фанела,играеше в нашата дясна защита,срещу Роналдинио :D

Нещо бъркаш- аз играех срещу Роналдо. Пичът с фланелката на Манчестър. Срещу Роналдинио играеше един приятел ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ,но казваме на друг човек Роналдинио :D

Ахъм, ясно. Еми супер мач стана, така че ако ни приемете другата неделя пак сме там ;)

Link to comment
Share on other sites

мача беше слаб....не бягахме изобщо....нямаше комбинаторика.....а сме свикнали игрите да става и красиви вместо да ги смачкаме им дадохме да ни бият....сетих се кой си сега....в тебе не ми хареса само това че не си твърд и лесно губиш единоборствата....

 

иначе от тебе в защита бях най доволен гонеше роналдиньо до дупка....а и след мача го казах това....другата седмица сте добре дошли :)

 

абе пич кви са тия изруди на аватара ти бе :)

Link to comment
Share on other sites

мача беше слаб....не бягахме изобщо....нямаше комбинаторика.....а сме свикнали игрите да става и красиви вместо да ги смачкаме им дадохме да ни бият....сетих се кой си сега....в тебе не ми хареса само това че не си твърд и лесно губиш единоборствата....

 

иначе от тебе в защита бях най доволен гонеше роналдиньо до дупка....а и след мача го казах това....другата седмица сте добре дошли :)

 

абе пич кви са тия изруди на аватара ти бе :)

Еми той много кофти ме изрита в началото и несмеех много-много да му влизам. Както и да е. Айде другата седмица- пак.

 

ЕДИТ: Хаха, това са някакви пичове на купон. Даде ми го един приятел да го конвертирам и аз си го харесах и си го сложих за аватар. Май единия е брат му, незнам.

Link to comment
Share on other sites

....винаги сме се пазили а сега някви пиклювци ми скачат като по кеча.....

:blink: :D :D :D

 

 

Паднахме щото не беше с късметлийската фланелка :devil

 

Инаме си мисля,че максимум 9х9 души трябва да са отбои

Link to comment
Share on other sites

Паднали сте защото мен ме е нямало :D :D :D :D Винаги като съм идвал да играя все съм побеждавал :).

 

П.С. На кой викате Роналдиньо ?

Link to comment
Share on other sites

Е, тоя исакм да го видя задължително някой път. Това не се среща всеки ден човек, който мами повече от мен. Ама това е нормално вече, аз съм почнал д аподавам вече ;)

Link to comment
Share on other sites

да сетих се високото момче....дето тича по дясното крило и се опитва да влезе с топката в вратата :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...