Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

Утре (неделя) от 16:00

 

Ще трябва само на друго игрище да играем като се съберем, че на "нашия терен" ще върви още турнира на ВМРО-то..

Link to comment
Share on other sites

Е кво стана? Уж миналия път се разбрахме за 17 часа?

Ама то все тая... аз бях в 17 на "нашето" игрище и видях,че играят тея от ВМРО-то и си тръгнах :\

Link to comment
Share on other sites

Представянето ни беше най-запомнящото се досега - 6:1 за Шел газ.. :punk

//офтопик, сорка ^_^

 

Имате късмет, че играхте с Шела, а не с Адакс, с които ние се объркахме и си затруднихме живота, но пак ги бихме с 5:3 ;P

Link to comment
Share on other sites

Да продължа off-a

 

 

Теа Адакс си бяха много добри. И имаха някъв много надъхан където си играеше много добре. Ние в тоя мач играхме най-добре. И на два пъти ни повеждаха и пак излезнахме от ситуация. А тея шел газ в неделята ги гледах не бяха нищо особено :)

 

Догодина по-добро представяне. Макар че на този етап който стигнахме нямаше слаби птбори освен нас :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше едни където играха с торнадо на полуфинала и бяха много зле. Аз гледах другия мач, ама до колкото видях торнадо им вкараха около 4-5 гола, даже и вратаря им, които не излизаше от вратата всички мачове излезезна напред и вкара гол :D.

Иначе торнадо не бяха много силни (поне това е мойто мнение). От другата страна където бяха Младост, Сачи и още едни дет не им знам името бяха много по-добри. Иначе тоя район си е на Младост вече втора година, а може би и трета. :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше едни където играха с торнадо на полуфинала и бяха много зле. Аз гледах другия мач, ама до колкото видях торнадо им вкараха около 4-5 гола, даже и вратаря им, които не излизаше от вратата всички мачове излезезна напред и вкара гол :D .

Иначе торнадо не бяха много силни (поне това е мойто мнение). От другата страна където бяха Младост, Сачи и още едни дет не им знам името бяха много по-добри. Иначе тоя район си е на Младост вече втора година, а може би и трета. :)

 

 

 

Ония с Торнадо бяха Баба меца и паднаха 1-8 от Торнадо. А другия полуфинал беше Втора младост и Тигрите (които ни биха) и Втора младост биха с 2-1 в много успорван мач.

Link to comment
Share on other sites

Ако искате да продължим в темата, че ще станем много нагли :]

 

// btw май съм единствения, който вкара до сега от пряк свободен... или се лъжа?

Link to comment
Share on other sites

Търся хора за футбол днес - не ни достигат 3-4 души.

21 часа, на изкуствената трева до хотел "Империал".

Ако има заинтересовани да пишат.

Link to comment
Share on other sites

днес някои ще рита ли на гребната ако ще играе някои в 3 идвам но за по късно едва ли ще мога

няма да идвам то се е видяло че няма да се играе

Link to comment
Share on other sites

Търся хора за футбол -

понеделник, 22 часа, на изкуствената трева до хотел "Империал".

Ако има заинтересовани да пишат PM.

Всички, които играха предния път да се чувстват поканени отново.

Този път по изключение ще е в понеделник, защото за неделя било запазено, късно се обадихме.

Следващият път вероятно ще си е пак по план в неделя.

Link to comment
Share on other sites

Да вземем да се съберем?

Link to comment
Share on other sites

Аз вероятно утре и в събота няма да съм в Пловдив (щото вече съм си тук), но в неделя ще се прибера по някое време и много, ама много ми се е доиграло. Кажете дали продължавате традицията по същия начин т.е. къде и кога и аз ще съм там.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...