Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

Неделя - 18:00ч

 

Дано не сме пак 30 души, 1/3 от които бездействащи :bgrin:

 

Ще се разберам на място за по-ранен час за другите мачове-вече се стъмва по-рано пък и не е адска жега ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
Неделя - 18:00ч

 

Дано не сме пак 30 души, 1/3 от които набор '92 :bgrin:

 

Ще се разберам на място за по-ранен час за другите мачове-вече се стъмва по-рано пък и не е адска жега ;)

ех тъкмо мислех вече да дойда :unsure: ех тази възрастова дискриминация бе :(

Link to comment
Share on other sites

ех тъкмо мислех вече да дойда :unsure: ех тази възрастова дискриминация бе :(

Пич,идвай-няма проблеми,но просто,когато сме твърде много хора често има твои връстници,които откровено пречат с бездействието си ;)

Link to comment
Share on other sites

ех тъкмо мислех вече да дойда :unsure: ех тази възрастова дискриминация бе :(
Пич,идвай-няма проблеми,но просто,когато сме твърде много хора често има твои връстници,които откровено пречат с бездействието си ;)

Реално погледното разликата ви е само 2 години :)

Link to comment
Share on other sites

Като ви гледам как се събирате по много хора ще взема и аз да дойда, че много ми се играе, а обикновено няма къде. Дано стават хубави мачове

Идвай бе,Адаш :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Идвай бе,Адаш :bgrin:

 

Не успях днеска, заиграх се в махалата и не ми се идваше чак до гребната, но иначе другият път ако мога ще дойда със сигурност. Ако имаш skype напиши си го на едно ЛС ако се събираме в училище и ни трябва човек да те викам ако искаш.

Link to comment
Share on other sites

Ми като имам предвид самолетния билет, който е около $1000, и това, че ще загубя два дни...май Field House ще предпочета... Приятен ви мач на вас следващия път.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...