Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
Ти кой беше днес?

A ти кой беше днес?

Аз предлагам всеки да си признае кой е бил :lol:

Аз бях...с тениска на Offspring и най-добрия от спечелилия отбор (фук фук)

Link to comment
Share on other sites

Е той по принцип Rexus пази добре, ама не е пазил на голяма врата и затва станаха гафове ;)

Link to comment
Share on other sites

Е той по принцип Rexus пази добре, ама не е пазил на голяма врата и затва станаха гафове ;)

E на ква врата е пазил? На вратата в хола ли? Единият вратар пази много добре, явно тоя Rexus е другия :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

E на ква врата е пазил? На вратата в хола ли? Единият вратар пази много добре, явно тоя Rexus е другия :bgrin:

на малки, такива дет са по училищата ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам всеки да си признае кой е бил :lol:

Аз бях...с тениска на Offspring и най-добрия от спечелилия отбор (фук фук)

А бе вярно, защо не кажете кой бяхте там и кой кой е? Да знаем следващия път как да се ритаме :P

Link to comment
Share on other sites

С колко паднахте? :)

По едно време водехме с 10 гола и няколко човека си тръгнаха, и се разделихме наново и започнахме 0:0, ама това беше на края, последните 20-30мин. и пак бихме де :bgrin: ама с малко.

Ми аз бях пича с очилата и фланелката Каменица...от падналия отбор :lol:

Теб те разбрахме. А кои бяха другите 2ма с Каменица? Тоя с червената беше най-добри от вашия отбор. (само дето получаваше много слаба подкрепа в желанието си да направи нещо)

Link to comment
Share on other sites

Аз може да се опитам да се домъкна. Имам да върша хиляди работи, но не съм играл от много време и ми се иска да направя един прощален мач, че другата неделя заминавам...

Link to comment
Share on other sites

Аз може да се опитам да се домъкна. Имам да върша хиляди работи, но не съм играл от много време и ми се иска да направя един прощален мач, че другата неделя заминавам...

идвай да се поритаме за последно тогава

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...