Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 hours ago, chasti said:

Мен ще ме е срам, ако имам такова нещо :D

 

Интересно. Не знаех, че гербаджиите и феновете на мутро-далавераджийската политика могат изобщо да изпитват някакъв срам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Интересно. Не знаех, че гербаджиите и феновете на мутро-далавераджийската политика могат изобщо да изпитват някакъв срам. :lol:

 

Ти пък, може ли да си толкова наивен.

Написал е "ще ме е срам", т.е. нормалното бъдеще-неопределено-невероятно, което си клони към лъжа :lol: 

Link to comment
Share on other sites

On 8/4/2024 at 6:00 AM, Godfather said:

Първият ми (почти) истински Jedi lightsaber. :lol:

 

Хах, честито:))) ЛТТ са ефективна реклама :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Според мен не е за изфукване, ама след истерията по всички медии през последния месец, си викам, що пък не.

 

Минах преглед...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

Минах преглед...


В тоя ред  на мисли - вчера сложих катализатор и резонатор и нааааааай-нарая колата ми не звучи като пръдня в тенекиена кофа. Не разбирам хората, които умишлено причиняват това на колите си и най вече - околните.

Сега остава и да мина и аз легендарния ГТП...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antares said:

Не разбирам хората, които умишлено причиняват това на колите си и най вече - околните.

Няма кой друг да е отговорен за техническото състояние на автомобилите ни :D с месеци :D...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Едно видео от част от работата която свърших това лято:

 

 

 

От 4:00 нататък е "частта" в която имам участие.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, netrootbg said:

Едно видео от част от работата която свърших това лято:

 

 

 

От 4:00 нататък е "частта" в която имам участие.

 

Все едно участваш във филм на Top Gun :) Изглежда доста зарибено :)

 

Толкова ли е забавно, колкото изглежда или тук са отрязали само готини моменти, както във всеки клип ?

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Stasio said:

 

Все едно участваш във филм на Top Gun :) Изглежда доста зарибено :)

 

Толкова ли е забавно, колкото изглежда или тук са отрязали само готини моменти, както във всеки клип ?

Забавно изглежда когато работата е свършена. На мен главата ми пушеше първите дни докато подготвя всичко в моята част. Иначе се нагледах на наистина яки моменти. F22 е феноменален изтребител. Никой друг не ме е впечатлявал толкова. Видях на живо и B-52. В сравнение с новите самолети не е изобщо голям, но крилата са му толкова дълги, че имаше гуми в краищата им...

Изобщо вече не се учудвам, че в САЩ имат най - добрите пилоти. Тия хора не слизат от самолетите. Не е истина по колко часа летят. Веднага се сещам за случаят от преди 3 години когато наш пилот на изтрбител загина разбивайки се в Черно море. За половин година имаше 12 летателни часа... Минимумът е 180 часа по стандарти на НАТО.

Впечатляващото от тези учения лятото е как с помощта на танкери, европейски изтребили успяха да обиколят земното кълбо и да вземат участия в учения в няколко държави. Тук има малко повече детайли:

 

Pacific Skies 24 – one deployment, five exercises (bundeswehr.de)

Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2024 at 11:05 AM, netrootbg said:

Едно видео от част от работата която свърших това лято:

 

 

 

От 4:00 нататък е "частта" в която имам участие.

 

Якоооо! Ванка, значи в презареждането с цистерната на Еърбъс ли си участвал? Аз поне така го разбрах. Абе не раздавате ли някакви пропуски за "вътрешни" хора на тези шоута? :lol:

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Godfather said:

 

Якоооо! Ванка, значи в презареждането с цистерната на Еърбъс ли си участвал? Аз поне така го разбрах. Абе не раздавате ли някакви пропуски за "вътрешни" хора на тези шоута? :lol:

На мен това ми е сегашната работа. Занимавам се с проект за въпросните цистерни. Основно с IT частта, но и с някои неща в самолетите вътре. Остана ми време да направя и 2 полета по време на учението. Иначе имаше феномелано авио шоу в последните 2 дена и достъпът до базата беше свободен.

На теб обаче не знам дали ти е толкова близо: Joint Base Elmendorf–Richardson. До колкото знам редовно има авио шоу там.

Иначе ето малко информация за самолетите: Airbus A330 MRTT

Fuelling NATO’s Eastern flank | Airbus - внимание и на последната снимка. Единият самолет е летяща болница. Доста е впечатляващо да се види.

Ето и още малко за четене:

A330 MRTT: the evolution of the world's leading air-to-air refuelling tanker | Airbus

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, netrootbg said:

На мен това ми е сегашната работа. Занимавам се с проект за въпросните цистерни. Основно с IT частта, но и с някои неща в самолетите вътре. Остана ми време да направя и 2 полета по време на учението. Иначе имаше феномелано авио шоу в последните 2 дена и достъпът до базата беше свободен.

На теб обаче не знам дали ти е толкова близо: Joint Base Elmendorf–Richardson. До колкото знам редовно има авио шоу там.

Иначе ето малко информация за самолетите: Airbus A330 MRTT

Fuelling NATO’s Eastern flank | Airbus - внимание и на последната снимка. Единият самолет е летяща болница. Доста е впечатляващо да се види.

Ето и още малко за четене:

A330 MRTT: the evolution of the world's leading air-to-air refuelling tanker | Airbus

Е то ние трябва да сме най-близкия метрополис, всичко друго по-близо са села и индиански колиби. Базата е в най-големия град на Аляска, значи от нас общо-взето трябва лесно да се стига. Има директни полети от Сиатъл със сигурност. Освен това мога и с кораб да се дотръткам - повечето круизи дето тръгват от нас пердашат към Анкоридж през лятото. Може и с кола да се стигне, ама това не е за хора със слаби нерви, дори и да го правиш през лятото. Има обаче доста американци, които го правят този маршрут заради силните усещания. На доста им прибират пушкалата на канадската граница - завалиите нямат идея, че пресичат държавна граница. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...