Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Сега мисля че саслужавам да си сипя една бира, да си запаля и да си пусна малко Thief 2, че като дойде зима и навън почне да става мрачно все ми идва музата за Thief.
А искаш ли да си вярваш, или то това не е пряко свързано с играта :lol:
Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

[Edit] Майтапа настрана, вън като е мрачно можеш спокойно да си пуснеш Тийфа и да не се налага да си затъмняваш стаята със щори и вестници по стъклата :laughing: [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Стигнах до извода,че:Съдбата е поредица от случайности и промени!Всяка една промяна в живота на другите хора,независимо дали са ти близки или не рано или късно може да доведе до промяна и в твоя собствен живот :)

Link to comment
Share on other sites

Чак сега хората откриват слънцето, а след 10 години, че то свети, колко е красиво когато гледаш как някой се развива ... не се сдържах тук .

:)

Link to comment
Share on other sites

Чак сега хората откриват слънцето, а след 10 години, че то свети, колко е красиво когато гледаш как някой се развива ... не се сдържах тук .

:)

 

Аз ли единствен не разбирам какво има предвид lil_stenly или има и други като мен? Какво слънце, кой се развива и изобщо каква беше връзката между тези 2 неща аз не можах да схвана...

Link to comment
Share on other sites

Ти вечно си неразбралият мойте постове, базикнах го за това, че откритието му е "оутдейтед" (чак сега открил слънцето, как може да пропуснеш толкова голямо нещо, което го виждаш всеки ден, да пояснявам още) ... ако ти напиша писмо за подарък пак няма да го разбереш .

:)

Link to comment
Share on other sites

Снощи за пръв път опитах Айла (Islay) уиски.

ardbeg.jpg

Съвсем различно е от всичко, което съм пил досега - има силен опушен вкус. Ако имаше някоя друга хаванска пура, щеше да ми хареса още повече :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи видях толкова много съфорумци приятели накуп... :) Искам да се върнем да живеем в Пловдив!

Link to comment
Share on other sites

Топло време, по-добра коледна украса :P

 

 

edit: Единствено прекалената близост до семействата ме притеснява... ;) Затова имам пъклен план - крепост в Белащица, примерно - ем на село, ем в планината, ем в града.

Link to comment
Share on other sites

Ти вечно си неразбралият мойте постове, базикнах го за това, че откритието му е "оутдейтед" (чак сега открил слънцето, как може да пропуснеш толкова голямо нещо, което го виждаш всеки ден, да пояснявам още) ... ако ти напиша писмо за подарък пак няма да го разбереш .

:)

 

Ааа за подаръка може просто да се направя на неразбрал и пак да ти донеса дървено конче :P

Link to comment
Share on other sites

Снощи за пръв път опитах Айла (Islay) уиски.

Съвсем различно е от всичко, което съм пил досега - има силен опушен вкус. Ако имаше някоя друга хаванска пура, щеше да ми хареса още повече :)

Я кажи къде може да се наслади човек на тоя опушен вкус :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...