Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Я, моята скромна персона е намерила място в нечий подпис. Поласкан съм :D.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ебати и кефа. Намърдах се в системата на oхранителните камери. Сега мога да се информирам по всяко време къде е шефа :D

Link to comment
Share on other sites

Сега е зимното слънцестоене.

След два дена Слънцето ще тръгне на север, ще стопли земята отново и пролетта всички голфаджии ще тръгнат от селата харчейки излишно бензин с надеждата че нещо в цялата ситуация може да впечатли жените.

Птичките пеят през размножителния период и трябва да се вземе пример от тях. Много по-environmental friendly е! :)

Link to comment
Share on other sites

Сега е зимното слънцестоене.

След два дена Слънцето ще тръгне на север, ще стопли земята отново и пролетта всички голфаджии ще тръгнат от селата харчейки излишно бензин с надеждата че нещо в цялата ситуация може да впечатли жените.

Птичките пеят през размножителния период и трябва да се вземе пример от тях. Много по-environmental friendly е! :)

Почвам да си мисля , че не е само трева... :(

Link to comment
Share on other sites

Христолов, пожелавам ти дан да те смачка влак с колата,като вътре са всички хора,които обичаш. колата да избухне,парите да изгорят, а влака да е минал директно през твоята глава. :sick :sick :sick

 

принципно мразя кълненето, но в този случай не мога да се удържа - мръсна и долна гад,твар :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Почвам да си мисля , че не е само трева... :(

Винаги ми става приятно когато разбера че съществуват глупави хора. Благодаря ти че даваш толкова добър пример. :D

Link to comment
Share on other sites

Винаги ми става приятно когато разбера че съществуват глупави хора. Благодаря ти че даваш толкова добър пример. :D

Винаги на твое разположение ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо като се зададат празници и всичките глупаци които са се почесвали през годината се сещат, че имат нещо за довършване!? :angry1 Бах маа му, човек тъкмо реши да се ухили и вземе, че се озъби !

 

От утре та до края на празниците, х.й фащам, работа не ! Който е.ал - е.ал, кака се ожени ! Айде весели празници на всички ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=yex1yyySpyM

 

Е как да е лош ден, който започва с това :)

Link to comment
Share on other sites

Христолов, пожелавам ти дан да те смачка влак с колата,като вътре са всички хора,които обичаш. колата да избухне,парите да изгорят, а влака да е минал директно през твоята глава. :sick :sick :sick

 

принципно мразя кълненето, но в този случай не мога да се удържа - мръсна и долна гад,твар :angry1 :angry1 :angry1

 

пий една студена вода ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес се изкривих от обиколко като муха без глава из града, от Южен до автогара Север, от там до автогара Юг, от там със завъртулка през центъра и пак до Южен. А аз кола не карам :D

 

Поне свърших много полезни неща и всички поръчки са изпълнени успешно. Сега мисля че саслужавам да си сипя една бира, да си запаля и да си пусна малко Thief 2, че като дойде зима и навън почне да става мрачно все ми идва музата за Thief.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...