Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Зачуди се, или искаш да вярваш, че е така?

 

Редакция: Вие двамата да не сте от една група в детската градина :D

 

Извинявай, не съм си ъпдейтвал аватара. Специално за надарени като тебе, скоро ще го направя. Ще е I believed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Извинявай, не съм си ъпдейтвал аватара. Специално за надарени като тебе, скоро ще го направя. Ще е I believed.

Заповядай:

808121489.JPG

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се направи тема за подобни караници, поне ще е забавно и на който му се гледащ ще ходи там ... в тази тема не върви добре като има такива неща .

:)

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата,че е крайно време да разкарам виста-та от компютъра си...

Нали..

Link to comment
Share on other sites

Дупка, човече!Бахти якото :) Добро утро.

 

А добро утро на всички.

 

Превари ме за малко... Не знам кога спиш но да станеш в 5:20 в неделя просто не е човешко!

 

 

Познайте дали аз пък съм спал :P

Link to comment
Share on other sites

А добро утро на всички.

 

Превари ме за малко... Не знам кога спиш но да станеш в 5:20 в неделя просто не е човешко!

Познайте дали аз пък съм спал :P

Вие не сте хора :) Тая неделя я нямате за нищо ммакарче и аз се събудих преди 1 час :punk

Link to comment
Share on other sites

Дурутру!

 

Подозирам, че някой тайно ми слага успокоителни в манджата, никога не съм спал така през живота си.

 

Еми рано или късно безсънието си оказва влияние :) АМа сега поне се чувстваш по - добре нали :) Иначе и аз станах преди 30-40 мин.

Link to comment
Share on other sites

Добро утро и от мене , кво е яко да станеш с желанието да размажеш на някой главата...

Link to comment
Share on other sites

Обичам заспали дни......

Link to comment
Share on other sites

ГРИД, волан, 30 минути да се настроя, че сефте я виждам игрицата + Нисан Силвия..........много гума на дрифт и над 10 млн точки за 7 обиколки. Като за начинаещ бива.

 

Другото, което ми минава е, че гадовете са я направили да върви добре само с волани на МОМО :angry:

Link to comment
Share on other sites

Чудя си се тука дали не е време да си взема една двойна гума и да отида да разпусна с един приятел в една зала . Все по-голяма желание имам да побласкам по нещо/някой... Сутрин рано съм леко разубеден но вечер съм толкова насъбрал , че няма на къде повече ... Усещам , че проблема е в моя телевизор само че кога ще остане време за майстор...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...