Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Тия пък за какво протестират?

Никога няма да се заям на ниво "А ти що не идеш", аз всъщност не се и заяждам, просто казвам, че има нужда от някаква по-стройна организация на подобни протести.

 

Избиване на всички депутати, изземване на именията им и после ще се мисли :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
..
Валя, хайде стига рева. Като не ти изнася - на запад винаги има свободни работни места за хигиенисти и асенизатори. Пали джапанките, като е толкова зле тук. Вместо да мрънкаш и да пропагандираш нихилизма си - или направи нещо, или млъкни.
Link to comment
Share on other sites

Валя, хайде стига рева. Като не ти изнася - на запад винаги има свободни работни места за хигиенисти и асенизатори. Пали джапанките, като е толкова зле тук. Вместо да мрънкаш и да пропагандираш нихилизма си - или направи нещо, или млъкни.

Какво пропагандира истината ли?!?!

Link to comment
Share on other sites

Браво, браво фермерите протестират ок нещата с фондовете не са много наред но знаеш ли кво става като скоро мина една проверка на фермерите от разплащателната агенция и опааа ами те и на фермерите не им е хич чиста работата ама тва никой не го гледа, никой не гледа че в момента окръжна (стига да не се бъркам но мисля че не) има чисто ново родилно съпоставимо с това на една мн добра частна болница и че благодарение на директора на УМБАЛ доц.Баташки се построи "Денталния факултет към МУ" който хич не е зле да не говорим за колко още много неща специално и в града са се случили по време на това правителство.

 

Гледа, гледа! Още не съм стигнала до родилното, като ида ще ти кажа. Но скоро попаднах за сефте в Окръжна болница в нощна смяна в хирургичното на целия 9-ти етаж разполагаха с една ролчица лекопласт и сестрите се гонеха да си я предават.

Не казвам, че нищо не е направено за града, но управлението на града не зависи от Правителството. Аз говоря за цялостната държавна политика, която то води вече четвърта година. А сега в условията на Световната криза, родното парламентарно управление не прави НИЩО за да защити бизнеса си и хората се чустват незащитени, излъгани, а моето желание е да се ядосат. А не само да мрънкат и да казват "Ами то ако не са тези, ще са други! Какъв е смисълът?". Смисъл има - всеки ще открие своя.

Link to comment
Share on other sites

Какво пропагандира истината ли?!?!
Истината, драги ми момко, е нещо толкова относително, че можем до утре да разтягаме локуми по темата. Това, което казвам е, като има недоволни - да спрат с разтягането на локумите и да направят нещо. Защото да говори може всеки.
Link to comment
Share on other sites

Валя, хайде стига рева. Като не ти изнася - на запад винаги има свободни работни места за хигиенисти и асенизатори. Пали джапанките, като е толкова зле тук. Вместо да мрънкаш и да пропагандираш нихилизма си - или направи нещо, или млъкни.

 

Тук с две ръце подкрепям!

 

Валентина, какъв ти е проблема на тебе напоследък наистина?!? Като си толкова свободен и неограничен номад защо стоиш в тая пуста Бълхария? Защо тук ти е милото местенце от няколко декара? Защо не палиш раницата и не заминеш към и през други 'харии? И там да си намериш местенце за къща от кал? Не разбирам наистина!

 

Моите уважения, но някои хора имат род и родина и чувства към тези неща и откровено лично на мен ми писват твоите подмятания тука. Ако си обидена на някой/някои за поведението им, отправяй критики и забележки в съответната посока, без да генерализираш. Защото пък ако аз сложа "номадите" под един знаменател мога много неща да кажа... Начело с факта, че са най-големите бълхари и въздухари...

Link to comment
Share on other sites

Рапторе, не смесвай уважението към традициите си и предците си с неприязънта към настоящото състояние на нещата. Тук става дума за неприязън към институцията държава и органите, които я управляват, не за някакви лоши чувства към България като територии, история и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Валя, хайде стига рева. Като не ти изнася - на запад винаги има свободни работни места за хигиенисти и асенизатори. Пали джапанките, като е толкова зле тук. Вместо да мрънкаш и да пропагандираш нихилизма си - или направи нещо, или млъкни.

 

Ония ден се оплакваше как еди къв си "селянин" с кадета щял да те сгази - описа го с един ферман. Точно ти си най-оплакващият се юзър във форума...постоянно ревеш от държавата, от софия. А сега ми се правиш на нееб*телен. А истината е, че си е кенеф. Явно си свикнал в кенефа щом казваш (или поне 51% от постовете ти казват, че ти е все тая). Доста ти е объркано съзнанието май. d9thc назад да вървиш не може да те стигне....

Link to comment
Share on other sites

Гледа, гледа! Още не съм стигнала до родилното, като ида ще ти кажа. Но скоро попаднах за сефте в Окръжна болница в нощна смяна в хирургичното на целия 9-ти етаж разполагаха с една ролчица лекопласт и сестрите се гонеха да си я предават.

Не казвам, че нищо не е направено за града, но управлението на града не зависи от Правителството. Аз говоря за цялостната държавна политика, която то води вече четвърта година. А сега в условията на Световната криза, родното парламентарно управление не прави НИЩО за да защити бизнеса си и хората се чустват незащитени, излъгани, а моето желание е да се ядосат. А не само да мрънкат и да казват "Ами то ако не са тези, ще са други! Какъв е смисълът?". Смисъл има - всеки ще открие своя.

 

Aaaa прави прави, те техния бизнес си го бранят като очите си. Просто не им пука за бизнеса на всички останали и са прави - нали като изпофалират заводите те ще ги изкупят за максимум 1/10та от парите които реално струват? :)

 

------------

 

Thief, Curunir, верно мрънка Антарес на моменти и му идва да поведе кръстонисни походи против нещо но има разлика между конкретни неща и общи приказки. В случая е прав и го подкрепям аз.

 

И не знам само аз ли съм така но като гледам постовете на second.life.syndrome, избраните от нея картини и т.н. буквално се депресирам. Особено пък една колекция от снимки преди време, за които беше писала че са страхотни - аз след 10тата ми идеше да отида да се напия от мъка за да забравя гледките или просто да си окача въжето...

Link to comment
Share on other sites

Мда, Валентина май е в цикъл...Има една хубава реплика - "Обичам страната, мразя правителството".Казвате- да се направи.Ами хубаво, познавам над стотина души, включая себе си, дето се опитваме да направим нещо..И кво?Ей такива нихилисти след това ни наливат...И пак почваме отначало...

 

[15:05:31] vanq каза: о, да

[15:05:36] vanq каза: и боклуци на дъното

[15:05:49] Атанас Раков каза: колкото искаш

[15:05:59] vanq каза: ебси ужаса

[15:06:16] Атанас Раков каза: ем..

[15:06:50] vanq каза: ми горзна картинка, какво правят еколозите, освен да висят пред народнот и дапият кафета

 

А това по въпроса за еколозите.Става въпрос за Ямата на Лакатник, дето съм пуснал снимка.Спелеолозите чистят, като слизат, ама мърляците са много повече...Пък за откритите пространства да не говорим

Link to comment
Share on other sites

Мда, Валентина май е в цикъл...Има една хубава реплика - "Обичам страната, мразя правителството".Казвате- да се направи.Ами хубаво, познавам над стотина души, включая себе си, дето се опитваме да направим нещо..И кво?Ей такива нихилисти след това ни наливат...И пак почваме отначало...

 

Проблемът е, че го правите всеки сам, поотделно. Ако се съберете, ще дойдат поне още сто, и още сто, и още...ей за това стадо говоря. Иначе останалите ти съждения мога да перефразирам и така: лицето Х е ограбило/изнасилило/убило лицето У. Защо да го наказваме/глобяваме/затваряме? Той като излезе пак ще граби/насилва/убива!

 

Не знам как по-ясно да го кажа: За престъплението трябва да има наказание. Май в това е държавността, а не патриотизма...

 

А за Валя: Не мисля, че сте прави да я нападате така. Не от женска солидарност! Човекът-творец създава според настроението си. Вижте творенията й, и ще разберете настроението й!

Link to comment
Share on other sites

Наказанието не е характеристика на държавата, а на обществения строй, който го налага за да защити съществуването си.Налагането на присъди за излежаване има преди всичко свойство на превенция и превъзпитаващ механизъм( доста теории има, че това всъщност въобще не се случва ).Тези момечета пребили до смърт студента, са виновни, но не трябва да бъде получена от нито един от тях присъда за убийство.Не е възможно да се потвърди кой точно от тях е нанесъл смъртоносния удар за жертвата.Факт.Тия изсмукани от пръстите отпечатъци от обувки( дори да има такива ) не са критерий за определяне дали точно това действие е довело до злощастната смърт на момчето.Още повече проблема е много по-голям.Поблема, че разни хора, ходят на разни места да държат речи и транспаранти да опъват, после се качват в колата си, минават на червено, хвърлят си боклука през терасата, пият до умопомрачение в някое питейно заведение и после пак искат да съдят и сочат с пръст.

 

А ако говорим за държавата, трябва да говорим за държавна принуда.

Link to comment
Share on other sites

Уф, явно трябва да се изразявам БУКВАЛНО! Аз и тези стотина души правим нещата ЗАЕДНО.Не съм забелязал бройката да се е увеличила, честно...

Link to comment
Share on other sites

Щото на практика, няма смисъл.Кой се интересува от хора, засаждащи нови горски масиви на мястото на гола сеч, като може да друса кълки на Азис?Или кой го ебе за почистването, маркирането и поправянето на пътеките в Стара Планина? И още много други неща...На практика, никой.Няма нужда от гласност.Хората се интересуват повече от новия албум на Камелия, вместо да се напънат да направят нещо полезно.Или да оплюят вече направеното от някой друг.Или, което е най-лошото - да го разрушат..Много е трудно да биеш пъртина към Комините във Витоша, за да поставиш табела, че се навлиза в лавиноопасен участък...И когато следващата пролет минеш оттам, да видиш, че някой малоумник е стрелял по табелата, друг е надраскал нещо неясно със спрей, а трети просто я е откъртил....

Link to comment
Share on other sites

Голяма драма, голямо нещо, бе :lol:

 

Не считам за нужно да търся оправдания за думите или поведението си, 'щото се имам примерен гражданин, който работи, плаща си данъците и се има малко за мизантроп (това е заради безмерния ми хуманизъм, да знаете).

 

Иначе се чувствам повече от пре-въз-ход-но напоследък, благодаря за загрижеността :music

 

А пък host е много, много прав...

Link to comment
Share on other sites

Щото на практика, няма смисъл.Кой се интересува от хора, засаждащи нови горски масиви на мястото на гола сеч, като може да друса кълки на Азис?Или кой го ебе за почистването, маркирането и поправянето на пътеките в Стара Планина? И още много други неща...На практика, никой.Няма нужда от гласност.Хората се интересуват повече от новия албум на Камелия, вместо да се напънат да направят нещо полезно.Или да оплюят вече направеното от някой друг.Или, което е най-лошото - да го разрушат..Много е трудно да биеш пъртина към Комините във Витоша, за да поставиш табела, че се навлиза в лавиноопасен участък...И когато следващата пролет минеш оттам, да видиш, че някой малоумник е стрелял по табелата, друг е надраскал нещо неясно със спрей, а трети просто я е откъртил....

 

Естествено, след като Камелия и Азис звучат навсякъде отвсякъде - радио, телевизия, медии...море от помия. Залейте ги с информация и реклама на това, което вие смятате че има смисъл, пък може и някой да се откаже да плува в помията, така си мисля аз, мдаааа....

 

И все пак не съм единствена: Цък

 

Правителството отговаря: ПЛАНЪТ "СТАНИШЕВ"

Хм, дали не е за темата със смешките?!

Link to comment
Share on other sites

Мне, не става.Опитали сме с различни медии, за набиране на доброволци...Всички само вдигат рамене и се хилят като лукови глави.А пари за реклама - няма.На юнашки начала сме, всичко е доброволен труд и разходи.

Link to comment
Share on other sites

Защо по дяволите всички преводачи на субтитри, превеждат couple като "2", когато почти винаги означава "няколко" :confused

Link to comment
Share on other sites

Ония ден се оплакваше как еди къв си "селянин" с кадета щял да те сгази - описа го с един ферман. Точно ти си най-оплакващият се юзър във форума...постоянно ревеш от държавата, от софия. А сега ми се правиш на нееб*телен. А истината е, че си е кенеф. Явно си свикнал в кенефа щом казваш (или поне 51% от постовете ти казват, че ти е все тая). Доста ти е объркано съзнанието май. d9thc назад да вървиш не може да те стигне....
Много те моля, не ми вади думите от контекста. Много те моля. Съзнанието си ми е съвсем наред. Може да съм се оплакал от системата, но преди това я проверих как работи. Тоест и съм направил нещо. Най-лесното е да се оплакваш от липсата на гражданско самосъзнание и след това да демонстрираш липсата му, когато се наложи. Кенеф-некенеф - изнася ми, нагаждам се, ако нещо не ми харесва - или се опитвам да го променя, или свиквам. Ти? Като е кенеф - какво правиш ти? Дискутираш го по форуми и блогове? Слагаш хикс пред ника в скайп? Лесно е да критикуваш, трудно е да направиш нещо повече. Май само първото ти се отдава. Щом не ти понася "кенефа" - ходи мий кенефите на запад! От подобни кенефи с нихилизма си, липсата и на заченки на амбиция и пораженческо поведение всичко е кенеф. И въобще - да ми говори за объркано съзнание човек, който иска да вярва... WTF?! Благодаря ти за зрителския интерес и старателното следене на форумното ми "творчество", ама 'айде нема нужда!

 

Курунире, хубаво да коментираш настоящо състояние, ама "Бълхария"? Може и аз да не изгарям от патриотизъм в момента, но не си сера в градината. И после да се оплаквам, че всичко е в лайна. Дори понякога чистя и чужди.

 

А за мрънкащите от мърсотията - в колко доброволни почистващи мероприятия са се включили? Щото съм ходил на едно такова да чистя коритото на реката в Южен Парк. И "Беглик". И да, изтъквам се! Защото дори и много да говоря, понякога и действам. И съм напълно чист пред съвестта си.

Link to comment
Share on other sites

А за Валя: Не мисля, че сте прави да я нападате така. Не от женска солидарност! Човекът-творец създава според настроението си. Вижте творенията й, и ще разберете настроението й!

 

Аз само споделих че като прегледах някои творения и няколко избрани изложби и взех да се депресирам. Едни тъмни черни краски навсякъде... просто впечатления...

Link to comment
Share on other sites

Много те моля, не ми вади думите от контекста. Много те моля. Съзнанието си ми е съвсем наред. Може да съм се оплакал от системата, но преди това я проверих как работи. Тоест и съм направил нещо.

 

Най-лесното е да се оплакваш от липсата на гражданско самосъзнание и след това да демонстрираш липсата му, когато се наложи. Кенеф-некенеф - изнася ми, нагаждам се, ако нещо не ми харесва - или се опитвам да го променя, или свиквам. Ти? Като е кенеф - какво правиш ти? Дискутираш го по форуми и блогове? Слагаш хикс пред ника в скайп? Лесно е да критикуваш, трудно е да направиш нещо повече. Май само първото ти се отдава. Щом не ти понася "кенефа" - ходи мий кенефите на запад! От подобни кенефи с нихилизма си, липсата и на заченки на амбиция и пораженческо поведение всичко е кенеф. И въобще - да ми говори за объркано съзнание човек, който иска да вярва... WTF?! Благодаря ти за зрителския интерес и старателното следене на форумното ми "творчество", ама 'айде нема нужда!

 

Курунире, хубаво да коментираш настоящо състояние, ама "Бълхария"? Може и аз да не изгарям от патриотизъм в момента, но не си сера в градината. И после да се оплаквам, че всичко е в лайна. Дори понякога чистя и чужди.

 

А за мрънкащите от мърсотията - в колко доброволни почистващи мероприятия са се включили? Щото съм ходил на едно такова да чистя коритото на реката в Южен Парк. И "Беглик". И да, изтъквам се! Защото дори и много да говоря, понякога и действам. И съм напълно чист пред съвестта си.

 

Какво си направил ако не е тайна ? Покарал си колелото си пред парламента ли? Нещо избягна точен отговор...не ти пука пък ревеш ? Като не ти пука, недей ни обеснява за сблъсъците ти с администрация, селяни и т.н щото за да го правиш и за да каже човек, че не си поредния форумен клоун, трябва да ти пука. Явно не си разбрал каква беше идеята на пост-а ми. Не ти е за пръв път.

 

Лафа - ходи да миеш кенефите малко се изтърка не усещаш ли ? Имаш нещо против хората, които искат да постигнат нещо повече ли ? Айде ходи да упражняваш висшата си форма на мениджърска дейност, демек да ремонтираш щайгите...където предполагам си главен изпълнителен директор. Whatever.

 

Съдиш за човек от аватар-а му ? Говориш ми за зрителски интерес ? И това го казва човек, който има акаунт във всеки един БГ форум с по над 3000 поста във всеки ? Нещо си объркал форумния с реалния живот. Аз какво правя по въпроса с кенефа е отделен въпрос, който няма да коментирам. И за да запомня изцепката ти с кадета е имало защо...сигурно защото отново си се опитвал да сервираш добре подправена глупост. Но на теб не ти пука. И смешното е, че държиш всички да знаем, че е така.

Не си ли падаш малко attention whore ?

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...