Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Точно най-големият на Балканите ще бъде - МОЛ Галерия ;)

 

ние станахме ебати мол-страната - навсякъде се стоят на поразия :blink:

недей да спориш, като не си сигурен. както нетрут ти каза:- рекламират го като най-големия в централна България, което е доста различно понятие от Балканите. точно днес им видях билборда на АМ Тракия.

Link to comment
Share on other sites

недей да спориш, като не си сигурен. както нетрут ти каза:- рекламират го като най-големия в централна България, което е доста различно понятие от Балканите. точно днес им видях билборда на АМ Тракия.

 

споко и по-голям ще има и то скоро :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sock and Awe

 

Дори и малко преди края на мандата си Буш пак успя да влезе в новините с нещо смешно. :) Пък и много бързо се появи играта - има няма 2 дена. :)

Link to comment
Share on other sites

А теб какво по-конкретно те вълнува?

Мен ме вълнува дали тая година вече смяташ да ми донесеш Снежанка , щото я искам откакто съм на 3 , а ти никва не я вършиш :(

Link to comment
Share on other sites

Утре изпит по "Психология на правото", не съм чел колкото считам, че трябва.Ако го скофтя ще е поредната номинация за най-тъпо изпълнение на годината( претенденти в категорията са: Да забравиш да вземеш монитора, когато си помъкнал РС към вила, където няма музика & Да засереш свежо купен учебник по дисциплина по която имаш изпит след 2 дни и да си купиш още един ама да не го прочетеш целия ).

Link to comment
Share on other sites

Мен ме вълнува дали тая година вече смяташ да ми донесеш Снежанка , щото я искам откакто съм на 3 , а ти никва не я вършиш :(

 

Oще не осъзнаваш в каква голяма грешка си за Снежанките...

Link to comment
Share on other sites

Ще гледам няколко епизода Малкълм, и се чудя дали да си опържа малко картофки за филмчето, или да сляза до магазина и да се заредя със солети.

А може и пуканки за микровелето да са.

Link to comment
Share on other sites

Oще не осъзнаваш в каква голяма грешка си за Снежанките...

Хе хехе.... Ако са чужди, няма лошо! А и той човека явно иска да я употребява само за празниците... :)

Link to comment
Share on other sites

Хе хехе.... Ако са чужди, няма лошо! А и той човека явно иска да я употребява само за празниците... :)

 

Аааа точно пък тия или взимат скъпо или ти излизат през носа. Човек трябва да се прежали и да отдели поне 1 ребро за да се сдобие със Снежанка - още в Библията е казано че е сериозно положението с тез работи :)

Link to comment
Share on other sites

13-та заплата за депутати

 

По 2000 лв коледни пари пак за депутати

 

КАКВА КРИЗА, БЕ? КАКВИ 5 ЛВ? :angry1

А някои "прости" люде няма да получат 12-та заплата! :angry:

 

Дебелогъзи мързеливи търтеи! Докога, НАРОДЕ, ще ги търпиш и хрантутиш? Хора, СЪБУДЕТЕ СЕ! ДО ИЗБОРИТЕ ВЕЧЕ ЩЕ Е КЪСНО...

Link to comment
Share on other sites

Мен депутатите избщо не ме интересуват, само като дойде време за избори ми идва да ги гоня с камъни, защото много им знаят устите ... викат, че ще спасят света, обаче се оказва, че го разрушават или дай да им отдадем почет тогава .

:)

Link to comment
Share on other sites

Дебелогъзи мързеливи търтеи! Докога, НАРОДЕ, ще ги търпиш и хрантутиш? Хора, СЪБУДЕТЕ СЕ! ДО ИЗБОРИТЕ ВЕЧЕ ЩЕ Е КЪСНО...

 

Тоник, всички ни е яд, не вярвам някой да е щастлив от тия новини, ама и от приказки от типа "Сбудете се, че после ще е късно!" файда също няма. Какво значи събудете се? Накъде повече да се събудя? Да се опаша с динамит и да щурмувам с джип Народното събрание ли? Какво реално може да се направи, аз това искам да знам. Едни викат А у, трябва да се направи нещо. Съгласен съм. Други викат, Само с приказки не става, трябва да се действа. Пак съм съгласен, но никой не казва какви конкретно и по-точно трябва да са тия действия.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...