Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

То му е от годинките и работата , не е лесно толкова векове да обикаляш целия свят и да раздаваш подаръци :D (Не , в никъв случай не го приканвам да се заяде :D )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе бирата не достигаше като че ли, но днес компенсирах с един хубав коняк - Remy Martin и ще пропусна да тормозя народа :)

 

dsc6322gv8.jpg

 

Shit... забравих Baileys да сложа при "компанията"...

Link to comment
Share on other sites

Аз помислих, че говориш за gado, т.е. че си объркал темата. Ама KILERINCHO се обърка май наистина. Anyway просто отбелязвам! :)

 

Dam, az obyrkah temite ama tva ne promenq fakta che avatara mu e gnusen :D I ne shte da go smenq tochno shtoto e gnusen i me drazni :) I ne samo mene :P

Link to comment
Share on other sites

Dam, az obyrkah temite ama tva ne promenq fakta che avatara mu e gnusen :D I ne shte da go smenq tochno shtoto e gnusen i me drazni :) I ne samo mene :P

 

Ъхъм. Чийтнал е защитата на форума някак (тази дето филтрира грозните аватари... сириъсли). Трябва да я оправите някак, ако трябва свиркайте да помагам :)

 

 

Леле в какво добро настроение съм днес и почти не съм се заяждал с никой... То няма как хептен да не сдъвча никой но съвсем малко беше и то преди да опитам някое и друго питие от колекцийката.

 

За карък нещо се пресече Baileys-a като го сипах в кафето но пак си го изпих :lol:

Link to comment
Share on other sites

Психара е с нов аватар !! :D

edit - изпревари ме.. :(

Link to comment
Share on other sites

Доволни? :angry:

Доволни ,но къде са лампичките на дървото ? :lol:

 

И този сняг и снежни човечета много радват, нека да е жив и здрав този който ги направи и всички ние покрай него :punk

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли какъв ми е стила, за да го твърдиш?

Ми като съм ти чел постовете за шапката прасенце и разни снимки като съм гледал мисля че определено не ти подхожда аватар на черно дърво ;)

Link to comment
Share on other sites

Моят аватар е за всички сезони .

Правя един превод и съм стигнал почти до половината .

Сега ще отивам да поспя , утре ми трябва качествена мисъл ... за да си свърша работата бързо .

п.п. Сутришното кафе ще ме чака точно след седем часа .

:)

Link to comment
Share on other sites

(Не , в никъв случай не го приканвам да се заяде :D )
Да, и по-добре недей. Писнало ми е да чета бездарни заядливци из форума.
Знаеш ли какъв ми е стила?
Втородивизионен палячо.
Link to comment
Share on other sites

Гледам Всички обичат Реймънд.

Та гледам сега тук подмятаха някаква пица която изглеждаще върхът, и ми се дояде пица и на мен.

Но като гледам колко е часа едва ли ще тръгна тепърва за пица или прочие.

:(

Link to comment
Share on other sites

Абе бирата не достигаше като че ли, но днес компенсирах с един хубав коняк - Remy Martin и ще пропусна да тормозя народа :)

 

Shit... забравих Baileys да сложа при "компанията"...

 

С неприязън забелязвам как бутилчето Чивас опасно намалява, без да съм аз наоколо. Или имаш и друго на линия или си се подготвил с повече от едно ... :devil

Link to comment
Share on other sites

Да, и по-добре недей. Писнало ми е да чета бездарни заядливци из форума.

 

О много ти "благодаря"!

 

 

 

С неприязън забелязвам как бутилчето Чивас опасно намалява, без да съм аз наоколо. Или имаш и друго на линия или си се подготвил с повече от едно ... :devil

 

А теб ще чакам :P

 

Въпреки че като гледам - нищо не разбираш. Това в ляво от чиваса всъщност е по-добро от него! Айде като дойдеш, когато изобщо се наканиш, ще ти разяснявам разликата между blend и single malt уискитата :)

Link to comment
Share on other sites

:confused Добре де... Може ли, като знаеш че трябва да станеш в 6.00 часа в 2.48 да блееш като овца в компа и да препиваш юнашки... Понякога се изумявам колко съм тъп. :blink:
Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...