Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Благодаря.Като преведем филма за Вороня, ще го кача в тракера/замисляме и представяне пред широката публика, в София, евентуално в Дома на киното/.Та там се казва, че спелеолозите са последните откриватели.Не е само тръпката да преминеш през наглед непроходима теснотия или валянето в калта.Много по-яко е усещането да си първия, открил нещо ново.Последният път като бяхме на дупка, намерихме паяче, все още неизвестно на науката.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Благодаря.Като преведем филма за Вороня, ще го кача в тракера/замисляме и представяне пред широката публика, в София, евентуално в Дома на киното/.Та там се казва, че спелеолозите са последните откриватели.Не е само тръпката да преминеш през наглед непроходима теснотия или валянето в калта.Много по-яко е усещането да си първия, открил нещо ново.Последният път като бяхме на дупка, намерихме паяче, все още неизвестно на науката.

 

Къде тва бе? Що не си ми се похвалил? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за поздравите :D Толкова хубав и позитивен рожден ден не съм имала никога! :woot Наистина - от сутринта до полунощ не съм спряла да се чувствам happy happy birthday kid. Нямам думи да опиша абсолютно всичко прекрасно.

Само искам да благодаря на Psychosis за това, че е до мен и прави всички останали дни значими :wub:

Като имам време, ще ви се изфукам с подаръците... Их... неизживяно детство е това моето.... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Гладе съм, а вечерята не е готова.

Та ми се върти в главата една идея за една малка ракийка с една салатка. И ако изнудя жената да направи салата направо ще е супер.

Link to comment
Share on other sites

На твое място щях да легна за 1 час преди вечеря :}.

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че тряа да престана да се занимавам с глупости и да се заяждам с хората...сириъсли ;) :wacko:

 

Ай стига бе - и аз одеве стигнах до абсолютно същия извод...

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=UZvZQwOKZ0M...t=1&index=3 е защо такива хора се занимават с музика?!

 

Пък това с заяждането...шшш, я се вземете в ръце.Ако не сме ние кой ще ги соли тия дето си имат нужда?!Селските тарикати трябва да имат контрол.Не може всички да си траят, все някой трябва да се заяжда за "малките работи", които всъщност прецакват целия ни живот( аз говоря за конструктивно заяждане с елементи, които си мислят, че като нарушават правила ще им се размине ).

 

А за правенето на глупости, ако спрем да ги правим оня континент Африка сигурно нямаше да знае какво е глад, да няма детска смъртност, СПИН, рак и прочие.

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ че това музика ли е?

Не , тва са надрусани идиоти с микрофон :)

Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе - и аз одеве стигнах до абсолютно същия извод...
А аз отдавна съм стигнал до този извод. И непрекъснато решавам да спра да се заяждам... Малко като спирането на цигарите... само дето цигарите ги спрях...

 

Иначе на тема музика - ето това си е живата класика!

Link to comment
Share on other sites

А аз отдавна съм стигнал до този извод. И непрекъснато решавам да спра да се заяждам... Малко като спирането на цигарите... само дето цигарите ги спрях...

 

Иначе на тема музика - ето това си е живата класика!

Mxm mxm същата работа :bgrin: .И секи път си викам-че ще престана ама...

Link to comment
Share on other sites

Сега ставам и все още не ми се и говори. Ще взема един душ да се осефера малко, след това ще закуся и ще пия кафе. А следобед може да изведа жената на разходка някаде.

Link to comment
Share on other sites

Нещо май и двамата объркахте темите... :) Темата "Какво мислите за човека над вас" е по-долу. Освен ако Психара няма предвид, че е бил с Дражето на 8-ми декември.

Link to comment
Share on other sites

Аз помислих, че говориш за gado, т.е. че си объркал темата. Ама KILERINCHO се обърка май наистина. Anyway просто отбелязвам! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз помислих, че говориш за gado, т.е. че си объркал темата. Ама KILERINCHO се обърка май наистина. Anyway просто отбелязвам! :)

 

.... не, няма да се заяждам..... :P

Link to comment
Share on other sites

Обаче опитете да те накарт продължават. :) Абе няма да ти издържат нервите. Все някой от опитите да те накараме да се заядеш, ще сработи. :D

Link to comment
Share on other sites

Обаче опитете да те накарт продължават. :) Абе няма да ти издържат нервите. Все някой от опитите да те накараме да се заядеш, ще сработи. :D

Стига бе!Знаеш ли колко е гадно да се заяждаш непрекъснато с хората-то е като болест.Ся човека като се мъчи да спре-нека да му помогнем :P

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...