Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Яли ли сте Помело - цитрусовия плод?

Едно такова зелено като портокал? Да , не е лошо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Темата Frost на Форума е супер яка. Много ме зареби и много й се радвам . Честит Рожден ден на Kopcheto и от мене . Приятен ден на всички :)

Link to comment
Share on other sites

kopche има рождееен дееен :wub:

Честито и от мен. Пожелавам и по-малко нерви в работата и Психозата да и подари връзка за ключовете към колана :)

:beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Петък вечер, още съм в офиса... Сам в голяма празна зграда. Аааа! Заедно с лелката дет чисти. Мразя всички фирми, които кандидатстват по търга за новите документи! Тва е официално! Ако някой от парламента прати при мен човек да види какви глупости пишат по тоя търг - ЩЕ СЕ ЗАСТРЕЛЯТ! Нито една от фирмите, които кандидатстват не заслужават да спечелят! И на всичкото отгоре - няма нито една българска! ТРАГЕДИЯ!!!

Link to comment
Share on other sites

ОМГОМГОМГ какчето ша я любя до живот...Т'ва дет ми го прати...малиййййй....

Link to comment
Share on other sites

Само щастие за Копчето

 

и още нещо , на хедъра снежното човече много ме кефи :rolleyes: да си го гледкаме и да създава настроение :)

Link to comment
Share on other sites

Ся като гледам темата фрости, ми направи впечатление, как аватара на Психозата някак си се слива с нея. Разните там смущения са почти еднакви на цвят с общия фон и все едно са правени едно за друго.

Link to comment
Share on other sites

Честит рожден ден на Копчето и от мен!

Link to comment
Share on other sites

Ами отначало ме беше страх...Знам, че има някакъв тесняк, който се нарича А4, защото е с размерите на лист хартия с формат А4.Да си кажа честно - още не съм подготвен за такъв тесняк.Но всичко си има техника, пък и човек трябва да се научи да преценя правилно възможностите си.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...