Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Според мен Наско просто има проблеми със самочувствието и/или му липсва внимание. По друг начин не могат да се обяснят непрестанните му самоизтъкващи коментари :)

Бихме му повярвали и бихме били впечатленени от качествата му, които той сам описва, ако не бяха елементарните му правописни грешки, които присъстват въпреки брилянтното му образование от най-добрия филологически университет в България :lol:

 

Както винаги съм казвал - в България всеки си мисли, че е ПОНЕ Рамбо...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ПОНЕ Бог :P Да, самоизтъквам се.Да, липсва ми внимание.Да, пиша с правописни грешки.И?

 

Я ми покажи грешките ми, че следващия път като напиша по-дълъг пост, да се снижа на нивото на общата култура на останалите и да пиша като тях - с още повече грешки.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ПОНЕ Бог :P Да, самоизтъквам се.Да, липсва ми внимание.Да, пиша с правописни грешки.И?

 

Я ми покажи грешките ми, че следващия път като напиша по-дълъг пост, да се снижа на нивото на общата култура на останалите и да пиша като тях - с още повече грешки.

О, аз не изисквам нищо от теб. Просто коментираме и анализираме проблема :)

 

Иначе всеки коментар може да завърши с "И?"

 

А, едитна. Ами, мързи ме да ровя из мнения, ама поработи върху употребата на "и" и "й" като за начало. Няколко пъти съм засичал грешки. След като поработиш, ще бъдеш малко по-снижен към простолюдието :P

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм, за това съм съгласен, доста често го правя.Не отричам вината си.Няма да бъда снизхоздителен, защото това значи да бъда снизхоздителен и към себе си, а на мен този вариант не ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Пак, не, ОТНОВО издребняхте в дискусията и стигнахте до лични забележки относно несъвършенствата на личността...Б*х маа му, човек на един свестен диспут не може да попадне, все заяжданки на дребно останаха за едната буква!

 

П.П. Абе уж не съм пила, пък се чувствам като махмурлия...Гадно..Май е от недоспиването...

Link to comment
Share on other sites

Е, ами писна ми другите да се джавкат за простотии, реших и аз да се включа.Макар, че никак не харесвам това.

Link to comment
Share on other sites

Огънче, два сача, пилешки пържолки, уиски и червено вино, готини хора...толкова е просто, толкова е хубаво.А сутринта, да видиш планината, да вдишаш чистия въздух...И ПОСЛЕ ПЕДАЛИТЕ ОТ ХАСКОВО ПО ПЪТЯ ДЕТО КАРАТ КАТО ИДИОТИ КАТО СЕ ВРЪЩАШ КЪМ ПЛОВДИВ...но...нека ги оставим да се развиват...сега си пускам чил-оут и се отнасям пак в спокойствието.

 

Дам, наистина...ама не можаха да ми осерат кефа тия по пътя.Доста се постараха, но не успяха :D

Link to comment
Share on other sites

Огънче, два сача, пилешки пържолки, уиски и червено вино, готини хора...толкова е просто, толкова е хубаво.А сутринта, да видиш планината, да вдишаш чистия въздух...

 

 

А началото беше толкова добро!!! :D

Link to comment
Share on other sites

А началото беше толкова добро!!! :D

 

3-та бира, шкембето (5 литрова бака по нова, експериментална рецепта :devil) клокочи на котлончето... Да го лапат всички видове уискита - сабаля винаги ще има ШКЕМБЕ :pirate

Link to comment
Share on other sites

сспоред последните тръбежи из масмедиите, постовете на датоник (особено частта му с необяснимия махмурлук) и поста на хоста (случайна рима, 'звиняъм съ!) с необичайната нервност след консумация на печени мръвя могат да бъдат обяснени накратко с една думичка: ДИОКСИНИ!

хора пазете се, диоксини валят отвсякъде!

Link to comment
Share on other sites

Е чак пък най-голямата измет.

Според мен има предвид, е вече студенти влиза куцо, кьораво и сакато. То горе долу местата в университетите са почти като на броя излизащи ученици всеки випуск.

Не е като да кажеш има 100 места и наистина да влезнат тези, които са си скъсали гъза от учене, тези които наистина искат и имат потенциал да научат нещо и да се развиват. Сега се гледа да се попълни бройката на студентите и да се вземат парите за тях. И по тази причина за студент се взима и човек, който не може и името си да напише правилно. И да - виждал съм го това, не е измислица.

Студентството в момента е просто начин да изкараш още някоя година на гърба на мама и тате и опит да се избегне влизането в живота и поемането на отговорности. Че иначе трябва работа да се търси, да почнеш сам да се гледаш, и т.н.

Пък и да може майка ти и баща ти да кажат ми той нашия е с висше образование.

А замисляли ли сте се защо за тях това е гордост?

Защото едно време, когато са били на нашите години, са се приемали да речем по 100-200 човека на випуск и е значело, че щом е студент е бил по-умен, амбициозен и способен от масата други търтеи. Тук изключвам процента вкарван по втория начин, но това винаги го е имало.

А да бе те моите майка и баща са малоумници и не могат да различат добрия универститет от някаф измислен ;) .В България хубавите ВУЗ-ове може би се броят на пръстите на ръката ми и в тях е също толкова трудно да се влезне,колкото е било и преди 20 години ;) .Въобще цялата ви теория за студентската и ученическа зган е напълно погрешна и НЕреална :wacko: .... Grimjaur по-нагоре в един от постовете си спомена,че българските деца не знаели кой е Вълко Червенков?!Ми и аз незнам кой е Вълко Червенков и ако трябва да съм честен за пръв път го чувам това име и залагам главата си че в нито един от учебниците,по които съм изучавал българска история то не е било споменато!Това какво означава??Се едно аз да съдя теб,че незнаеш коя година е излезнал първия модел Suzuki GSXR и колко коня е бил :D .... мога да ви кажа,че българските студенти и ученици въобще не са келеметата,за които ги мислите,а даже напротив!Има много училища и ВУЗ-ове от където ще излезнат хора в пъти по-образовани и къдърни от вас-можете да сте сигурни в това :)

Link to comment
Share on other sites

Има много училища и ВУЗ-ове от където ще излезнат хора в пъти по-образовани и къдърни от вас-можете да сте сигурни в това :)

 

 

Ха, дано!Остава да бъдат и нормални хора, и ще повярвам, че нещо ще се оправи.След като издавим политиците в боклука, естествено.

Link to comment
Share on other sites

Grimjaur, Посочи моля поне един нормален човек освен себе си. Или пък дефинирай "нормалност". Щото ако захванем статистиката или простата логика да прилагаме върху твоите съждения те ще отпаднат като невалидни още при първите 2-3 итерации.

Link to comment
Share on other sites

А, къде, къде? :blink: ... Знаех си, че има нещо...А ще умра ли скоро? Или нещо друго ще ми стане? :wacko:

Гласните ти струни ще се вържат на възел и пръстите ти ще се обездвижат..

Link to comment
Share on other sites

Сигурно и такива неща се случват , обаче нещо ми е криво днес и ме избиват нерви , вие се притеснавяте от какво ще умрете , то си е за притеснение ... обаче по всяко време може да ти се случи нещо .

:)

Link to comment
Share on other sites

Странно - след 2 безсънни дни и нощи съм свеж като краставичка. Но ако ми замирише на възглавница - направо се нивелирам.

 

Искам пак горе...

Link to comment
Share on other sites

stasio празнувах но в Пловдив по-спокойно , че от 8 работа ме чакаше .

djadomraz сега в момента за всеки студент държавата плаща годишна издръжка около 2000лв. ( не съм сигурен за точната сума ) . АКО има незаети места по дадена специалност за всяко незаето място ВУЗ плаща тази годишна издръжка на държавата . Е кажи ми няма ли да се натискат да имат повече студенти ? Като започне да намалява броя на мераклиите , които искат да учат ще започнат да влизат тези на които не им се учи толкова много .

Дори и в медицинските специалности си има начини за влизане и излизане с дипломи .

Не ми се рови да гледам кой викаше , че масово влизат да учат за да ги издържат . Аз познавам голям % студенти , които работят . Съгласете се , че не всички могат да се издържат с заплатите които вземат . Един студент работи по 4ч-6ч и взима по-малко отколкото един нормален работник в дадена фирма/сфера . Има и голям % , които не работят защото има кой да носи и меси . Винаги ги е имало и винаги ще ги има . Ще има и наши и ваши , защото седим тука и плюем и знаем много , НО като дойде време да се посочнат хора и да се назоват с имена всички започваме да се правим на приятно разсеяни .

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахаааа, току-що видях кмета Бойко Борисов да участва в БГ сапунката по НОВА ТВ като КМЕТА БОЙКО БОРИСОВ.....Ухухуххуу, разсипах се от смях...големи пози, големо чудо.....и Цветанка Ризова му правеше моабет на "приема".....ухухухуххуххууу, ахахахахахаххааа :D

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахаааа, току-що видях кмета Бойко Борисов да участва в БГ сапунката по НОВА ТВ като КМЕТА БОЙКО БОРИСОВ.....Ухухуххуу, разсипах се от смях...големи пози, големо чудо.....и Цветанка Ризова му правеше моабет на "приема".....ухухухуххуххууу, ахахахахахаххааа :D

 

Аз пък видях адреналинките се фръцкаха нещо когато отивах към кафе машината да си пусна 1 кафенце и ги гледам ониа 2те се кипрят нещо във филма...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...