Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Щяло да има модерни паркинги пък ти... навсякъде... а да видим. Поне около университета, четвъртък пазара и главната да има няколко... ако може да побират повече от 20тина автомобила ще е супер....

 

На тия еднопосочни улички там......Какви модерни паркинги и кога? 3009-та :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Винаги идва момент, в който дори и най-добрите ти приятели си показват рогата! :(

 

E че така си е! Но трябва да го преглътнеш (поне при мен е така) защото не мога без тези хора...макар да няма незаменими. Аз не мога без тях и когато се караме ми става абсолютен та*ак...

Link to comment
Share on other sites

Както са казали група Сигнал - Sad but true!

 

Те, между другото имат една много яка песен - пее се нещо - Може ли Сигнал да бъде група? Може ли? Може ли?

Link to comment
Share on other sites

Е, какво ще рече "дори и най-добрите ти приятели".Ами то няма идеални хора, поне аз не познавам( вкл. и аз самия ).Всеки си има недостатъци, въпроса е дали са достатъчно незначими за другите спрямо положителните качества на човек.

Link to comment
Share on other sites

Честит празник на всички студенти!

 

И се замислих защо точно осми декември? ЕТО защо:

 

История на празника

 

За първи път студентите празнуват свой празник преди 105 години, тъй като той датира още от 1903 г., когато се е чествал 15-годишният юбилей на Софийския университет „Свети Климент Охридски”.

 

През 1897 г. министърът на просвещението проф. Иван Шишманов поставя въпроса първото висше училище в България да има "по-особен, свой празник". През 1902 г. Академичният съвет на Софийския университет решава това да е денят на просветителя Свети Климент Охридски - 25 ноември. По нов стил това е 8 декември. Министерството се съгласява и студентите го отбелязват за първи път през 1903 г.

 

Празнуването е отменено след 1944 г. и е заменено със 17 ноември, когато е Международният ден на студентската солидарност. През 1962 г. празникът на Софийски университет на 8 декември отново е възстановен.

 

На заседание на Съвета на ректорите на 28 октомври 1994 г. е взето решение 8 декември да бъде неучебен ден и празник на всички български студенти. Така празникът започва да се чества в цялата страна. Преди това Софийският университет решава да отдели патронния си празник от общия празник на 8 декември и определя 25 ноември за свой официален празник.

 

Не е заради убийството на Джон Ленън, но ето ви и ПОЗДРАВ!

Link to comment
Share on other sites

Едва ли... Подал е 4 молби за освобождаване, до една отхвърлени...Никой няма да освободи убиецът на идол...и да предизвика революция...А и да го освободят от единия затвор, ще попадне в друг - лудницата...

Link to comment
Share on other sites

Няма студенти.Тва сегашното е най-долната и мръсна сган, която някога е пълнила висшите учебни заведения.

Link to comment
Share on other sites

Казах го напълно съзнателно.И съм бил част от тази сган.Имам много добра представа за какво говоря :) И защо ли имам съмненията, че тая една трета от форумните потребители е по-скоро под 18г.? Не ми се вярва, ама хич, една трета от тукашната паплач да са студенти...

Link to comment
Share on other sites

Няма студенти.Тва сегашното е най-долната и мръсна сган, която някога е пълнила висшите учебни заведения.

 

Хайде сега - чак пък всички. Нещо се бъркаш - представителната извадка на базата на която си градиш мнението са хората които познаваш а това трябва да те наведе на мисълта че се движиш в грешната среда :)

Link to comment
Share on other sites

Дедо...при цялото ми уважение, ама не е така ;) Не си градя мнението на базата на личните ми познаства.От хората, сред които се движа, студенти са едва 7.Имам достатъчно отделни контакти с непознати представители на тази обществена прослойка, за да си изградя подходяща база данни/2 пъти седмично лекции в 2 различни университета/.

Link to comment
Share on other sites

Наско е прав. През последните 5-6 години изроденото поколение, прекарало началите си години през периода на прехода (тоест в пълен хаос, безредие, чалга и прочее) достигна възрастово и прага на ВУЗ-овете. Праг, който вече не се вижда от земята и куцо и сакато го прескача. Да не говорим пък какви ВУЗ-ове се навъдиха. Разбира се не е правилно всички да са под един знаменател, но докато преди плявата беше единици, сега е точно обратното...

Link to comment
Share on other sites

Дзън дзън дзън

дзън дзън дзън

Коледа е вън ,

слънцето пече ,

над 15 градуса ,

и пот по мен тече , хей .

 

Вънка няма сняг ,

а зимата дойде ,

ще си карам Коледа ,

на плажа бе момче .

 

Нищо не вали ,

слънцето изгря ,

топличко ми стана на моета душа .

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Благодарско за поздрава и наздраве.

 

За плявата, ми аз нямам претенции да съм президент на света и да ги съдя хората.Идиотите винаги са били повече от свестните хора.

Link to comment
Share on other sites

Няма студенти.Тва сегашното е най-долната и мръсна сган, която някога е пълнила висшите учебни заведения.

 

Съгласен съм. ;)

 

Току-що обиди 1/3-а от форумните потребители без дори да ги познаваш...а дали и ти не си бил/ си в момента част от тази "сган" :unsure:

 

Повече студенти има по кафетата от колкото в лекционните зали. Ама нали трябва да сме оборотни с на ТАТЕ колата и вместо на лекцийки - в кафето

 

И все пак наздраве, на който празнува. Не е кой знае какво. Един ден по-малко пиене и тва е :)

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм. ;)

Повече студенти има по кафетата от колкото в лекционните зали. Ама нали трябва да сме оборотни с на ТАТЕ колата и вместо на лекцийки - в кафето

 

И все пак наздраве, на който празнува. Не е кой знае какво. Един ден по-малко пиене и тва е :)

Е като им купили на хората кола и карат Мерцедес,а ти караш Фиат кфо са ти виновни??Мен пък много ме дразнят изказвания от този тип.Тфа е типична българска завист,кой каквото ще да ми говори ;)

Link to comment
Share on other sites

Е като им купили на хората кола и карат Мерцедес,а ти караш Фиат кфо са ти виновни??Мен пък много ме дразнят изказвания от този тип.Тфа е типична българска завист,кой каквото ще да ми говори ;)

глупости :)

аз съм на същото мнение като Дон_Чефо и Раптор - това което влиза и след това излиза от Университета ще преобърне още повече така или иначе безпорядъчната ни държава..... пълна печал.... Искрено се надявам един ден аз да съм от хората които ще го променат това....

Link to comment
Share on other sites

Е като им купили на хората кола и карат Мерцедес,а ти караш Фиат кфо са ти виновни??Мен пък много ме дразнят изказвания от този тип.Тфа е типична българска завист,кой каквото ще да ми говори ;)

 

хахахахах........да завиждам.......аз се радвам бре. Трудно ти е да го проумееш явно. Тва тая дума Мерцедес много нарицателна взе да става. И за кой по-точно мергел говориш 190Д дето не струва пукнат лев или някой натокан ЦЛ. Не ти ли е минавало през главицата мисълта, че дори да имам тая финансова възжност - пак ще карам "италианка" :rolleyes:

 

Аз съм си изкарал парите за колата - купил съм си я. Ти като толкова много сакаш, вземи си мергел.

 

глупости :)

аз съм на същото мнение като Дон_Чефо и Раптор - това което влиза и след това излиза от Университета ще преобърне още повече така или иначе безпорядъчната ни държава..... пълна печал.... Искрено се надявам един ден аз да съм от хората които ще го променат това....

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...