Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

2x10=20; 4x5=20 - В условието не се споменава, че числата са едноцифрени.

 

Защо да остават 8-2 и 6-4? 2х8 колко прави? 16 - ти сещаш ли се за други 2 числа, чието произведение да е 16, освен 4 и 4, които отпадат по условие? Остава само 6 и 4.

 

/едит: Абе, днеска Никулден - никой не отвори тема да честити на именниците...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Боже, ако някой ден ми се наложи да живея сама, съм обречена. Вчера си забравих ключовете на работа и го осъзнах чак когато се озовах пред кооперацията. Добре, че имаше любезни колеги, които да ме вземат от вкъщи, да ме закарат до работа и да ме върнат.

Но днес се оказа, че съм си забравила всички пари на работа... :cry И това вече го разбрах, когато продавачката ми опаковаше вечерята в торбичка. Наложи се да върна продуктите. Толкова ме е срам... никога повече няма да вляза в магазина. Никога повече няма да изляза от вкъщи. Психози, прибирайте се!!! :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

пластмасовите пари не бяха ли с теб? аз не забравям пари, защото не държа у себе си такива. е имам пет-десет лева в някой джоб за зор-заман, но основно плащам с пластмасата. така е и по-удобно после да си направиш справка къде си похарчил вичките тези пари - извлечението от банката ти казва.

 

:ghost

Link to comment
Share on other sites

бахти, току що си извадих кал от носа :blink: как съм успял да си напълня носа с кал и да не усетя...Отврат...И карбидката тряя да изчистя, че се осмърдя къщата...

Link to comment
Share on other sites

Боже, ако някой ден ми се наложи да живея сама, съм обречена. Вчера си забравих ключовете на работа и го осъзнах чак когато се озовах пред кооперацията. Добре, че имаше любезни колеги, които да ме вземат от вкъщи, да ме закарат до работа и да ме върнат.

Но днес се оказа, че съм си забравила всички пари на работа... :cry И това вече го разбрах, когато продавачката ми опаковаше вечерята в торбичка. Наложи се да върна продуктите. Толкова ме е срам... никога повече няма да вляза в магазина. Никога повече няма да изляза от вкъщи. Психози, прибирайте се!!! :cry :cry :cry

 

Копченце нали знаеш, че сам човек е само за кенефа :laughing:

 

И все пак понякога човек остава сам по различни причини. Психозисът като те оставя сама да му мисли. Ако трябва да оставя надзорник да те пази :bgrin:

 

А сега се успокой и си пийни едно питие, отпусни се, вдигни краченцата, погледай някой филм и се разсей.

 

Всички имаме лоши дни, няма каво да се притесняваш...

Link to comment
Share on other sites

Явно още има добри хора!

Четвъртак вечер спрях пред Новотела и отидохме с един приятел и една приятелка по пешеходния мост за подарък че после бяхме на рожден ден и, така купихкме весела пласмаса за някой друг лев и се връщаме към червения звяр ,тъкмо паля и някъв чука на стъклото, и аз с нервното си съзнание викам този ако иска пари за паркинг и ще изригна.Свалям джама с копче и ,онзи за мое очудване назовава приятеля ми по име и след отговор от него Да ;) му подава книжката, личната, карта талона и дебитната карта. И ние замръзнахме пуснахме по едно благодаря и не можахме да кажем нищо.Тоя човечец ги е намерил картите и книжката до колата и ни е чакал да ни ги даде докато се върнем БЛАГОДАРЯ СТРАННИ ЧОВЕКО ,ЩЕ ТИ СМЕ ПРИЗНАТЕЛНИ ЦЯЛ ЖИВОТ , най-вече онова диване моя приятел дето тря му купя портфейл ,че си носи нещата насипно.Та ми мина през главата кво тряше да направим исках ме да му се отблагодарим ама неможах ме кажем нищо.Благодаря пак на този човек, Бъдете по-добри хора!! :)

 

БЛАГОДАРЯ

Link to comment
Share on other sites

Дам, такива хора има.Преди 2 седмици и аз ходих на едно момче да му оставям документите във 2-ро районно.Просто бях зарязани до входа на кооперацията.

 

Минава ми през главата, че Рокстар трябваше да забавят ДжиТиЕй-а за след сесията, че ся няма спиране :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм спал от четвъртък вечерта... май ще си лягам..

Link to comment
Share on other sites

Изведнъж осъзнах, че ударът който усетихме вчера в пещерата е бил от земетресение........ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Изведнъж осъзнах, че ударът който усетихме вчера в пещерата е бил от земетресение........ :wacko:

 

И как по-точно го осъзна?

 

Отървахте се и от мен. :thumbs-up:

 

:confused

Link to comment
Share on other sites

И как по-точно го осъзна?

:confused

Един от пичовете от контролната група съобщи.По принцип са знаели инструкторите, но не са ни казали, за да не ни плашат.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък заминавам в командировка във Варна - по собствено желание :)

8ми си е ден като всички останали, при нас купоните винаги стават по-добри, когато се случват спонтанно.

Link to comment
Share on other sites

Луд умора нема!Плана е Лакатник днес, спане в Темната, утре с.Гинци/има пещера и там/, в неделя поход до Вихрен....

При мен единственият адреналин е да се кача на покрива , екстремно увисване от гаража (поради падане на стълбата) , бягане от куче/кучета , слушане на музика , каране "офроад" ... това е почти всичко , освен още няколко неща .

:)

Link to comment
Share on other sites

Гледай Claim, Something about McConkey, Journey in to amazing caves... И ще ме разбереш :D

Аз те разбирам , проблема е там , че никога не съм бил достатъчно ентусиазиран за да пробвам нещо от сорта , иначе там има много адреналин (като малък изкачвах с бащата и брат ми асеновата крепост) ... после имах страх от височини , обаче го преодолях .

:)

Link to comment
Share on other sites

Анадолци да ги изопнат. Не стига, че сложиха допълнителни знаци около ТУ, ами сега и синя зона. Е във въздуха ли да паркираме там?

 

 

Щяло да има модерни паркинги пък ти... навсякъде... а да видим. Поне около университета, четвъртък пазара и главната да има няколко... ако може да побират повече от 20тина автомобила ще е супер....

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...