Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Да мрат бе.Като си нямат по-свестни хобита... :P
Професия не хоби. Внимавай да не те полази нещо, докато висиш над някоя дупка :devil

 

Искаш да кажеш, че Това те е ХАПАЛО ??? :blink:
Бая отдавна, явно съм пропуснал да се "похваля".
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Професия не хоби. Внимавай да не те полази нещо, докато висиш над някоя дупка :devil

 

 

С толкова прилепи около мене? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

С толкова прилепи около мене? :laughing:
Те прилепите са само за стръв. Половината от колекцията ми без проблеми може да закусва с повечето нашенски видове.
Link to comment
Share on other sites

А аз със сигурност мога да си спретна кебап с другата половина от колекцията ти... ;)

Link to comment
Share on other sites

А аз със сигурност мога да си спретна кебап с другата половина от колекцията ти... ;)
Изобщо не е със сигурност. Идея си нямаш какво имам и какво правят.
Link to comment
Share on other sites

Еми до някъде има логика. Но когато се получи сбор от 3 и 6 - 9 и произведение 18, за Иван вариантите са 3 - 2,7; 3,6; 4,5. 2,7 отпада, защото ако беше то, произведението щеше да е 14, а само 2х7=14 => Васил щеше да знае отговора, но все пак остават още 2 вариянта и Иван няма как да знае кой е въпросния.

:wacko: :wacko: :wacko:

Нещо ме замота. Първо Иван не знае числото. А той знае само сборовете. Значи е сбор, който го има поне два пъти. Почти всички сборове на 2-3,2-4,2-5 и т.н до 8-9 се повтарят. Само 5,6,16,17 са уникални.

Т.е със сигурност не е 2-3,2-4,7-9,8-9. Но всичко друго го има по 2,3 даже 4 пъти като резултат от сбор.

Без допълнителни данни, не може да се каже кои са.

 

При Васил нещата са по друг начин. Произведението на двойките числа почти всички са уникални без изброените от мен 6 двойки числа. Те дават по 2 пъти 3 произведения. Ако беше някое от другите произведения, то веднага може да се определи коя е двойката числа. Но и Васил не знае. Значи е от 6-те двойки.

 

Тези двойки имат съответно сборове за числата даващи произведение :

12 - 3-4 = 7, 2-6 = 8,

18 - 3-6 = 9, 2-9 = 11

24 - 3-8 = 11, 4-6 = 10 Тук вече не говорим за, че 9 се получава от нещо си друго. Вече знаем точно кои комбинации търсим.

 

Сега Иван би трябвало да е чул като сбор 7,8,9,10 или 11. Всичко различно от 11 му дава отговора, защото го има веднъж и е уникално. След като казва, че го знае е нещо различно от 11. Отпадат - 3-8,9-2

Така излиза че търсим нещо между 3-4,2-6,3-6, и 4-6. Имащи произведение 12,12,18,24,

Щом и Васко се сеща, значи е нещо даващо произведение 18 или 24, защото 12 се дублира и не е ясно от къде е. Отпадат 3-4,6-2

Значи търсим между 6-3,6-4. Сега и двамата знаят кое е, ама аз не се сещам кое е защото според мен и двете са възможни отговори.

Двамката Иванчо и Василчо, имайки допълнителната информация за сбора и произведението по отделно за себе си, лесно могат вече да определят коя от двете комбинации е. Но за нас, без тази информация остават 2-те възможности.

Или са им казали 9 и 18 или 10 и 24. Но това не е ясно.

Или е изпуснато в задачата или аз бъркам някъде или има два отговора на тази загадка.

Link to comment
Share on other sites

Защо хората на драго сърце поемат все повече и повече отговорности, отвъд възможностите си, постоянно се опитват да се самоподобрят, да покажат, че са печени момчета и момичета, да трупат парища, които нямат време да похарчат за друго, освен за йедьенье и пийнье. И докато трае цялото това мъчение, си мечтаят да си живеят в малка дървена къщичка до езеро в дивотията без контакт с други човеци.

Защо, а?

Link to comment
Share on other sites

Shtoto jivota v malkata skapana kyshturka nqkyde na mainata si v Balkana e za 2-3 sedmici, nai-mnogo mesec. Posle otkachash i iskash pak da karash na pylni oboroti ;) Dokato proizvejdash hormoni, razbira se. Kato spresh da proizvejdash, mojesh da se otteglish na spokoistvie v kyshturkata :)

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не е със сигурност. Идея си нямаш какво имам и какво правят.

 

 

А ти пил ли си отровата на пепелянка?

Размина ми се Лакатник :(

Link to comment
Share on other sites

По НоваТВ има българска сапунка!!! The horror, the horror!

Честито, честито.... ! :lol: Те на тая боза и гърците ще ни завидят.

Link to comment
Share on other sites

Днес съм машина снощи бях на кръчма после на бар до 4ч. , станах в 10ч.

излезнах и си купих дънки и блуза , работих от 14 до 20 и ходих да бягам

, а сега си ям кисело мляко .

Чудя се дали ми има нещо тъй като аватара на sandman ми прилича на пут*а . На вас на какво ви прилича ?

Link to comment
Share on other sites

Защо хората на драго сърце поемат все повече и повече отговорности, отвъд възможностите си, постоянно се опитват да се самоподобрят, да покажат, че са печени момчета и момичета, да трупат парища, които нямат време да похарчат за друго, освен за йедьенье и пийнье. И докато трае цялото това мъчение, си мечтаят да си живеят в малка дървена къщичка до езеро в дивотията без контакт с други човеци.

Защо, а?

Защото дълбоко вътре в себе си, всеки от нас знае какво би го направило истински щастлив. Във всеки от нас живее по едно любящо човешко същество.

 

Проблемът е че се налага да се лъжем един друг за пари за да можем да оцелеем. Живеем в скапана система където парите са единствената и неподлежаща на обсъждане ценност. Оттук нататък следват познатите ни на всички излишни и ежедневни нещастия.

 

Все повече започвам да си мисля че единствения начин всички да са едновременно щастливи е всички едновременно да запалят някакви огромни фишеци. Което е малко трудно (но не и невъзможно) да се осъществи на практика :D Естествено всички които не са стигнали до тези изводи пак ще ме нападнат, но практиката показва че е просто невъзможно да нараниш човек в подобна ситуация :D

 

Песничка :)

 

ГОРЯЩАТА ВАГИНА!

vagina burn! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Само путки са ви в главите....Аз откакто почнах да се вра по дупки съм натопорчен да го изтреса на целия свят :devil

Link to comment
Share on other sites

По НоваТВ има българска сапунка!!! The horror, the horror!

 

Шшшшт, тихо, тихо. Това ще се правя, че не съм го прочела. И изобщо... Отказвам да приема, че някой е спонсорирал такава откровена бездарност.

 

Копче, от някакво време насам използвам по-често ключа за работното си място, отколкото ключа за апартамента в Лозенец. Но пък успявам някак да предвижа напред плановете за малка къщурка в степта, което в случая е по-важното.

Link to comment
Share on other sites

Значи търсим между 6-3,6-4. Сега и двамата знаят кое е, ама аз не се сещам кое е защото според мен и двете са възможни отговори.

Двамката Иванчо и Василчо, имайки допълнителната информация за сбора и произведението по отделно за себе си, лесно могат вече да определят коя от двете комбинации е. Но за нас, без тази информация остават 2-те възможности.

Или са им казали 9 и 18 или 10 и 24. Но това не е ясно.

Или е изпуснато в задачата или аз бъркам някъде или има два отговора на тази загадка.

При сбор 9 вариянтите са: 7,2; 6,3; 5,4 - ако са били 7,2 => Васил ще е знаел отговора, защото ще е чул 14, а само 7х2=14. Остава да са 6,3 и 5,4 и тук Иван ще запецне, защото отговора на Васил по никакъв начин не би го улеснил. Но съвсем другояче стоят нещата с 6 и 4. :) Определено ти е правилна логиката и малко ти оставаше!
Link to comment
Share on other sites

Премръзнал, гладен/шкембето не се брои/ яко дехидратиран, омазан с кал и в ушите, издраскан и натъртен, ама доволен до немай къде!!!Дупкат а беше повече от яка, ще се пръсна от удоволствие, утре пак сме там :D

Link to comment
Share on other sites

При сбор 9 вариянтите са: 7,2; 6,3; 5,4 - ако са били 7,2 => Васил ще е знаел отговора, защото ще е чул 14, а само 7х2=14. Остава да са 6,3 и 5,4 и тук Иван ще запецне, защото отговора на Васил по никакъв начин не би го улеснил. Но съвсем другояче стоят нещата с 6 и 4. :) Определено ти е правилна логиката и малко ти оставаше!

Първо не разбирам защо наместващ тия 3 сбора. Щом Васил не знае отговора, значи произведението не е уникално, а е нещо което го има поне два пъти това са посочените от мен комбинации. 5-4 и 7-2 отпадат веднага още на първия отговор на Васил и въобще не влизат в сметките по-късно. От там остава само 6-3

 

Там където казваш, че остават 5-4 6-3 и не може да се реши - 20 е уникално произведение, докато 18 не е.

То по твоята логика за сбор 10 важи същото - 2-8,3-7,6-4 2 - 3-7 = 21 отпада, остават 8-2 и 6-4.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...