Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

От хора, консумиращи го доста често чух впечатления, че не е нищо особено. За 300 лева взимаш 2х0.7 Джони СИН етикет. Дали бих бил толкова тъп да ги дам за най-глупавото питие на света?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Клипчето в скайп настроенито на Курунир ме трогна. Определено най-добрият трибют на Колин Макрей, който някога съм гледал.

 

Клей Рагацони, Колин.......нелепа смърт. R.I.P

Link to comment
Share on other sites

Сега погледнах wrc.com и осъзнах какво се е случило още преди края на сезона.

 

Finishing behind Ford's Hirvonen and Latvala, Sebastien Loeb broke Juha Kankkunen's, Tommi Mäkinen's and his own record of four titles and became the first five-time world champion in rallying.

 

290808073621sebastienlodk0.jpg

:love :wub: :love :wub:

 

wankcc1.gif

Link to comment
Share on other sites

Сега погледнах поста на Curry и осъзнах колко е гей ;) иначе навън има прекрасна мъгла, ако някой иска да убива би била прекрасен фон... носете си камера или поне фотоапарат!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро.Ставам с надеждата, че днес няма да работя, а ще се въргалям по гръб на дивана и ще простея...

Link to comment
Share on other sites

За 300 лева взимаш 2х0.7 Джони СИН етикет.

Малко трудно, при положение, че 1 бутилка е ~ 250 лв. Ако все пак знаеш къде го дават по-евтино, пиши, че идват празници :)

Link to comment
Share on other sites

АЗ не пия нито бърбън, нито скоч.Не обичам американската ракия.Имаме си наша.Пък!!!

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да спорим, щастливци сме, че виждаме( яхме ) с очите си ерата на Михаел Шумахер, Себастиен Льоб, Валентино Роси и Рони О'Съливан.

Link to comment
Share on other sites

Размечтах се....До краката ми има 15м фитил и 10 кила "заготовка"....Ех, всеки луд - с номера си.

Link to comment
Share on other sites

В момента върви монтажът на съвместната продукция на KFC/Kifla Film Cinema/ & LAV/Leshper Audio Video/ - "БАЛИГО!".Като свърши, ще бъде пуснато в тракера.Бахти, колко Простотия има по тоя свят.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много ме радва руското ревю на анимацията Bolt , което прочетох преди малко ... "Злодеи не дремлют, но и суперпес Вольт всегда начеку" и как да не ми стане смешно после .

:)

Link to comment
Share on other sites

... "Злодеи не дремлют, но и суперпес Вольт всегда начеку"

 

Превод:"Злодеите не спят, но и суперкучето Волт е винаги нащрек"...Кое му е смешното?Също като руснак да каже,че думата "майка"/потник на руски/ му е смешна... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Превод:"Злодеите не спят, но и суперкучето Волт е винаги нащрек"...Кое му е смешното?Също като руснак да каже,че думата "майка"/потник на руски/ му е смешна... :huh:

Еми как може "суперпес" да означава супер куче , на мен пък руския ми е забавен точно от тази страна на нещата ... вълк (волк) , дърпачка (тачка) , върколак (оборотень) , сериозно е това .

:D

Link to comment
Share on other sites

Еми как може "суперпес" да означава супер куче , на мен пък руския ми е забавен точно от тази страна на нещата ... вълк (волк) , дърпачка (тачка) , върколак (оборотень) , сериозно е това .

:D

Специално за теб един въпрос с повишена трудност. Каква е разликата между "карам" и "возя" в сръбският език?

Link to comment
Share on other sites

Е, добре, няма да е супер куче, може да се преведе и суперпсе.Щом ти е толкова забавно.И тачка не е дърпачка.А талига.

Link to comment
Share on other sites

Специално за теб един въпрос с повишена трудност. Каква е разликата между "карам" и "возя" в сръбският език?

 

НЕКА АЗ!

АЗ!

АЗ!

НЕКА АЗ!!!

 

Може ли аз да отговоря, че е същата като между "минавам" и "да те мина" или поне е достатъчно близка? или да си мълча?

Link to comment
Share on other sites

НЕКА АЗ!

АЗ!

АЗ!

НЕКА АЗ!!!

 

Може ли аз да отговоря, че е същата като между "минавам" и "да те мина" или поне е достатъчно близка? или да си мълча?

Аз ли ти го обяснявах на теб или го знаеш?

Link to comment
Share on other sites

цъ, не го знам от теб. от преди шест-седем-осем години от шеф на завод, когато беше на един панаир тука и му предложих да го повозя на една нова кола до хотела му. бая се притесни човека и доста време ми отне да го накарам да си признае защо.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...