Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ивчо , какво стана ?

 

Добро утро на всички учени и неучени ........ трезви и пияни ....

:read:

Link to comment
Share on other sites

В автосалона до нас докараха това! На живо изглежда още по-внушително /емотиконка, пускаща лиги/.

С мацка до отворения му капак още по-добре. В Пловдив бръмчи едно такво, бива го

Link to comment
Share on other sites

С мацка до отворения му капак още по-добре. В Пловдив бръмчи едно такво, бива го

Хъ ! Мацка и кола, едното винаги отвлича вниманието от другото...

Link to comment
Share on other sites

Момчета моля ви не ме занимавайте с разни грозновати и нефункционални автомобили. Миналия ден пред Бриколаж за пореден път мернах един от моите фаворити: ХОП

 

За тая кола си струва да се облизва човек във всяко отношение....

Link to comment
Share on other sites

Момчета моля ви не ме занимавайте с разни грозновати и нефункционални автомобили. Миналия ден пред Бриколаж за пореден път мернах един от моите фаворити: ХОП

 

За тая кола си струва да се облизва човек във всяко отношение....

 

Абсолютно съм съгласен с теб! Аз на мойта успявам да задера леко една пластмаса отпред като я катеря по бордюрите... не че нещо просто застъргва и ми е гадно иначе просто някаква пластмаса а даже и не се виджа ако не легнеш отдолу... та какво остава за такива коли. Имам разни познати с корвети и ламборджинита и си ги вадят по официални празници да направят 1 кръгче и дотам. Ако не беше майка си и баща си това ауди щях и аз да си взема такова но е колкото 2 тойоти като моята и една по-малка!

Link to comment
Share on other sites

Нищо особено. И паркирането не му се отдава. Нисана вади много злобен фейс.

 

Няма 2 мнения по въпроса само дето ще можеш да я караш единствено на писти или по официални празници иначе за нула време ще я направиш на гъз.

Link to comment
Share on other sites

Жените са за педерасти!!!Току-що видях как се проваля един рожден ден, пропада една 3 годишна връзка и се разбива бутилка "Дом шибан-Периньон"/не пия такива лайна/.Къв кеф е човек да е сам и да прави каквото му кефне :D

Link to comment
Share on other sites

Сеирджии, вместо да питат как съм, веднага "какво е станало".

Като се съвзема към края на седмицата ще пиша.

Link to comment
Share on other sites

Ха добрутро... за който си е лягал :)

 

Жените са за педерасти!!!Току-що видях как се проваля един рожден ден, пропада една 3 годишна връзка и се разбива бутилка "Дом шибан-Периньон"/не пия такива лайна/.Къв кеф е човек да е сам и да прави каквото му кефне :D

 

Ако случайно ти попаднат подобни лайна да знаеш че има кандидати които да ги вземат и да не ги изхвърляш... че ми се ще да видя какво толкова и е по-хубавото че да струва 300лв тази бутилка (или 500 според годината на производство)...

Link to comment
Share on other sites

Ха добрутро... за който си е лягал :)

Ако случайно ти попаднат подобни лайна да знаеш че има кандидати които да ги вземат и да не ги изхвърляш... че ми се ще да видя какво толкова и е по-хубавото че да струва 300лв тази бутилка (или 500 според годината на производство)...

Хмъ ! Винце от което се орига ... или попръдва :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Клипчето в скайп настроенито на Курунир ме трогна. Определено най-добрият трибют на Колин Макрей, който някога съм гледал.

Link to comment
Share on other sites

Ха добрутро... за който си е лягал :)

Ако случайно ти попаднат подобни лайна да знаеш че има кандидати които да ги вземат и да не ги изхвърляш...

 

 

Вкъщи имам 3-4 бутилки.Не ме кефи.Дом Периньон пият хора, които търсят не ХУБАВО шампаснко, а СКЪПО.

Link to comment
Share on other sites

Вкъщи имам 3-4 бутилки.Не ме кефи.Дом Периньон пият хора, които търсят не ХУБАВО шампаснко, а СКЪПО.

 

Нещо ми се свиди и не ми се дават 300 кинта за бутилка шампанско а ме гризе какво ли му е толкова хубавото...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...